Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
29. okt 2009

taaaaak taaaaak julis u nas stale idylka 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
29. okt 2009

ja somkupila mame cizmy,navliecky na 2 postele a ped egg

mixka
29. okt 2009

babam na narodky kuchynky v dracku 🙂 na vianoce uz mam doma dvoch obr plysiakov, ale k tomu este chcem nieco dokupit a asi lego duplo nejake 🙂 mamce dam porobit fotky krpatych od babatiek a dam jej to v albume a ona si vybrala, ze by chcela novu klavesncu a mys. tak bude mat co chce + prekvapko 😀 akurat marianovi neviem 🙄

pipka
29. okt 2009

julis, my sme nejake prepojene 😀 😀 😀 😀

pipka
29. okt 2009

ja som dnes kupila este balik penovych puzzle malej na zem, a drevene kocky a aj ten detsky notebook som obzerala...ten pojdeme s vilkom kupit, a dnes mi postou doslo to pyzamko s menom a teplakova suprava s menom, tak uz len nejake blbosticky, drobnosti a dietatko mam vybavene 😉

mame som kupila tri nove vazy v ikei, lebo sa jej rozbili, tak taku seriu, od najmensej po najvacsiu, taku na zem...take hranate, moderne, kraaasne 😎 tatkovi kupim este nejake pyzamko a anglicaky do zbierky a kalendar s hankinymi fotkami im davam robit a objednala som im šálky babka a dedko 😎

jul
29. okt 2009

ja som mame uz tie cizmy dala min.tyzden....ved naco cakat do vianoc 😅

pipka
29. okt 2009

pre vilka mam zatial na narodky a na vianoce mu komplet oblecenie chcem pokupit...spodne pradlo, pyzama, pulover, a rifle asi...lebo uz mu vsetko dosluhuje...a nejaku drobnost, dochadza mu balzam po holeni, a pripadne este nejaku knihu...alebo ak mi nieco cvrnkne do nosa 😀 ...napriklad tri vlasske orechy 😀 😀 😀

mixka
29. okt 2009

ten pc som aj ja kukala pre baby, ale som nechala na dalsie vianoce az, sa mi to zda zatial skoro

jul
29. okt 2009

no sak dost uz toho mas,hlavne,ze mne nadavas 😅

pipka
29. okt 2009

ja by som potrebovala pod stromcek novu bundu...a tiez ju mozem dostat aj skor...neurazim sa 😅 😀 😀

jul
29. okt 2009

ja som ten detsky notebook v draciku nevidela 😒

pipka
29. okt 2009

julis...ale ja nakupujem od augusta 😀 ale same drobnosti...+ - 10€ vsetko skor menej...ako viac 😉 ale ved jej je jedno...ona sa bude tesit viac z tych papierov a tasticiek 😀 😅

mixka
29. okt 2009

fiha, inak vy si davate pekne vela darcekov 😕 u nas to az v takom mnozstve nefici 😅

jul
29. okt 2009

pipi,napis jeziskovi,nech ti ju prinesie skor 😀

pipka
29. okt 2009

no u nas vela...ale vacsinou drobnosti, lacne... 😉 ale ked sa spocita pocet ludi krat tri styri drobnosti...tak to je palka 😅 😒

jul
29. okt 2009

aj ja som malemu kupila lacno
deka 10€
tenisky 12€
rifle 12€
pultik 15€
dekoracia 5€
krabicka na odtlacok 4€

pipka
29. okt 2009

julis...uz som napisala...ale zatial som nikde ziadnu peknu neobjavila ☹ uz neviem kam mam ist pozret...chcela by som nieco take dlhsie, pod zadok, aby mi ritka neomrzala, ked kocikujem 😅 ale vsade maju len take do pasa, pre take chude fifinky... 😅

jul
29. okt 2009

este samolepky za 1,50€ a capica za 4€

pipka
29. okt 2009

julis...a ucet nam nepredlozis 😕 😀 😀

a aka to je dekoracia? Obrazok, ci co? 😕

jul
29. okt 2009

ja mam take dlhe 2,no jedna mi je uz obrovskaaaa

pipka
29. okt 2009

no skoda, ze to, co je tebe obrovskeeee, by mne este stale bolo male 😅 by som podedila po tebe 😀

jul
29. okt 2009

takuto pipi

jul
29. okt 2009

no ked chces,poslem ti rozmery 🙂

pipka
29. okt 2009

jeeejda, to je zlateeeeee 😵 skoda, ze hanulka este nema svoju izbicku ☹ ...hned by som jej take kupila 😉

jul
29. okt 2009

fiiiha ake nervaky zase v ordiške

pipka
29. okt 2009

ten vilo je riadny deges 😠 este ze moj V je taky romantik dojaty 😅 😀 😀

jul
29. okt 2009

😀 😀 😀 😀

ale dobre to hra aj v odsudenych hra takeho hajzla 😀

jul
29. okt 2009

ta mala Lucka v panelaku aka zlatucka 😵

jul
29. okt 2009

helou kde steeee,co van padol net? 😀