Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
13. okt 2009

de ste ? spite?????? 😅

jul
13. okt 2009

babulky ja neprííííííídem ☹ nemozem,lebo teraz tu bol ten stolar,uz mi doniesol celu obyvacku a zajtra rano dojde a ide mi to tu montovat a taky velky panel na stenu ide davat,tak tu musim byt,aby mi to nedomrvil.

😒 😔 😢

jul
13. okt 2009

jedine,ze by sme to prehodili na stvrtok 😒

pipka
13. okt 2009

aj ja som bola cizmicky kupovat...a nemame ☹ nikde nemali nase 22-ky 🙄 musim poobede nabehnut do mesta este. Mixi kde si kupila? 😕

pipka
13. okt 2009

boooze nestvite ma 😠 🙄 nakoniec to vsetky zrusite...to som presne vedela 😠 🙄

rovno napiste, ze nik nepride a ja tu natierku a babovku zjem sama 😠 😀

julis, to ja mam teraz co vsetkych obvolavat, ajka sem dnes uz nepride a ani duduskas tymi som dohodnuta na zajtra 🙄 ...alebo budeme bez teba 🙄

pipka
13. okt 2009

tak im pripadne brnkni a dohodni sa s nimi na stvrtok, ja mozem aj vo stvrtok.

pipka
13. okt 2009

vivinka nepride, ani by neprisla asi...nema auto a pochybujem, ze by sa sem vybrala MHD 😒

pipka
13. okt 2009

julis a nemozes stolarovi povedat, aby ti to dosiel namontovat vo stvrtok?

jul
13. okt 2009

pipi,nemozem,lebo on robi,on je policajt inac 😒

tak teda nabuduce 😔

pipka
13. okt 2009

😢 😢 😢 😢 😢 som smutnaaaaaaa 😢 fnuk fnuk 😢

ajuska aj duduska pridu aj tak 🙂 ...dufam ze aj mixka pride 🙂

mixka
13. okt 2009

pipi, v deichmanne som kupila, ale nie cizmicky, to nemam rada ani na sebe 😀 su to take vyssie snurovacie topanky a dnu su kozusinkove 🙂 maju tam super vyber a rozumne ceny, boli tam okrem nas dalsie 3 maminy s detickami a tiez kupovali zimne boty 😀

dudu
13. okt 2009

mne to nevadi, ja mozem aj vo stvrtok aj zajtra 😀 🙂

mixka
13. okt 2009

ja vo stvrtok a piatok nemozem urcite, mam tu kamosku z vychodu a ci zajtra doobeda este dam vediet. poobede isto nie, lebo to uz bude tu a doobeda sme sa doma este nedohodli, ze co bude

pipka
13. okt 2009

takze zajtra vas cakam a basta! Kto nepride ma smolu!!! Idem uz, lebo hanula zas vystraja, takze dobru nocku 😉

dudu
14. okt 2009

pipi, ja som sa teraz zobudila umyjem si vlasky osprsnem a pridem, tesim sa na babovku 😉 , ak u teba budem sama ako navsteva, aspon mi viac ostane, 😅 😉 🙂 😀

lia
autor
14. okt 2009

no tak si to uzite 😉

ajka23
14. okt 2009

dudsik, aspon sa ti viacej babovecky uslo, mne je luto, ze som na koniec neprisla, ale nechcela som riskovat, ze by som ta mohla nakazit... 😒 🙄 🙄 🙄 🙄

mixka
14. okt 2009

ahojte 🙂 ja sa priznavam dobrovolne, ze mne sa do tej zimy nechcelo ist 🤐 a ako pozeram, nebola tam lia, jul a ani ajka... snad to nabuduce lepsie vyjde 🙂

lia
autor
14. okt 2009

to faaakttt?? 😅 iba dudus je zucastnena??

jul
14. okt 2009

caute krasky 😉

ja tu mam uz konecne murara,omieta mi v tej kose terasu,dosiel az o 11-tej,hlavne,ze som zase o 7-mej vstavala 🙄 a ten stolar tu este nie je 😖 ,povedal,ze o 10-tej pride 😠

a som aj zvedava,ci R pride pre maleho,vcera hovoril,ze si ho zobere 🙄 ze dojde dnes okolo obeda,uz je skoro 1 a jeho nikde......

to uz vazne nikto nepride na cas,na ktory sa dohodneme? uz si pripadam ako idiot,to vazne som ja len taka sprosta? alebo to je normalne? ja uz nicomu nerozumiem

lia
autor
14. okt 2009

nezavidim ti juliššš,ale zas to budes mat krasne ked vsetci odidu 😉

jul
14. okt 2009

ja som akurat dovysavala,obyvacka hotova,ale terasu este dojde kusok dorobit,ked nebude prast 🙄

maly je s R a ja konecne sedim a tlacim do hlavy šišky co mi doniesol svokor 🙂

pipka
14. okt 2009

mixi ale zavolat si aspon mohla...to by sa snad patrilo 😠

dudu
14. okt 2009

pipka dakujem za pohostenie, bolo veeelmi dobre, ledva odfukujem. 😕 Dufam ze ti toho vela neostalo, snazila som sa pojest co sa dalo 😀

lia
autor
14. okt 2009

juliššš konecne ze?? 🙂 takze dojde az v marci??ni nech si svihne,aby sme mali kde kavickovat na jar 😀
cau pipi

lia
autor
14. okt 2009

ostane pre vilka 😀 som ti hovorila,ze nechystaj nic

dudu
14. okt 2009

ajuska len sa ty vyliec, tebe sa tato absencia odpusta, lebo mas vynikajucu dochadzku inokedy 😉

pipka
14. okt 2009

lia, to nie je o tom, ci som chystala ci nechystala..jednoducho, ked sa s niekym dohodnem, ze pridem, a rozhodnem sa neprist...lebo je zima......tak aspon zdvihnem telefon a zavolam...ze BU 😠 necakaj ma, nepridem!

pipka
14. okt 2009

duduska, som rada, ze sa ti pacilo 😉

jul
14. okt 2009

KDE STE? ☹