• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
jaaaj, az teraz som si precitala :slight_smile:

....kraaasne brusenkoooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: normalne ukazkove :wink:

inak hanula v brusku tiez stale stikutala...to bolo take zlate...az sa mi brusko natriasalo :grinning:
a ked sa narodila, stikutala snad este viac :sweat_smile: uz v porodke...a nic na to nezaberalo...ani ked som jej prsko dala, ani vodicka na lyzicke... :unamused:
ona z tej unavy ako stikutala, vzdy zaspala :sweat_smile: :dizzy_face:
ja som sa na to hned pytala doktorky aj sestriciek, a povedali mi, ze stikutka je uplne normalna, kedze babatka este nemaju dovyvijanu tu klapku na pazeraku, a ze to prejde vekom...a naozaj, cim bola vacsia, tym menej stikutala. teraz uz stikuta len sem tam, ked zje vela alebo prilis z jednej chute :wink: ako dospelí :wink:
17. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem pipi :slight_smile:
17. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame dnes kelovy privarok, hovadzie masko a zemiaciky...ked si sa pytala :wink:
17. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uuujjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas rada? :confused: my to milujeme :slight_smile:
17. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamuššššky a skoro mamušššky a snazilky mamuššššky :wink: :grinning:

ja mam vylozene fetty :sunglasses: maly je s R,isli do Polusu kupovat zimne topanky a gumaky.
Dala som prat,riady umyte,poupratovane a rozmyslam,ze sa dam na umyvanie okien :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupila som si taku specialnu penu na okna,zevraj super vecicka,tak asi ju pojdem otestovat :sweat_smile:
17. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne maly v kuse stikutal v brusku :grinning:
jooooj,kebyze aj mne nejake miminko stikuta v brusku :pensive:

ja lubim kelovy privarok :slight_smile: a liuššška urcite tiez :grinning:
17. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luuubimmmm pipi,asi aj spravim,lebo taketo jedla asi dlho neuvidim :slight_smile:
aku penu juliššš??tak vam zavidim,ja nieco spravim a boli ma cele podbrusko :frowning2:
jasne,ze lubim :grinning:
ja by som uz bola radsej keby nam tu stikutala :grinning:
17. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som az teraz skoncila s gruntovanim :stuck_out_tongue_closed_eyes: uff!

Idem si dat rychlu sprsku, kym mi parta hic nedojde domov :grinning:
este aj mrsina ma navstivila...sa tesim jak hovado :angry: :frowning2: boooze ja uz scem byt tehu :sweat_smile: jak slonica...aspon dva roky...nech tu svinsku mrchu furt nemusim riesit :rolling_eyes: :sweat_smile:
17. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tej pene som uz aj ja pocula...julis, tak poumyvaj a poreferuj, my potom tiez kupime :sunglasses:

ja som okna poumyvala asi pred mesiacom, ked som v obyvke davala novu zaclonu...do Vianoc vydrzia :unamused: :grinning: musia :grinning:
17. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru liuska...pri kojeni ziadne hluby :sweat_smile: lebo ako sa hovori...mliecko hluby nelubi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
17. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi :grinning: ani tak neni dobre,ani tak,keby ze nemam tie vsetky neprijemnosti,tak by som aj ja rada bola stale tehu,ale uz mi zavadzia to brusko,neviem sa otocit,vstat a boli ma ked sa otacam :unamused:
17. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta pena je super,vobec sa nenarobis,nezostavaju ziadne šmuhy ci čmuhy :grinning: ale jednu chybu to ma,ze ked to striekam,tak to trosku prska do stran,ja som umyvala len zvonku,tak sa to dalo,ale fakt je to super vec.
17. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dojdi aj k nam juliššš :grinning:
17. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky liušššš,ruky mi uz odmrzli :sweat_smile:
17. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ta chapem lius...ked som bola pred porodom nevedela som sa dockat, kedy sa uz bruska zbavim :sweat_smile:milujem spavat na brusku a to som nemohla :unamused: a hlavne som sa uz nevedela doskat malej. :wink: ..a teraz mi to chyyyba :sweat_smile: dufam, ze sa mi podari a este raz tehulka budem :slight_smile:
17. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas je krajšššie :grinning:
mne uz pekne hrabe z tejto pesnicky :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=Zi62IN3KD2E
17. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je vonku, kosa? Ja som malu naobliekala vilkovi ako cibulku :sweat_smile:
17. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved to je normalne,vzdy chceme to co nemame
17. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mna sa nepytaj :grinning: mna za chvilu zavru do blazninca
17. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10 stupnov je
17. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa uz oteplilooooo, brutalne :grinning: kedy uz to babie leto pride :sweat_smile: sa stredy nedockam :rolling_eyes: :grinning:
17. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my rezne uz nebudeme robit,ja uz hladna nie som a R sa nechce robit iba pre seba
posli mi tie tvoje lius...ja ti poslem privarku :grinning:
idem pradlo vyvesat, uz mi doprala pracka konecne :wink:
17. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si teda rezen dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaaam
17. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co ti mam poslat pipi??iba polievku mame a este kusok z rostenky a este dukatove :grinning:
17. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes jedla len kuraciu polievku
17. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som myslela tvoje nezjedene rezne lius :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj..tak na toto som ja mala stastie....ja som jedla vsetko, aj ked som kojila....malemu to nerobilo nic....moja kamoska bola pomaly len o chlebe a masle....nic nemohla.....jej malu stale brusko bolelo :unamused: .
17. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok