• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ale teraz je akasi pokludnejsia...celkom v poho.
1. nov 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda...
chudak patko :unamused: chybalmu dudlik
1. nov 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi si jej mala povedat, ze vies co, nemam...sak take velke dieta uz predsa nama co dudlovat :sweat_smile:

inak hanka ma dudku len na zaspavanie a okamzite ako zaspi, tak ju vypluje...ale ked vstava, tak si dudu vrazi do pusy, dojde ku mne a strka ju´mne...akoze ona uz je vyspata, uz ju nechce, nech si pocucam ja...asi :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. nov 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a filipko uz nedudluje?
skuska kopirovania vsetkych smajlov :sweat_smile: uz mi hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: toco si okopirovala?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zase
1. nov 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len tak...aby rec nestala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, filipko zahodil cumel ked mal rok aj nejake slabe dva tyzdne. Vyhodil ho z dzipa a odvtedy iny nechcel...a bez problemov. Ale on mal cumel malinko....ako pipi pise..len kym zaspal...a hned potom ho vyplul.
1. nov 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda, inak aj hanula ma oblubenu jednu znacku dudla, ma dva...a iny ani za svet...len hrat sa s nimi, ale do pusy iny neda :sweat_smile:
1. nov 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ten cumel mala u nasich...ale nedavno som ho zobrala, ze ho odlozim...no a este sa zisiel :sweat_smile:
1. nov 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a patko nema oblubenu znacku? :grinning: jemu bolo jedno aky cumle? :grinning:
1. nov 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou to bol ten isty cume, ktory ma aj doma....keby ste ho videli, chudatko....to bolo vidno ako si ho vychutnava...a do 3 minut spal.
1. nov 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v tej chvili mu to bolo asi jedno :dizzy_face:
moooj zlatyyyyyyy :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som mala asi 30 dudlov,lebo maly uz od 1 dna je na dudloch a teraz mam asi 3 dokopy a aj tie furt hladam po byte :confounded:
1. nov 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj risko dudluje az je z toho mimo :rolling_eyes: :grinning:
1. nov 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preboha julis....ved cumle kazia zubky...to sa nehanbis mu nechavat cumel..ved uz ma skoro 2 roky !!! :zipper_mouth: :grinning: ....mne keby chcel, tak nech dudluje aj do 3 rokov....ved do puberty sa to oduci,nie ?...potom bude cucat uz ine cumle :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevravim, ze treba davat ten cumel do ust nasilu....ale ked si to vyzaduje, tak preco ho nasilu oducat.
1. nov 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma asi 10 cumlov...ale len ako hracky ich ma...nechcete niekto? :confused: :grinning:
1. nov 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, pri takom filme sa neda spat, ze ?
1. nov 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam take dva kraaasne zo Svajciarska od kamosky, ze I love mama a I love daddy ...a nesce ich :sweat_smile:
1. nov 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, daj do vitríny.
1. nov 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidis zabi, stale nespim...ale ja som to este nevidela, vy uz ano...a ja nestiham sledovat aj film aj pc :sweat_smile: asi uz idem off, aby som si vychutnala ten dojimavy koniec :wink:
ja som mala nakupene asi zo 5 cumlov...aj taky pekny zo slonikom....a on dudlal len ten najvacsi...co mal v celej puse.
ved idem aj ja...dam si ibalgin, lebo ma boli hlava jak kona, umyjem sa a idem spat.
1. nov 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak pre dnesok koncime... sak sme vydatne popisali :grinning:

tak dobruuu a pa zajtra :wink:
1. nov 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj mne hovoria tí starí.....ze bude mat krive zuby a tak
ale ked on ked je mrzuty a mrnci ,dam mu cumlik a hned sa ukldni
1. nov 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa a poplacte si :grinning:
1. nov 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok