• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
taaaaak taaaaak julis u nas stale idylka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja somkupila mame cizmy,navliecky na 2 postele a ped egg
29. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babam na narodky kuchynky v dracku :slight_smile: na vianoce uz mam doma dvoch obr plysiakov, ale k tomu este chcem nieco dokupit a asi lego duplo nejake :slight_smile: mamce dam porobit fotky krpatych od babatiek a dam jej to v albume a ona si vybrala, ze by chcela novu klavesncu a mys. tak bude mat co chce + prekvapko :grinning: akurat marianovi neviem :rolling_eyes:
29. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, my sme nejake prepojene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes kupila este balik penovych puzzle malej na zem, a drevene kocky a aj ten detsky notebook som obzerala...ten pojdeme s vilkom kupit, a dnes mi postou doslo to pyzamko s menom a teplakova suprava s menom, tak uz len nejake blbosticky, drobnosti a dietatko mam vybavene :wink:

mame som kupila tri nove vazy v ikei, lebo sa jej rozbili, tak taku seriu, od najmensej po najvacsiu, taku na zem...take hranate, moderne, kraaasne :sunglasses: tatkovi kupim este nejake pyzamko a anglicaky do zbierky a kalendar s hankinymi fotkami im davam robit a objednala som im šálky babka a dedko :sunglasses:
29. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mame uz tie cizmy dala min.tyzden....ved naco cakat do vianoc :sweat_smile:
29. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre vilka mam zatial na narodky a na vianoce mu komplet oblecenie chcem pokupit...spodne pradlo, pyzama, pulover, a rifle asi...lebo uz mu vsetko dosluhuje...a nejaku drobnost, dochadza mu balzam po holeni, a pripadne este nejaku knihu...alebo ak mi nieco cvrnkne do nosa :grinning: ...napriklad tri vlasske orechy :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten pc som aj ja kukala pre baby, ale som nechala na dalsie vianoce az, sa mi to zda zatial skoro
29. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak dost uz toho mas,hlavne,ze mne nadavas :sweat_smile:
ja by som potrebovala pod stromcek novu bundu...a tiez ju mozem dostat aj skor...neurazim sa :sweat_smile: :grinning: :grinning:
ja som ten detsky notebook v draciku nevidela :unamused:
29. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...ale ja nakupujem od augusta :grinning: ale same drobnosti...+ - 10€ vsetko skor menej...ako viac :wink: ale ved jej je jedno...ona sa bude tesit viac z tych papierov a tasticiek :grinning: :sweat_smile:
29. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, inak vy si davate pekne vela darcekov :confused: u nas to az v takom mnozstve nefici :sweat_smile:
29. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,napis jeziskovi,nech ti ju prinesie skor :grinning:
29. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas vela...ale vacsinou drobnosti, lacne... :wink: ale ked sa spocita pocet ludi krat tri styri drobnosti...tak to je palka :sweat_smile: :unamused:
29. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som malemu kupila lacno
deka 10€
tenisky 12€
rifle 12€
pultik 15€
dekoracia 5€
krabicka na odtlacok 4€
29. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...uz som napisala...ale zatial som nikde ziadnu peknu neobjavila :frowning2: uz neviem kam mam ist pozret...chcela by som nieco take dlhsie, pod zadok, aby mi ritka neomrzala, ked kocikujem :sweat_smile: ale vsade maju len take do pasa, pre take chude fifinky... :sweat_smile:
29. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este samolepky za 1,50€ a capica za 4€
29. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...a ucet nam nepredlozis :confused: :grinning: :grinning:

a aka to je dekoracia? Obrazok, ci co? :confused:
29. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam take dlhe 2,no jedna mi je uz obrovskaaaa
29. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skoda, ze to, co je tebe obrovskeeee, by mne este stale bolo male :sweat_smile: by som podedila po tebe :grinning:
29. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takuto pipi
29. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked chces,poslem ti rozmery :slight_smile:
29. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejda, to je zlateeeeee :dizzy_face: skoda, ze hanulka este nema svoju izbicku :frowning2: ...hned by som jej take kupila :wink:
fiiiha ake nervaky zase v ordiške
ten vilo je riadny deges :angry: este ze moj V je taky romantik dojaty :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale dobre to hra aj v odsudenych hra takeho hajzla :grinning:
29. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta mala Lucka v panelaku aka zlatucka :dizzy_face:
29. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou kde steeee,co van padol net? :grinning:
29. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok