• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
baby, nasa tema zomiera, hadam to tu nedame zamknut... :confused: :rolling_eyes:
19. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tu mile rada zavislacila viac, ale cim su krpate vacsie, tym mam menej casu a nic nestiham :rolling_eyes:
19. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, no vidis....ja zasa naopak. Cim je fifco vacsi, tym mam viac casu. A hlavne mi uz konecne nerobi stik stik na pc.....teda len niekedy :o).
Uz sa pekne aj s autickami prehra....aj s huuuuu (traktorom) :slight_smile:
19. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka,
vy kupujete ten dom alebo hladate dalej?
19. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
zabi,co je stik stik?? :zipper_mouth: :rolling_eyes:
19. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee, konecne dnes po celom dni mam cas nakuknut :wink:

od rana sme boli na cestach :stuck_out_tongue_closed_eyes: rano sme plavali, konecne mame aj ake take fotky...tak o chvilku pridam. tatinko aj filmoval...ale na konci zistil, ze mal zatvoreny objektiv :angry: :angry: :sweat_smile: takze mame len par fotiek, ale snad este aspon v tych tatrach v bazene co to natocime :wink:
19. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis nova fotka? :confused: :wink: ty sa teraz budes s nami rozpravat kazdy druhy den ako niekto iny... :grinning:
19. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem postahovat tie fotky, lebo este sme aj v skolke boli a cely den u babky, tak sme vsade fotili a mame fotieeeeeeeeeek :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotky pipi :dizzy_face: akurat ja by som sa bala nechat babo ponarat :frowning2:
19. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, vsetko som konzultovala stokrat s tym mojim kamaratom, co je zakladatel dojcenskeho plavania na Slovensku a povedal, ze ak babo nie je v krci, nezoviera pasticky a smeje sa, tak nie je problem...je to pre deti velmi dobre, zlepsuje sa motorika, imunita...skratka prospieva zdraviu...ale veeelmi treba babatka sledovat a nikdy to nerobit za kazdu cenu...tak ju pozorujem stale, ale ona sa fakt furt skeri a sama na seba spliecha a otvorena pusa... :grinning:
19. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak hej pipi, moze byt, len mne je to nejak proti srsti :confounded:
19. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka nebála by si sa, ja som sa tiež bála na začiatku a inštruktorka sa na mne smiala, ako som to strašne prežívala, po každom "obliznutí" vody dadom som sa nadýchla a chytila za srdce. :grinning: Teraz ho tam šupnem a potiahnem pod vodou, dokonca už ani povel nedávame. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, to bude asi tym, ze ty si zo vsetkeho taky strachopud :sweat_smile: len to neprenasaj na deti, lebo budu mat zo vsetkeho strach, ked budu vacsie...aby nemali nejake komplexy alebo tak...to ako v dobrom myslim :wink: vies ako sa bojis aj operacie, myslis hned vzdy na najhorsie..a tak :sweat_smile: musis trosku pozitivnejsie na to pozerat a byt v pohode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: smieeeech lieeeči :grinning: :grinning: :grinning:

ved ja by som v zivote nespravila nieco, co by malej nejak ublizilo... :wink:
19. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda lumah, ty si krkavcia matka :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ???
19. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, k tomu som sa zatial nedopracovala :sweat_smile: zatial som to nechlala na instruktorku :grinning: predsa len ma viac skusenosti :wink:
19. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pipi, ja viem, ze som strachopud, ale mozem ja za to, ze som sa taka narodila :grinning: kazdy clovek je nejaky a mna toto definuje ako osobnost a keby som bola zrazu ina, nebola by som to ja :slight_smile:
19. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vam dala urehotane fotky :grinning:
19. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ja som si tiež myslela, že by som to nespravila, ale časom naberieš na zručnosti aj namalej uvidíš, že je v pohode, dokonca naši chlapci su zvyknutí na naše zanáranie, ked ich vzala inštruktorka, tak sa obzerali, že čo sa deje, ona zanára hlbšie pod vodu.
19. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, musis sa so mnou viac stretavat...ja ta naucim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem kuk fotkyyy :wink:
19. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ja by som ti ich zozrala...jake su zlate :dizzy_face: cim si ich tak rozosmiala? :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som im opicky pipi, aby sa rehotali do fotaku :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukali sa na opicu a rehlili sa :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, odhalila si ma :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, dnes som isla okolo vasho domceka...som bola v Dubravke...ale v tech snehovej chumelenici, som bola rada, ze som dosla bez ujmy k nasim :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to verim pipi, ja som bola s babami akurat vonku :grinning: som musela ist na postu a som to blbo vymakla :rolling_eyes:
19. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som akurat v tom case slapala na MU, do starej dubravky, lebo som potrebovala nejake papiere kvoli danovemu pre Vilka...normalne som dosla zasnezena, nemala som ani bundu, len vestu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: lebo sak rano u nas slniecko... :sweat_smile: :angry: :grinning:

ale hanula nastastie v pokoji spala na dedovej posteli...aj s dedom :grinning:
19. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz haji, dobru nocku :wink: nejak ma po tom dnesnom namahavom dni lame :rolling_eyes: :sweat_smile:
19. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia....stik stik znamena štik štik...a to je, ze ked vidi mna ako tukam do klavesnice, tak tuka aj on...ale s troskou vacsou intenzitou :grinning:
19. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: bre ranko :wink:
20. mar 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok