Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
31. okt 2009

ved ja to uz dokukam julis, ja len aby som si to vychutnala, tak sa na to musim sustredit a nie tu tukat stale do pc 😅

pipka
31. okt 2009

kikušššššššššššš 😀 😀 😀

jul
31. okt 2009

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kikuššššššššššš 😝 😝 😝

zabka132
31. okt 2009

pipi, poslem ti dvd, ak chces....mozes potom revat furt 😅

jul
31. okt 2009

pipi 😀 😀 😀

pipka
31. okt 2009

dakujem zabi, nemam cas na kukanie dvd 🙄 😀 kuknem to teraz, mne staci film vidiet raz...
len popelku som videla 197x a este aspon 1000x uvidim 😀

zabka132
31. okt 2009

a to som este nepisala...co to moje strasidlo urobilo malemu patkovi predvcerom. Tiez tam furt vymyslali a skakali....a zrejme asi ten starsi matko pohryzol filipka na chrbat...lebo tam mal take koliecko po zuboch...aj modrina zostala...no a filipko nelenil, vrhol sa na toho najmensieho...a dokusal ho po chrbe jak pirana. 4 kusance a ten jeden...no hruza....som myslela, ze ho z koze zoderem.

pipka
31. okt 2009

julipatka...juliska+telepatka 😀 😀 😀 😀

jul
31. okt 2009

pipipatka 😀

jul
31. okt 2009

juliprdka 😀

pipka
31. okt 2009

zabi 😅 no co to bude vracat silnejsiemu...odreagoval sa na slabsom, ten mu to nevrati 😖 😅

mixka
31. okt 2009

zabi, u nas je to opacne... ocko chodi do ordinacii a ja vonku predychavam za dverami 🙄 ja sa nemozem pozerat na tyranie deti a aj ked ide o mna a pocujem slovo lekar ci nemocnica upadavam do mdlob 🙄 😢

zabka132
31. okt 2009

...a dnes, ked sa spolu kupali...tak ho zasa dobre vytahal za pindura 😖 ...ja neviem, preco robi zle len tomu malemu. A pritom som bola pri nich...to bol okamih.

pipka
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zase sa mi sadlo natriasa julišš 😀 😀

zabka132
31. okt 2009

no ved hej pipi...ale to je take dobre decko, ze ani neviem, ze je....a ten moj zazrak furt len do neho rype.....ide okolo neho...a stuch ho...a uz je patko na zemi.

pipka
31. okt 2009

mixi, ake tyranie...ved im tam pomozu 😎 ty tie tvoje fobie prenesies aj na tie chudatka male...sa budu vsetkeho bat 😅

jul
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mna uz boli sanka 😀

pipka
31. okt 2009

patko a matko su surodenci? Mato ho nebrani?

jul
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zabi
za pindura? chudacik 😀

zabka132
31. okt 2009

presne mixi...nesmies pred detmi ukazat, ze "trpis" v tej chvili s nimi...vycitia to....inak velmi prijemny doktor aj sestricka tam bola..aj ujo sanitar.
Sa ma pytal, ze ci som jeho sestra 😀 ..a ze ked som bola tehotna, ze ci som ho nosila v rupsaku 😀 😀 😀 .

jul
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zabi

zabka132
31. okt 2009

ano, su surodenci...matko ho brani...ale co ked filipko je na neho moc rychly. Matko ma 7 rokov...a este stale sa rad jasi...a s tym malym to nemoze....filipko je na toto dobra partia.

jul
31. okt 2009

a kolko ma patko?

pipka
31. okt 2009

no tak to len treba vydrzat, je to take obdobie asi...jeho to ublizovanie mensim prejde. Chcelo by to surodenca...aby chytil taky ten ochranny reflex 😎

zabka132
31. okt 2009

aspon troska odlahcil atmosferu...ved ma posielali za tu plentu, ci co to tam maju...ale ja som zostala pri F....zasa toto mi nevadi, ked vidim krv, rany a sitie....vadilo mi,ze to robia filipkovi...radsej keby to sili mne....ale clovek nic nenarobi, musi to vydrzat.

zabka132
31. okt 2009

patko ma 1 rok aj 5 mesiacov.
...dnes som sa v duchu zasmiala....kedysi som vam spominala, ako sa moja dokonala ceska svagrina smiala Filipkovi, ze pije este z flasky......tak sa chcela pomachrovat a ukazat, ze maly patko uz nema cumel. Prisli v stredu a cele 3 dni bol stale uplakany, nervozny....dnes sa ma pytala, ze ci nahodou nemam po F niekde cumel. Fakt nahodou som si jeden nechala na pamiatku....keby ste videli ako ten maly dudloval....no koza hlupa...preco ho silou mocou chce oducat take veci....ved tym sa dieta ukludnuje. Ved ked bude chciet, tak ten cumel prestane dudlovat.

pipka
31. okt 2009

zabi...bozie mlyny 😅 😀 😀 😀 vsetko sa raz vrati ako bumerang

zabka132
31. okt 2009

a ked je doma v cechach, tak stale vypisuje a chvali sa, ze Patko uz nenosi plienky, ze sa jej uz pyta...a ked pride sem, tak ma tu plienku stale na riti...neviem, preco to robi....ved sa nehrame o preteky...teda aspon ja nie.

pipka
31. okt 2009

boze baby, ten film je az do 01.10 🙄 ty kokso, sak to tu zaspim 😒

zabka132
31. okt 2009

ano pipi...len ja to neviem tak provokativne pripomenut ako ona.