• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
jak v pupende pipi? :confused: aj s pioniermi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes vyspenat a zajtra vykolozvarsku :grinning:
21. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam dnes, zajtra eee, to nemusim... :confounded:
ja dnes jaternicky a zajtra halusky... :dizzy_face:
21. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaano presne :grinning: budeme robit spalier :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robi tatik?
ja som tu zatial sama, isli chlapi po drevo... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nemas rada kolozvarsku? :confused: Booze my sa za tym ideme utlct :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: mnam a segedin a vobec vsetky take kapustove jedla :wink: mozno si nejedla dobru.... :unamused: mala by si prist ochutnat :wink:
21. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali hurky minuly vikend :wink:

tatik dnes robi a potom ide volit, tak dojde az o druhej :sweat_smile: a po obede ho vyslem von, nech v klude poupratujem :sunglasses:
21. mar 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno mas pravdu, jedla som to len v jedalni, tak tam mohla byt ina... :unamused:
idem zehlit, kym tu nie su, lebo potom im budem musiet obskakovat okolo ritiek... :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu sa hovori spolocne stravena sobota, co? :unamused:
21. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanula bola dnes za hviezdu...vsetci mi ju okukovali, rehotala sa na vsetky strany...no volebna komisia mala veselo chvilku :grinning: som ju vyparadila do toho noveho svetrika od ninky aj ciapocku mala k tomu... :sunglasses:
21. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudete v spravach? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon viem, preco si isla volit, aby ste sa zviditelnili... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v skolskej jedalni je to blee, to mas pravdu...tam som viac veci nemusela :unamused: ale doma taka mnamka poctiva, to je ine :sunglasses:

no zase jeden vikend, co utecie a ani si vilko hanulu ani neuzije :rolling_eyes: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies, ze niekde mozno aj ano :confused: lebo nieco tam akurat natacali...ale to asi len niekde TV Ruzinov :sweat_smile: :grinning:
21. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by som ju poskytla niekde do reklamy...ale neviem kam :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nemame, si mala zavolat minimalne joj a markizu... :wink: :grinning: :grinning:
u nas sa kolozvarska doma nevarila, tak nemam moc s cim porovnavat... :unamused:
21. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezala tu niekde reklama na lovelu ci co? si sa nezapojila? islo o fotku dietatka, neviem ci aj s mamickou, by si bola po celom slovensku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som pred odchodom z domu volat tlacovku vsetkych medii...ze kto nas viac a krajsie nafilmuje :grinning: :confused: :grinning: ...sak to boli hanulkine prve volby v zivote !!! :grinning: :grinning: :sunglasses:
21. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no citala som to tu vo volnej diskusii, ale skusala som tam kliknut a nejako sa tam neslo zaregistrovat ci co...pisali tam baby, ze nejaky problem s tym maju...tak som sa na to vy... :sweat_smile:
21. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko ich este zazije, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
veeeeeeeeeeeeeeeela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
skusaj vsade, Hanulka je riadny smejko, niekde by mala na nas kukat, aspon z nejakych plienociek... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist ulozit hanulku, nejak si zuli ocka...asi ju tie volby zmohli :sweat_smile:
hned som tu :wink:
21. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja nieco robit, lebo az dojdu tak dostanem otazku co som cely den robila a bude veeeelmi tazko na to odpovedat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa jej povenuj, mne zvieratka hajaju, tak mam pkoj a musim ist vyzehlit a vysavat... :confounded: :confounded: :confounded:
21. mar 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz lezka...tak ak ides aj ty, tak sa idem pustit do varenia....tak peknu slnecnu sobotu, paa :dizzy_face:
21. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

pipi hanulka je neskutočný smejo. Aj Zojča sa stále usmieva, ale na nu proste nemá
21. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my uz ano a idem robit syrik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2544171&vReferer=

foto pre ninusku :sunglasses: dakujeme za svetriiik s ciapockoooou, je kraaasny :dizzy_face:
21. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, vyprazany? :confused: ja uz si na taky robim zalusk tyzden a vilko si vzdy objedna nieco ine :angry: :sweat_smile: ...ale v pondelok najneskor v utorok si uz musim spravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: mnaaam
21. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, uz mam odvolene :wink:
21. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok