Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
25. okt 2009

cloveku sa menia chute zabi...ja som urcite obdobie neznasala olivy a teraz aj samotne ich papam a zboznujem ich vsade 😅 a s tehu to nema nic spolocne...

zabka132
25. okt 2009

a ked si ovoniam prsty stale mam pocit, ze mi smrdia po cigaretach....a to nefajcim. toto som mala aj pri prvom tehu.

jul
25. okt 2009

ja jem olivy ako lentilky 😀

zabka132
25. okt 2009

mnam olivy...a hlavne cierne....aj ja som si ich dnes kupila.....a uz je polovicka flasky prec.

pipka
25. okt 2009

jaaaaaaaj 😉

babulky, idem ja uz asi haji, lebo uz ma aj rit boli ako tu vysedavam 😅 doteraz som behala stale do spalne a dnes tu drepim cely vecer...aky nezvyk 😀 😀 😀

zabka132
25. okt 2009

ved ako pisem, nic od toho neocakavam....je to len pre istotu.

jul
25. okt 2009

ked vravis o cigaretach...idem si jednu zapalit 😅

zabka132
25. okt 2009

idem aj ja ...ale cosi male musim dobnut.....zasa som hladna 😅

pipka
25. okt 2009

ja zase stale u nas cigarety citim a to sme obaja zarytí nefajciari...ale to ti robosi tu stale cmudia na chodbe a mne to az do bytu smrdi 😠 ☹ ale nikto to tu neciti, len ja, lebo ja mam prazvlastny nos, hlavne ked mam mrchu...citim aj to, co nikto iny 😅 🤐

zabka132
25. okt 2009

julis, nehuuuul 😝

pipka
25. okt 2009

dobru nocku, babule, paaaa 😉

zabka132
25. okt 2009

tak dobru..idem aj ja 🙂

mixka
26. okt 2009

bre ranko 🙂
posun casu ma zblbol tento rok 🙄

lia
autor
26. okt 2009

dobreeee rankoooo

vy ste toho popisali 🤐
preco ta zblbol mixi??
ja mam poobede poradnu,uz mam nervy,dufam,ze ma neposle do nemocky ☹ .
a doobeda hematologicku,dufam,ze je vsetko ok.dnes je tazky den,ale budem to mat jednym vrzom za sebou.

mixka
26. okt 2009

lebo sa lius budim skor 😀 po starom 😀

lia
autor
26. okt 2009

aspon ze prespis celu noc mixi,bud rada,ja by som za to zivot dala

dudu
26. okt 2009

babule cawes,
neviem preco, ale druhu noc sa zobudim na taky strasny smrad v spalni ze potom nemozem zaspat.. 😒 , vyvetram, lahnem snazim sa zaspat a tu zrazu smrad ako keby sa mi mysi v spalni kotili ci co, taky zvlastny smrad som este necitila..., len mi nehovorte ze je tym tehu, lebo mam pred sebou este vela mesiacov

mixka
26. okt 2009

neboj lius, aj ty sa casom vyspis, ale je fakt, ze ti to ani trochu nezavidim 😔

ajka23
26. okt 2009

cafte, lius, neboj, dobre to dopadne... 😉
ja som sa dnes nevedela vydostat z postele, uz potrebujem prazdniny... 🙄 🙄 🙄

pipimanzel
26. okt 2009

ahoj julišššš, pipi ide na víkend...preč...sviečky som uz kupil, mam napustit vanu... 😀 😀 😀

pipimanzel
26. okt 2009

pipka ma dlho lámala, aby som ta potešil 😅 😎

pipka
26. okt 2009

aaale co to tu vidim 😀

no vidis, ze sa dalo 😎

pipka
26. okt 2009

dudus, u nas tak teraz smrdi cela chodba a schodisko aj pivnice 😝 🙄 nieco sa nam tu s tym potrubim deje a jak pokapane potkany keby sme tu mali...ze vraj kanal tak smrdi, ze odtokove potrubie nam prasklo 🙄 grc co tu mame, a to su furt dvere dokoran a vetra sa 🙄
nechcem si ani predstavit, co by to tu bolo v lete, keby bolo 35°C 😅 😝 😝

pipka
26. okt 2009

no neuverite, ale naseš dietatko dnes spalo do pol siedmej do rana a po mliecku este do osmej potiahla 😵 juuuj, tak som sa vytesila z toho, ze asi vecer ani nezaspim 😀

nam akokeby ten posun casu pomohol 😎

lius, neboj, v porodke sa tri dni vyspis 😉 uz nebude brusko ...len aby prsia zas neboli navrete kvoli mliecku 😒

pipka
26. okt 2009

a drzime palce na poradnu 😵

pipka
26. okt 2009

idem sa rychlo napapat, ked tu nie ste a nakuknem vecer 😉

lia
autor
26. okt 2009

no,uz som doma,poradna ma este len caka.dakujem pipi.

aj vas boli hlava ked ste s vasimi mamami?? 🙄 mne sa dvoiha hned tlak po chvilke s nou urcite 🤐
ani tabletku si nemozem dat.
na hemato mi zistili zvysene zapalove markery 🙄 ,som zvedava co povie na to gyndos.v stredu idem na odbery.mna uz nebavi chodit stale po doktoroch a vsetko aj tak skonci na bode mrazu,len stratim cas.
som natlakovana,lebo vozila ma mama a mojej krstnej bola so mnou vnutri a do vsetkeho mi skakala,chvalabohu,zew som uz doma.

jul
26. okt 2009

jeeeej Vilko.....no jasne napustaj vanu....pridem 😎 😀

jul
26. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 liušššššš

lia
autor
26. okt 2009

juliššš,ja mam normalne z nej skrizene oci a migrenu 😠
zabi,tu msas kolegynu :
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...