• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
dobruuu lumi, paaa

ajus, sak ked ma niekto 20 rokov, tak mu blahozelas k 20temu vyrociu...a ked ma niekto 7 mesiacov, tak mu blahozelas k siedmemu vymesačiu, uz chapes? :confused: :confused: :confused: :grinning:
20. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto pocujem fakt prvy raz...
20. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked má niekto 7 týždňov, tak mu gratuluješ k výtýždňu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pssst, už tu nie som... už spíííím.
20. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuska....no zase si sa nieco nove naucila :grinning: :grinning:

ano lumi.. výtýždeniu :grinning: :grinning: :grinning: dne som bola kocikovat s kamoskou, co jej babo malo akurat dnes piate výtýždenie :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak vidim, ze ti to neda spat :grinning:
20. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde chodite na tieto napady?
20. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mame v hlavkach...odjakziva :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som tu jedina, co to este nepocula? :confused:
:grinning: :grinning: :grinning: a možem ja spať, ked tu sa sranduje a ja sa tu rehocem? :grinning: A ešte by sme mohli oslavovať aj výdeň! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahhhhaaaa, tak potom, ze vies o co ide, ked si to ty vymsylela... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sak pockaj, az ja nieco vymylim... :angry: :grinning:
20. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....vymyslim... :angry:
20. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som uz tak mimo, ze uz ani neviem pisat ty vytyzdenie... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boože mna chytil taký záchvat smiechu.... už som vliezla aj do témy-kde spí tatínek. Som napísala že v obývačke, lebo chrápe. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, no len si spocitaj kolko nmame vydenní :grinning: :grinning: :grinning: sa nedoratame :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ajus, ale to sa fakt pouziva, vytyzdenie, je samozrejme uz sranda, ale vymesacie sa pouziva...aspon ja som to uz pocula stokrat :dizzy_face:
20. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, aj taka tema tu je? :confused:
pipi, daj pokoj s vymesaciim, lebo sa mi uz pletie jazyk... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, aj ja by som prijala, aby nas spal v obyvacke...ale nesce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a chrape mi pod nos :angry: a budi hanulku :angry: :sweat_smile:
20. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, kup mu tie naplaste, co su v reklame... :wink:
20. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ajus, hod si frtana, aby sa ti jazyk narovnal :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, uz som ich skusala...ako v kazdej reklame...len trik a su na prd :angry: :rolling_eyes: a chrape si veselo dalej :angry: :grinning:
20. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mi to nehovor, lebo sa tu sama nacinkam... :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka veru je..
pipka my sme sa rozdelili hlavne kvoli deťom, lebo Dado keď sa preberie hneď hučí a budil Filipka, tak muž dobrovolne išiel s ním do obývačky. V postielkach spia aspoň cez deň, no čo už, musíme počkať, kým trochu podrastu ešte.
Ale už vážne idem spať. :astonished: dobru nocku.

výročie, výmesačie, výtýždeň, výdeň, výhodina, výminuta, výsekunda.....výýýýý..odchod.. Pa
20. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti este mozem pozicat, alebo darovat taky kus umelej hmoty v tvareU, co sa dava do nosa v noci, ako byk bude vyzerat... :grinning: :grinning: :grinning:
vilko tu prave zahlasil, ze PREPNI NA TEN SEX :grinning: :grinning: :grinning: lebo som ho otravovala, ze kukame film co sme stokrat videli a serial dobry nechame tak :sweat_smile: ...tak prepinam na sex :grinning: :grinning: :grinning:
a vyvolby... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja kukam... :wink:
20. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, si este tuuuuu? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobruuu, lumi...my mat v obyvke troooosku pohodlnejsiu sedacku na spanie..tak sa odstahujem ja :grinning: ale nevymenim svoju novu postielku za rozheganu sedacku :angry: :grinning: :sweat_smile:
...výýýýýýprd.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymen aj vysedacku... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
alebo ze by vyVilka? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok