• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
pipi, celkom ako u nás. on ju nikdy nepočuje, ale zato počuje mňa keď ráno na neho zrevem, aby sa s ňou ratal do obývačky, že teraz idem ja spať
28. okt 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus...mna ani vtedy :sweat_smile: ja musim hanulke uska zapchat, aby sa nezlakla a zarevem tak, ze nasa hlucha suseda mi klope :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V je hluchy ako poleno... :rolling_eyes: jemu telku musim stale tlmocit...furt sa pyta...co teraz povedali? co hovoril? :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sa nemusi pratat do obyvacky ked tam vecer uz zaspi :sweat_smile:
28. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, nieje, naša hviezda má stále plienky. Ona my nato kašle a ja to momentálne neriešim. Ona vstane suchá po 2-3 hodinovom spánku, dám ju na nočník, alebo WC-ko a po 15 minutách mi povie daj plienku, tak už nato kašlem a prito vie že chce cikať lebo mi povie že cikám, dám ju tam a nič, tak aj lekárka mi vravela že ju nemám nútiť, mám to nechať tak a príde nato sama, asi som ju začala dávať skoro na nočník a teraz mi nato kašle
28. okt 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja skapeeeeeeeemmmm pipi
28. okt 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este neskusam ninka,lebo maly nechape preco ma sediet na nocniku a place mi tam a este hovorit nevie :confounded:
28. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za rok ide do skolky,tak snad dovtedy bude bez plienok :unamused:
28. okt 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz len k V rano vyslem moju pyzamovu prieskumnicku...a ked si tu na sedacke zbada milovaneho tatinka...hned tu zostane :grinning: potom len pocujem ako zatiahli dvere a spim v klude :sunglasses:
28. okt 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, ked zaspí v obývačke, tak ju tam jednoducho za nim ráno pošlem. Alebo naše uvedomelé dieťa ma už ráno ani nebudí, rovno zakričí Kubko poď tu a kričí dovtedy kým nepríde pýta ho hneď mlieko on je spraví, najedia sa spolu a pozerajú rozprávky, kým ide do školy, takže ja každé ráno spím min do pol ôsmej, ale zajtra to bude dlhšie kedže sú prázdniny
28. okt 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte že som nešla spať, a ostala tu s vami, dlho som sa tak z chuti nenasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis ninus...a to si chcela ist off :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jeeej, zajtra su prazdniny :sunglasses: to tu nebudu pubertaci z gympla vysedavat pod oknami a hulakat...jupiiii :grinning:
28. okt 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj pyzamovy prieskumnik rano pochodi po byte,pokuka ci nahodou neuvidi tatu alebo deda,babu....nic....tak ide hned do deckej a uz vytahuje rarohy a zvlacuje do obyvacky
28. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, rozmazal sa mi nocny make up...od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,tebe tusim vsetci pod oknami zle robia :sweat_smile:
28. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mne už hulákajú a riadne
28. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prieskumnicka mi zacne zvlakat cd-cka...V ju uz vola, ze CD NOSIČ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a potom chyti nabijacku na mobil a taha si ju ako kacicku po celom byte :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...no naco my kupujeme hracky...zbytocne vyhodene peniaze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...to tym, ze su tu lavicky...keby mali stat, tak tu nie su :angry: :rolling_eyes: a tym, ze sme na prvom...to strasne pocut :rolling_eyes: nasi su na osmom a tam nepocujem nic.

nevadilo mi to, kym sme nemali hanku, ved som tu cely den nebola, ale od kedy mame malu, tak vnimam vsetko 100x viac :unamused:
28. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je to hulákania každý piatok a sobotu v noci, za nami je totiž ten preslávený ZIO bar a predtým než tam idú tak sa oťierajú na lavičkách pod našimi oknami. pár krát som už bola sviňa a volala mestskú políciu. Keby sa len ožierali, ale normálne tu majú sexualne orgie. minule šiel sused domov z poobednej a svietil si baterkou, tak ho ešte ovrieskali, že nech zhasne, asi vyrušoval mladú jak to mladému hu..la. ráno tu nájdeme všetko možné vrátane kondómov
28. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu tiez volavam mestskych policajtov bezne ninus :angry: uz ma serka...jak tu vyvreskuju ozrati pubisi a kazdy v tomto dome sa tvari, ze nic nevidi a nepocuje :angry: serka ma ta ludska nevsimavost a egoizmus :angry:

normalne sa vytesujem, ked vecer leje a je tu ticho a prazdny park :confounded:
28. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak pipi, každy len ráno hundre jaký tu bol hluk, ale nikto nič nerobí
28. okt 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule tu za bieleho dna, v lete dvaja krpci...tak do 14 rokov skusali podpalit na ihrisku detsky kolotocik...ludia idu okolo a nikto nic :angry: ...to ma serie :angry: pardon za vyraz :rolling_eyes:
28. okt 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, taký je dnešný svet, bohužiaľ
28. okt 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...zase padol net :confused: :unamused: :sweat_smile:
28. okt 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej aj mixka to vzdala a mali by sme už aj my dve, ved je už skoro polnoc
28. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...idem ja do hajan...dobru nocku, rano musim vstavat a zaviezt fifinku k babke :dizzy_face:

paaaaa
28. okt 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, pa dobru noc
28. okt 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnoooo pekne ste sa vyjasili :grinning:
ja som od 4tej uz vyspata :slight_smile: :sunglasses: teda prvy krat,neskor zalahnem este :slight_smile:
29. okt 2009 o 05:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile: ja som dnes hore od 4.30 :frowning2: to bude psycho den, ked budem nevyspata :cry:
29. okt 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco nespis mixi??
ja periem dalsie veci pre malu,to nema konca :grinning:
29. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee

noooo padol mi net,konecne mi ide :angry:
29. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok