• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
taku chut si mi narobila s tymi zakuskami :unamused:
idem si dat aspon sezamovu tycinu
31. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez neznasam horory,hlavne taketo o duchoch :astonished: :confounded:
31. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani krvaky ani psycho horory...mne sa hned o tom sniva :sweat_smile: ja som ako babatko...vsetko, co cez den absorbujem potom v noci spracovavam :grinning: :sweat_smile: :grinning:

ja este take filmy ako mlcanie jahniat zvladam, ale musim to pozerat s niekym...sama by som sa pos...la :sweat_smile: :unamused:
31. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo vela ludi na cinteri? v raci ste boli?
31. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz zacala pozerat vreskot, ci ako sa to volalo...a po pol hodine som to musela prepnut a aj to som potom v noci ani na zachod nechcela ist :sweat_smile: som to zdrziavala az do rana, kym nebolo svetlo :sweat_smile: :grinning:
31. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne
31. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v raci hej, bolo dost, ale dalo sa v pohode aj zaparkovat :wink:
ale stretli sme sa tam so svokrou a ta tam bola so susedkou, ona vravela, ze bola so synom doobeda na slavicom a tam ze bozie dopustenie, ze pol hodinu stali, kym im policajti dovolili zaparkovat , teda kym sa uvolnilo miesto...vecer to tam musi byt uplne peklo :rolling_eyes: ja tam ani nejdem...asi az v stredu pojdem
31. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam sa da prejst aj z karlovky okolo innternatov
31. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taku perfektnu babovku som kupila poliatu bielov cokoladov...R zozral 10 kuskov :sweat_smile:
31. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem...ale parkovat tam nie je kde...teda hlavne teraz :unamused:

ale ved teraz tam hori sviecok od nas z rodiny habadej...my im tam zapalime s hanulkou, ked tieto uz dohoria :wink: aspon budu mat svetielko dlhsie :wink:
teraz na nich myslime a horia nam sviecocky doma , mam tu vsetky svietniky pozapalovane a dve tekvice tu horia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiššš...ja som zabudla zapalit sviecky :sweat_smile:
31. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si kupila :confused:

ja som piekla, minuly tyzden :wink: a v stredu rano som robila cokoladove muffiny s bananom a cokoladovou polevou pre ajku, ale uz vecer neboli, V spapal :sweat_smile: :grinning:
31. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak utekaj zapalit :dizzy_face:
31. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zboznujem, ked tu horia sviecocky....take utulne to tu je potom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj vianoce pre to milujem :dizzy_face: ze stale tu nejake sviecky horia :dizzy_face:
31. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze co ma ty zrazu posielas nech si idem zapalit :sweat_smile: :grinning:
31. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sviecku...nie cigu :confounded: :grinning:
31. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sviecky...nie cigu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas telepatia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este to aj rovnako napiseme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
R zajtra zakuri v krbe,snad sa maly na to sklo nezalepi :confounded:
nemate taku tu ochranu pred krbom? :confused: pre deti...
31. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my uz si nemusime ani pisat,ved si to povedzme telepaticky :grinning:
31. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak myslis na to na co myslim ja....tak zajtra ani nezapinaj pc...budeme na seba len mysliet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemame,to by som tam musela dat betonovy plot :rolling_eyes:
31. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale da sa kupit, taka zabrana, to je taka mriezka, maju to tusim aj v kike aj v hornbachu, nasi znami to maju a pochvaluju si :wink: lebo ja si to neviem predstavit, to by som jej musela stale v patach stat, a aj to sa stavim, ze by sa niekedy v nestrazenej chvili popalila :unamused: :astonished:
31. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja budem maleho stopovat,ale to zapalime chvilu predtym ked pojde spat,tak len pre potesenieze co to je
31. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze romantika vo dvojici :sweat_smile: :sunglasses:
31. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee co si pipi?
31. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola hulit vonku a videla som ako sa susedovi dymi z komina,tak som hned povedala R,ze zajtra by mohol v krbe zakurit,ved ten krb ani nepouzivame...trosku ho prevetrat a koli malemu,nech sa tesi
31. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hned kuknem ako to zapaluje a chcem sa to naucit,nech si mozem robit romantiku aj kazdy den :sweat_smile: :grinning:
31. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dze si :confounded:
31. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok