• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
dunco postupil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako narieka baločka
26. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne ??? mna podbrusko vobec, to som ani nevedela, ze mam... mne sa strasne ulavilo, ked mi na druhy den rano vytiahli cievku a mohla som sa postavit, ze som sa citila, ako keby som vyhrala milion a nove krize :grinning: a ked mi povedali este, ze idem aj hned domov, to len bolo stastia :grinning:
tu nikolku ludia vyhodili :frowning2:
no ja neviem...ja som si nejaka odolna voci bolesti...ja som laparku aj pri vajecniku aj pri zlcniku zvladala v poho, a porod detto :wink:
a kojenie slo samo...akurat sa pripravte na straasnu bolest bradaviek, to som predychavala ked sa pricucla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a nakoniec po 5tt mlieko odislo...ked som si uz zacala zvykat :unamused: :frowning2:
26. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne po laparke vadilo iba to z brucha, lebo cievku som mala vonku uz vecer, ja som sa dozadovala aby som ju nemala, a hned ako som sa prebudila som zacala chodit a vecer som sa sprchovalauz uplne bez bolesti, len ta flasticka z brucha...
26. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to prepla...akurat skoncili :sweat_smile:
26. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhodili to anglicana a tu nikolku, co zila s otcom a sestrami...
26. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som hadicu z brucha po laparo nemala a cievku mi dali prec az rano, ale ta mi vobec nevadila v noci, to asi ze ma viac tie krize trapili :grinning:
26. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ty si bola na laparke kde? Na kramaroch ci v Ruzinove?
26. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne vypalovali vajecniky a neviem co este,tak asi preto to tak bolelo,ale ja moc nenesiem dobre operacie,preto som chcela ist normalne rodit.ale uz sa s tym musim stotoznovat.
26. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na antolskej pipi :slight_smile: ja nie som ochotna ist do ziadnej inej nemocky :grinning:
26. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi.., nemala si hadicku z brucha? :confused: :sweat_smile: , ved to davaju keby ti to nahodou hnisalo aby sa to odvadzalo von...
26. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie dudu, lebo mi ni vnutri nerobili :slight_smile:
26. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi tam niekoho mas?

no ja na antolsku ani nahodou...po tom, co sa tam v poslednej dobe deje :unamused: :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom aku si to mala laparku?..... prepac ale som tosku vedla :confused:
26. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez na antolsku nesla
26. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam pipi. ja som tam mala robenu aj prvu operaciu ked mi praskla cysta a sla som tam aj na laparo. a tom som sla dobrovolne tam. mna ine nemocnice desia, ani neviem preco... teda mna desi len ked niekto vyslovi slovo lekar a nemocnica, ale ked uz musim niekam ist, tak antolska ma desi najmenej :grinning: ale ja nemam odtial zle skusenosti
autor
idem si lahnut babule,vre mi este aj ruky,uz dnes mam toho fakt dost,este aj zaha ma pali jak svina,ja uz CHCEM RODITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
lius, este 7tt a rodiiiiiiiiiiiš :sunglasses: to ubehne ako voda, neboj :slight_smile:
26. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa liuska :wink:
26. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mate proti antolskej :confused: ???
26. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, no v poslednej dobe, ked som pocula, co tam porobili pri porodoch, kolko deti a rodiciek tam dokatovali, tak na antolsku ja teda ani naaahodou :unamused: leda, ze by som mala extremneho nedonosenca, tak na to su tam vybaveni vraj najlepsie :wink:
26. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem mixi..., asi najviac sa mi nepaci.
ja som tam bola raz na gyn... pohotovosti, lebo som mala velke bolesti pri mrche a oni sa na mna ani nepozreli, supli mi injekciu a poslali ma prec.
ja viem ze som mala len bolestivu mrchu ale oni to nevedeli , len mi verili a to by lekar nemal
26. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, tak to hej, to som aj ja zasledovala :zipper_mouth: ale ja som tam nebola rodit, nastastie :grinning:
26. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina kamoska, tam ma na gynekologii znamu sestruicku a rozpravala nam, co tam zomreli dve baby po porode a niekolko babatiek, ze to bolo hrube zanedbanie starostlivosti zo strany lekarov :rolling_eyes: jedna baba prenasala uz dva tyzdne, mala ist okamzite na sekciu a oni ju nechali rodit spontanne dva dni a babo sa narodilo mrtve, udusene pupocnou snurou :frowning2: :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktora nemocka je ok ??? teraz nemyslim len na porody, ale povedzme laparky ci uz zenske alebo chirurgicke... ???
26. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi ziadna...najlepsie je doma :grinning:
26. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ,ja si myslim ze je to jedno aj tam , aj tam su fuseri....
to hej pipi :grinning: s tym suhlasim, ale zas ked ono sa obcas vyskytne cosi, co treba risit :grinning: :rolling_eyes:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok