• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ten knazko furt nejake vtipy rozprava :grinning:
30. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chodis hola doma aspon? :confused: :grinning: :grinning:
v teplakovej suprave a este k tomu takej teplej velurovej :sweat_smile: :confounded:
no ja tu nemam nejak prekurene...tak akurat a som tu v gatkach a v tricku s kratkym rukavom :sweat_smile:
30. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ponozky froťáky mam :sunglasses:
30. okt 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a V? :sweat_smile:
sa nediv, ze je ti teplo :sweat_smile:
ja som uz ponozky zhodila
a este sedim aj meter od radiatora sa divim,ze nemam mapy pod pazami :sweat_smile:
30. okt 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V ma boxerky a tricko tiez...a ani ponozky nema :sweat_smile:
a fifinka haja v bodynku a pyzamovych gatusach...tie polodupky :wink:
30. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si trubka :grinning: :grinning: :grinning: ze mapy pod pazami...a nevyzlecie sa :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes nemohla nast pyzamo malemu,on mi prosim ta vyhodi svoje veci z komody,potom ich tam naspat nahadze,alebo prehodi ich do polic v rolldore....uz soom zufala z toho,tak som mu dalabody a pancusky
30. okt 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam triko
30. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj hanula mi obcas tak poupratuje :sweat_smile: ale ja si zatial vzdy dam tu namahu a skladam to stale naspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: kym spi alebo kym je vo vani :wink:
ale V uz slubil, ze na tie sufliky namontuje tie zabrany proti otvoreniu :wink: v kuchyni to uz mame :sunglasses:
30. okt 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim to aj ja kupit :angry: v ikei tomaju ze?
30. okt 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zatial to spravila len asi 3x, a dostala po packe...tak uz to ani moc nerobi :sweat_smile:

skor vyhadzuje veci z mojho nocneho stolika, ale tam som jej dala len take, co moze... :sunglasses:
30. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ikea :sunglasses:
30. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam v nocnych stolikoch len hracky,to tam uraduje vkuse :rolling_eyes:
30. okt 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale roll dor sa nedal s tym zamknut :unamused: :sweat_smile:
30. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam mam nabijacky a stare mobily a vzorky kremov a ona si tam nanosila vselijake hovadinky...tak rano prve co sa s tym zabava...ja ju mam pod nosom a mozem este podriemat :dizzy_face:
30. okt 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tu komodu musim zamknut aj v kuchyni 2 skrine,lebo stale tam chodi lasovat...hlavne si uz sam chodi rozteky vyberat,akurat pekne dociahne,len on si vybere jeden,ohloda ho,polozi niekde a zachvilu uz ide dalsi vybrat,okuse,odhodi a tak...
30. okt 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj na roll door maju take zabezpecovaky...aj to mame, aj chladnicku sa tym da zavriet :wink: to sa nalepi na jednu cast aj na druhu a potom sa to musi tak odcvaknut...

ja by som potrebovala nieco na smetny kos :angry: lebo tam furt kutre :angry: ale je gulaty a na to nic neexistuje :rolling_eyes: len vyvlaka odtial smeti po celom byte...posratu plienku mi minule doniesla...ale nastastie ja to este do sacku balim, aby mi to tu do vecera nesmrdelo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja,on sa zobudi a uz aj nocne stoliky otvara a uz pozera co tam ma noveho,potom mi poda ovladacku nech zapnem rozpravku a potom uz ide smer kmoda a rolldor....a denne to iste
30. okt 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no sranda...dobre,ze v sacku bola :sunglasses:
30. okt 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju tie deti ritualy co :confused: :sweat_smile: :grinning:
30. okt 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rišina nastastie smeti nezaujimaju,ale to je dobre,lebo ja nebalim do sacku,ja to len tak poskladam a zalepim tymi lepakmi a hodim do kosa
30. okt 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja to oblepim...ale ona uz je taka vychytrala, ze ona vie vsetko otvorit aj odlepit :rolling_eyes: aj zasrobovane veci vie otvorit :sweat_smile: minule mi vzala zo skrinky domestos a v poslednej chvili som jej to vzala...uz aj ten poistny vrchnak zmackla a tocila :rolling_eyes:
30. okt 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze...polnoc...zase sme potiahli :sweat_smile:
idem uz off, sak sa mi uz oci krizia :sweat_smile: :rolling_eyes: paaaa a dobru noc
30. okt 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam tolko prispevkov, ze by som si mala dat aspon cez vikend pokoj :grinning:
pojdem na odvykacku :sweat_smile: :grinning:
30. okt 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,idem aj ja cefeeet
30. okt 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok