• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
pipka aj ja som tých mojich dnes vyhnala von samých-teda chlapov všetkých troch! Sadla som k telke, vyložila si nohy a pozerala film. :slight_smile:
Celé doobedie som im vyvárala-teda chlapcom a zamrazovala, mám minimálne týždeň pokoj, len budem vyťahovať z mrazáka.:slight_smile:
15. mar 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pipi, pekny kocik, len fakt ta cena :frowning2:

lumah, wau ty varis detom na cely tyzden ??? ja varim kazdy druhy den na dva dni vzdy :slight_smile:
15. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, akurat som sa vratila domov, bola som hanulke pre vacsiu autosedacku u kamosky, lebo do vajca sa nam uz ledva vpratala :sweat_smile: tak nejaky cas zase vydrzime a potom uz kupime tu 9-36 kg :wink:

mixi, sak som si aj myslela :unamused: aj mna hned oslovil, sa mi pacil, ja mat dvojky, tak ako druhy kocik ho poriadim, ale asi by som sa snazila niekde z druhej ruky... ale kukala som rozne bazare a nikde som ho nenasla :frowning2:

lumi, ja som varila cele doobedie, poobede som pulirovala kupelku...varenie ma caka zase zajtra :sweat_smile:

dosli z vonku, a ze vraj ani moc nezmokli... :wink: vyhybali sa kvapkam :grinning:

lius, co papas? :confused: :sunglasses:
15. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem off, ked tu nie ste :unamused: :sweat_smile: dobru nocku :wink:
15. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, presúvam z druhej strany :wink:
16. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja presuvam... :rolling_eyes:
baby, dufam, ze ste zdrave a v poriadku, uz zacinam mat o vas obavy, tie co ste sa tu dlhsie neobjavili... :frowning2:
vratila som sa od veterinara, odniesla som macku na kastrovanie, chudatko, celu cestu mi mnaucala, mala od vcera dietu, tak sa jej necudujem... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ano, to je ten najduch, uz teraz na jar by sa mnozila potvorka, keby mohla... :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyliezlo trochu zubate slnko a hned mam lepsiu naladu, len keby zase nefucalo... :angry: :angry: :sunglasses:
16. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachrana z druhej strany :sweat_smile: dnes uz tretikrat... :grinning:
16. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus a uz si jej dala napapat...chudatko vyhladovane :sweat_smile: ci po narkoze este nesmie? :confused:

my o chvilku odchadzame na navstevu ku kamoske...tak dufam, ze nezmokneme :unamused: :fearful:
16. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som robila taky skolkarsky obed...ze zeleninova polievocka s krupicovymi haluskami, masko na stave, tarhona a cvikla :sunglasses: som to od leta, co som ece bola v skolke, nejedla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam mnam :sunglasses:
16. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu cely den nikto nebol? :confused: kde steeeeee? :confused: :frowning2: :astonished: :astonished: :astonished:
16. mar 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachranujem z konca druhej strany...a zahajujem protestny spanok :rolling_eyes: :grinning:
16. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je juliska....vobec ju tu v poslednej dobe nevidim :fearful:
Pipi...to asi ta jarna unava...vsetky spia :pensive:
16. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt ste uz vsetky prec....no idem aj ja spat :unamused:
16. mar 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bre ranko :slight_smile:
17. mar 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajooj mixi...no aspon niekto :dizzy_face:

my sme boli plavat a mensia polovicka haja, tak mam chvilku :wink:

neviem kde je jul...uz sa zacinam bat :frowning2: ...alebo sa vydala tajne a su na svadobnej ceste :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo pipi :slight_smile: ja som akurat dozehlila dva susiaky a spekulujem, co krpkam uvarit na obed :grinning: boze, aj ja chcem ist na hocijaku dovolenku a cestu, nech si kus oddychnem :slight_smile:
17. mar 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam navarene...mi je dooobre :sunglasses:
17. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mas, ja dnes navarim na dva dni a bude mi dobre zajtra :grinning:
17. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme od 17.maja - 24 maja do Tatier na dovolenku s rybyckami...to je pobytovy kurz s plavanim pre babatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa uz tesiiiime velmi...najma ja :grinning:
17. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pipi, to je supeeer :dizzy_face: aj vilko ide ???
17. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to tak robim, varim kazdy druhy den na dva dni :wink: aj pre hanulku aj pre nas...ale dnes si mlady pan objednal este palacinky, tak pojdem mu ich o dvanastej spravit :sunglasses:
17. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme cela rodinka, budeme chodit aj na tury, aj opekat a aj plavat budeme aj s tatinkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis pipi to je napad a mam doma nutelku, tak si poobede spravim na olovrant :slight_smile:
17. mar 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuska je de? :confused: :angry: :grinning:
ja mam tvaroh a dzemik...a slahacku a granko :sunglasses:
vcera mi dosiel postou taky receptar dr. Oetker a take fajne kolaciky a torty tam su...mnam, som sa tu zalizovala cely vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: musim z toho nieco vyskusat :sunglasses:
17. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krpate sa zobudili akurat, tak sa idem venovat :slight_smile: pa zatial :slight_smile:
17. mar 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, idem tie palacinky nachystat...teda cesto :dizzy_face: ...paaa
17. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok