Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
lumah
15. mar 2009
pipka aj ja som tých mojich dnes vyhnala von samých-teda chlapov všetkých troch! Sadla som k telke, vyložila si nohy a pozerala film. 🙂
Celé doobedie som im vyvárala-teda chlapcom a zamrazovala, mám minimálne týždeň pokoj, len budem vyťahovať z mrazáka.🙂
mixka
15. mar 2009
ahojte 🙂

pipi, pekny kocik, len fakt ta cena 😞

lumah, wau ty varis detom na cely tyzden ??? ja varim kazdy druhy den na dva dni vzdy 🙂
pipka
15. mar 2009
cafte, akurat som sa vratila domov, bola som hanulke pre vacsiu autosedacku u kamosky, lebo do vajca sa nam uz ledva vpratala :-N tak nejaky cas zase vydrzime a potom uz kupime tu 9-36 kg 😉

mixi, sak som si aj myslela :-| aj mna hned oslovil, sa mi pacil, ja mat dvojky, tak ako druhy kocik ho poriadim, ale asi by som sa snazila niekde z druhej ruky... ale kukala som rozne bazare a nikde som ho nenasla 😞

lumi, ja som varila cele doobedie, poobede som pulirovala kupelku...varenie ma caka zase zajtra :-N

dosli z vonku, a ze vraj ani moc nezmokli... 😉 vyhybali sa kvapkam 😃

lius, co papas? =-) 😎
pipka
15. mar 2009
tak ja idem off, ked tu nie ste :-| :-N dobru nocku 😉
ninka1234
16. mar 2009
ahojte, presúvam z druhej strany 😉
ajka23
16. mar 2009
aj ja presuvam... 8-(
baby, dufam, ze ste zdrave a v poriadku, uz zacinam mat o vas obavy, tie co ste sa tu dlhsie neobjavili... 😞
vratila som sa od veterinara, odniesla som macku na kastrovanie, chudatko, celu cestu mi mnaucala, mala od vcera dietu, tak sa jej necudujem... :-| 😃 😃 😃
ajka23
16. mar 2009
pipi ano, to je ten najduch, uz teraz na jar by sa mnozila potvorka, keby mohla... 😃 😃 😃
ajka23
16. mar 2009
vyliezlo trochu zubate slnko a hned mam lepsiu naladu, len keby zase nefucalo... ]-( ]-( 😎
pipka
16. mar 2009
zachrana z druhej strany :-N dnes uz tretikrat... 😃
pipka
16. mar 2009
ajus a uz si jej dala napapat...chudatko vyhladovane :-N ci po narkoze este nesmie? =-)

my o chvilku odchadzame na navstevu ku kamoske...tak dufam, ze nezmokneme :-| 😕
pipka
16. mar 2009
dnes som robila taky skolkarsky obed...ze zeleninova polievocka s krupicovymi haluskami, masko na stave, tarhona a cvikla 😎 som to od leta, co som ece bola v skolke, nejedla :-N :-p mnam mnam 😎
pipka
16. mar 2009
to tu cely den nikto nebol? =-) kde steeeeee? =-) 😞 :-o :-o :-o
pipka
16. mar 2009
zachranujem z konca druhej strany...a zahajujem protestny spanok 8-( 😃
zabka132
16. mar 2009
kde je juliska....vobec ju tu v poslednej dobe nevidim 😕
Pipi...to asi ta jarna unava...vsetky spia |-|
zabka132
16. mar 2009
fakt ste uz vsetky prec....no idem aj ja spat :-|
mixka
17. mar 2009
ahojte bre ranko 🙂
pipka
17. mar 2009
ajooj mixi...no aspon niekto x-)

my sme boli plavat a mensia polovicka haja, tak mam chvilku 😉

neviem kde je jul...uz sa zacinam bat 😞 ...alebo sa vydala tajne a su na svadobnej ceste 😎 😎 😎
mixka
17. mar 2009
hallo pipi 🙂 ja som akurat dozehlila dva susiaky a spekulujem, co krpkam uvarit na obed 😃 boze, aj ja chcem ist na hocijaku dovolenku a cestu, nech si kus oddychnem 🙂
pipka
17. mar 2009
ja mam navarene...mi je dooobre 😎
mixka
17. mar 2009
sa mas, ja dnes navarim na dva dni a bude mi dobre zajtra 😃
pipka
17. mar 2009
my ideme od 17.maja - 24 maja do Tatier na dovolenku s rybyckami...to je pobytovy kurz s plavanim pre babatka x-) x-) x-) sa uz tesiiiime velmi...najma ja 😃
mixka
17. mar 2009
jej pipi, to je supeeer x-) aj vilko ide ???
pipka
17. mar 2009
aj ja to tak robim, varim kazdy druhy den na dva dni 😉 aj pre hanulku aj pre nas...ale dnes si mlady pan objednal este palacinky, tak pojdem mu ich o dvanastej spravit 😎
pipka
17. mar 2009
ideme cela rodinka, budeme chodit aj na tury, aj opekat a aj plavat budeme aj s tatinkom x-) x-) x-)
mixka
17. mar 2009
vidis pipi to je napad a mam doma nutelku, tak si poobede spravim na olovrant 🙂
pipka
17. mar 2009
ajuska je de? =-) ]-( 😃
pipka
17. mar 2009
ja mam tvaroh a dzemik...a slahacku a granko 😎
pipka
17. mar 2009
vcera mi dosiel postou taky receptar dr. Oetker a take fajne kolaciky a torty tam su...mnam, som sa tu zalizovala cely vecer :-p x-) musim z toho nieco vyskusat 😎
mixka
17. mar 2009
no krpate sa zobudili akurat, tak sa idem venovat 🙂 pa zatial 🙂
pipka
17. mar 2009
oki, idem tie palacinky nachystat...teda cesto x-) ...paaa