• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
zacinam ponukat herbalife :grinning: :grinning: :grinning:

a co ked poznas pana s ktorym zije...kazdy s niekym zije, to predsa neznamena, ze ju to nejako meni... :confused: :sweat_smile:
jeho byvala zena je preto byvala, ze s nou asi nebol spokojny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, tak idem aj ja... :angry: :angry: :angry: :angry:
zatvorim oci a pichnem perom do prveho, koho zakruzkujem, ok? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
rovny rovneho si hlada... :angry: :angry: :angry:
Mne je napriklad sympaticka Silvia gasparovicova ale jej muza pre to ani nahodou volit nebudem :angry: :sweat_smile:
ajus...pojdem s tebou ako slepecky doprovod a nasmerujem ti pero :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka vačšinou topánky pre deti-teda botasky, a krásna tepláčková súprava mi dnes prišla-nová vláčik Thomas. :grinning: botasky tiež nové. Aj sebe nové tepláky dvoje- a veeeela ešte-polovicu som zatajila radšej doma. Poštárka furt nosí niečo. Ale som už aj vydražila vecičky po malých.
20. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi a mas to vsetko dvojmo? To nejaka dvojickova mamina drazila? :confused:
20. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, no neviem... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, moje preklepy si nevsimaj ok pani ucitelka? :wink:
20. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka nemám, ved ani nie su jednovaječní, vobec sa nepodobaju-niečo maju rovnaké, ale aj nie, ved to neva. :grinning: Ale aj odtialto mi kočka pošle dvojičkovské veci po synoch, takže všeličo máme.
mam strasnu chut na tu strudlu...ale este pali...a ta nocna hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
ajus, rozkaz...nevsimam...som na MD :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepaci, ked su dvojicky oblecene rovnako... :unamused: a nasa trhla suseda oblieka aj nedvojicky rovnako, tak to je uz vrchol sialenstva... :confounded: :confounded:
aku si robila? :confused: :confused: :confused:
sa tesim na majovky, z nich urobim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisto jablckovu s hrozienkami a skoricou :wink:

a mozeme dojst s hanulkou na ciringle? :confused:
20. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka aj moja dcera neznaša, vraj niečo nech maju rovnaké, ale nech im kupujem aj ine-aspon inu farbu každému.
20. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booože už len ja tu straším, všetci už spia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to celkom paci, ale len na malinkych detoch...ked uz chodia do skolky ci skoly, nech su kazde take ake chce :wink:
20. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ty mas ale blbe otazky... :confounded: si nepamatam inac, ci si bola aj minuly rok... :unamused: bola? :confused:
20. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, nepamatas? A tvoju svokru som potom viezla... :grinning:
20. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovoril kdesi nejaky psycholog, ze kazde dieta je osobnost a tym, ze ich maminy obliekaju rovnako v nich tu svoju potlacaju, ako by mali jedno babo a jeho klon... :unamused:
20. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ty si mi ich naoberala, aby som s bruchom po strome neliezla :grinning: :grinning: :grinning: a aj tusim prsalo :confused:
20. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze, ano pamatam, si jej slubovala, ze posunies na mna stafetu, za co ti dakujem... :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ozaj, som sa chcela opýtať k tomu danovemu vyučtovaniu-ked som robila necelé dva mesiace len, bola potom na PN a hned na MD, mala by som mať dosť pekný preplatok, nie?
20. mar 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ajus...a co ked sa tie deti chcu obliekat rovnako? :confused:

lebo napriklad braskova kamoska, co ma tie dvojky tiez z GF, tak tie obidve revu, ak ma ta druha co len o odtien nieco ine nez ta druha....musia mat absolutne vsetko rovnake...este aj hracky, aj farbu zubnej kefky :sweat_smile: ale snad z toho vyrastu...este maju len tri roky... :sweat_smile: :grinning:
20. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, si myslim, ze ano... :wink: ale moc sa v tom nevyznam, sa mi zda, ze cim menej mas odpracovane, tym mas krajsie vyuctovanie... :wink:
20. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ajuska...sak ti posuvam...a ty nie a nie chytit :grinning: :grinning: :grinning:

lumi, no mala by si dostat este viac jak ja...ja som dostala 140€ :wink:
20. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ich to nenaucila mama od mala, tak by to isto nechceli... :wink: to mas ako fobie, ked maminka hystericky reve, ked vidi vcelu, tak tak isto reve dieta...
20. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ty si bohac... :grinning: :grinning: :grinning: co si za to kupila? :confused:
ja som gramblava, vies... :pensive:
20. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok