Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
ajka23
21. mar 2009
jak v pupende pipi? =-) aj s pioniermi? 😃 😃 😃 😃
pipka
21. mar 2009
dnes vyspenat a zajtra vykolozvarsku 😃
ajka23
21. mar 2009
mnam dnes, zajtra eee, to nemusim... :-S
ja dnes jaternicky a zajtra halusky... x-)
pipka
21. mar 2009
aaaano presne 😃 budeme robit spalier 😃 😃 😃
ajka23
21. mar 2009
co robi tatik?
ja som tu zatial sama, isli chlapi po drevo... 😃 😃 😃
pipka
21. mar 2009
ty nemas rada kolozvarsku? =-) Booze my sa za tym ideme utlct :-N :-p 🙂 🙂 mnam a segedin a vobec vsetky take kapustove jedla 😉 mozno si nejedla dobru.... :-| mala by si prist ochutnat 😉
pipka
21. mar 2009
my sme mali hurky minuly vikend 😉

tatik dnes robi a potom ide volit, tak dojde az o druhej :-N a po obede ho vyslem von, nech v klude poupratujem 😎
ajka23
21. mar 2009
mozno mas pravdu, jedla som to len v jedalni, tak tam mohla byt ina... :-|
idem zehlit, kym tu nie su, lebo potom im budem musiet obskakovat okolo ritiek... :-S 😃 😃 😃
ajka23
21. mar 2009
tomu sa hovori spolocne stravena sobota, co? :-|
pipka
21. mar 2009
hanula bola dnes za hviezdu...vsetci mi ju okukovali, rehotala sa na vsetky strany...no volebna komisia mala veselo chvilku 😃 som ju vyparadila do toho noveho svetrika od ninky aj ciapocku mala k tomu... 😎
ajka23
21. mar 2009
nebudete v spravach? =-) 😃 😃 😃 😃 😃 aspon viem, preco si isla volit, aby ste sa zviditelnili... 😃 😃 😃
pipka
21. mar 2009
no v skolskej jedalni je to blee, to mas pravdu...tam som viac veci nemusela :-| ale doma taka mnamka poctiva, to je ine 😎

no zase jeden vikend, co utecie a ani si vilko hanulu ani neuzije 8-( :-N
pipka
21. mar 2009
a vies, ze niekde mozno aj ano =-) lebo nieco tam akurat natacali...ale to asi len niekde TV Ruzinov :-N 😃
pipka
21. mar 2009
by som ju poskytla niekde do reklamy...ale neviem kam :-N 😃 😃
ajka23
21. mar 2009
tak to nemame, si mala zavolat minimalne joj a markizu... 😉 😃 😃
u nas sa kolozvarska doma nevarila, tak nemam moc s cim porovnavat... :-|
ajka23
21. mar 2009
bezala tu niekde reklama na lovelu ci co? si sa nezapojila? islo o fotku dietatka, neviem ci aj s mamickou, by si bola po celom slovensku... 😃 😃 😃 😃
pipka
21. mar 2009
mala som pred odchodom z domu volat tlacovku vsetkych medii...ze kto nas viac a krajsie nafilmuje 😃 =-) 😃 ...sak to boli hanulkine prve volby v zivote !!! 😃 😃 😎
pipka
21. mar 2009
no citala som to tu vo volnej diskusii, ale skusala som tam kliknut a nejako sa tam neslo zaregistrovat ci co...pisali tam baby, ze nejaky problem s tym maju...tak som sa na to vy... :-N
ajka23
21. mar 2009
kolko ich este zazije, co? 😃 😃 😃 😃
pipka
21. mar 2009
veeeeeeeeeeeeeeeela 😃 😃 😃 😃
ajka23
21. mar 2009
skusaj vsade, Hanulka je riadny smejko, niekde by mala na nas kukat, aspon z nejakych plienociek... 😉 🙂 🙂
pipka
21. mar 2009
musim ist ulozit hanulku, nejak si zuli ocka...asi ju tie volby zmohli :-N
hned som tu 😉
ajka23
21. mar 2009
idem ja nieco robit, lebo az dojdu tak dostanem otazku co som cely den robila a bude veeeelmi tazko na to odpovedat... 😃 😃 😃 😃
ajka23
21. mar 2009
sa jej povenuj, mne zvieratka hajaju, tak mam pkoj a musim ist vyzehlit a vysavat... :-S :-S :-S
pipka
21. mar 2009
no uz lezka...tak ak ides aj ty, tak sa idem pustit do varenia....tak peknu slnecnu sobotu, paa x-)
ninka1234
21. mar 2009
ahojte 😉

pipi hanulka je neskutočný smejo. Aj Zojča sa stále usmieva, ale na nu proste nemá
liaautor
21. mar 2009
aj my uz ano a idem robit syrik :-p
pipka
21. mar 2009
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...

foto pre ninusku 😎 dakujeme za svetriiik s ciapockoooou, je kraaasny x-)
pipka
21. mar 2009
lius, vyprazany? =-) ja uz si na taky robim zalusk tyzden a vilko si vzdy objedna nieco ine ]-( :-N ...ale v pondelok najneskor v utorok si uz musim spravit :-p 😉 mnaaam
mixka
21. mar 2009
pipi, uz mam odvolene 😉