Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
11. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 sak ty nic nanho nepises,ja ze on je take zlate dieta 😀 😀
no,uz som si nalozila 😝

lia
autor
11. okt 2009

sak kukala som co to pises

jul
11. okt 2009

teraz mi vypol telku a isiel prec 🙄

lia
autor
11. okt 2009

kam?? 😀

jul
11. okt 2009

co si si nalozila tie lazane si robila?

jul
11. okt 2009

nasadol na trojkolku a isiel do spalni kukat šiši

lia
autor
11. okt 2009

nie,polievku som zjedla pred chvilou a teraz dve polky zakuskov,hned mi je lepsie 😝
lasagne este len budem robit,len ma strasne boli podbrusko,boli sme na velkej prechadzke 😒

lia
autor
11. okt 2009

😀 😀 😀 kedy dojde R prenho??co budes robit??vylozis fety??

jul
11. okt 2009

ja som tiez este nevarila,budem az ked dam maleho spat,teraz akurat jedol banan s piskotami a jogurtom zmiesany a este idem polievku zohriat a potom spravim cestoviny

jul
11. okt 2009

musi v robote nachystat a okolo 2 hej asi dojde

jul
11. okt 2009

pojdem asi do tesca nieco pokupit v klude 😅 a potom pozehlim a vylozim fety a nepohnem sa zo sedacky ani za svet a budem sa valat 😀

lia
autor
11. okt 2009

ja sa uz tesim na tie lasagne,mnam
ja som uz mala rano urobenu polievku,to este mam energiu,len sme nemali lupane paradičon,tak sme isli kupit.a R este ani nejedol.my vyzdy cez vikend na dva razy jeme,najprv polievku a potom aj o 16tej druhe

jul
11. okt 2009

ja ked jem polievku,tak druhe uz nevladzem 😒

lia
autor
11. okt 2009

aj ja dnes,nevladzem,este sa musim prekonat na tie lasanuchy
a kde je pipi??v pk?? 😀

ajka23
11. okt 2009

cafte, pockam ta lius, ak dojdes, tak urcite... 😉 😀 😀 😀

ajka23
11. okt 2009

ja mam zo vcera fasirky a mam aj z predvcera privarok, nejako nejde na odbyt a tak som sa pri tom natrapila, som mala stare tekvice, neslo mi to ocistit... 😠 😠 😠

jul
11. okt 2009

maly sa posral 🙄 idem ho prebalit....uz ma boli z neho hlava,furt dokola jak pokazena platna hulakam,ze prestan,nono,nerob...a on naschval robi dalej ,svina falošššna...doteraz mi natahoval zaluzie 😢

lia
autor
11. okt 2009

ok aji 😉
to mame aj my aji 😀 uz toho nie je vela ,to uz zanesiem mojmu tatuchovi,ten sa nikdy nevie dozrat ked mu ja navarim taketo obyc.jedlo 😀

jul
11. okt 2009

aji,tak ja by som si teda dala 😒 posli mi kurierom 😀

lia
autor
11. okt 2009

preco tie zaluzie tak vadia vsetkym detom??este ze ich nemame
to ti cele dokrivil,nie??
juliššš,aj ty prides pred gf??

ajka23
11. okt 2009

julis, skus mu hovorit, len to urob, mozno bude robit opacne, ho laka robit zakazane... 😒 😒 😒 a vela nervov prajem... 😉
mna tak nahnevali ti moji chlapi, kazali mi doniest "stredny hrniec", tak som nejaky doniesla a oni ze je to zle... 😠 😠 😠 😠 no chcela by som vidiet hrniec, ktory je stredny, poznavacie znamenie jak hrom... 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠

ajka23
11. okt 2009

M ide za chvilu gratulovat otcovi k narodeninam, tak budem mat chvilu pokoj... 🙂 🙂 🙂

lia
autor
11. okt 2009

ty nejdes aji??
lasagne sa uz pecu 🙂

pipka
11. okt 2009

uz som samaaaaaa, idem si napustit vanu a relaxovat 😎 😎 😎

uz som vo vani nesedela hadam aj pol roka 😅

pipka
11. okt 2009

vilko vzal malu prec , tak dufam, ze skor ako o pol siedmej nedojdu 😀 potrebujem si aj nohy oholit, tak nech mam klud 😅 😎

pipka
11. okt 2009

booze prsi 🙄 dufam, ze sa niekde schovaju a nedojdu domov 😒

ajka23
11. okt 2009

pipi, prsalo, lebo ja mam pradlo na snure... 😠 😠 😠 😠
ja som nesla, nejako toho pana nemusim, nestykali sa pomaly 10 rokov, aj na nasej svadbe bol tak, ze sme nevedeli, ci pride, nakoniec prisiel, ale sa len najedol, dal jeden tanec s nevestou a isiel, takze tak... 🙄 🙄 🙄 🙄

pipka
11. okt 2009

no ved klasika...a ja som pred tyzdnom umyla v kuchyni okno...tak musi prsat 😠 😀

to je dobry chalanisko...asi aby nejedol zadarmo 😅 aspon vam dal nejaky svadobny dar 😕

pipka
11. okt 2009

tak uz ma aj nozky oholene...idem sa vyvegetit k telke a uz ani prstom nehnem 😝 😀 😀 😀

ajka23
11. okt 2009

pipi, nepamatam si na nejaky dar, okrem kvetov... 😒