Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
8. nov 2009

Habera ze nechodi po uliciach 😅 asi kanalmi chodi 😀 😀 😀

pipka
8. nov 2009

jakyyy darcek dostal 😀 😀 😀

jul
8. nov 2009

co ho trapi toho malickeho 😠

jul
8. nov 2009

ja by som taky darcek tiez brala 🙂

pipka
8. nov 2009

chudatko male 🙂 ale zvladol to 😉

pipka
8. nov 2009

no chudak Ben... 😅 😀

jul
8. nov 2009

no som zvedava na bena,dufam,ze sa mu podari zaspievat 😒 dufam,ze nevypadne 😖

pipka
8. nov 2009

no urcite vypadne Bagarova si myslim 🤐

jul
8. nov 2009

alebo dunco a leona

dudu
8. nov 2009

pipi mozem zajtra poobede dojst?, tak okolo tej no mozno sak ti zavolam, kedy ides na prechadzku s malou, lebo ja mam o 17 poradnu tak by som isla od teba na poradnu....

pipka
8. nov 2009

leona nevypadne... 😉

jul
8. nov 2009

nooo bruno nepokakaj sa 🙄

lenkka81
8. nov 2009

Baby ahojte, vidim ze ste tu a pisete si, potrebovala by som poradit. Som 20dni po kyretázi/zamlk. potrat/ myslíte, ze už mozem mat ovulaciu???? Otehotnenie odkladame, len som zvedavá ako vlasten nabehnem na starý cyklus. Dnes mám nejaká bledý vytok...myslíte ze to tuž moze byt ovulacia?? dakujem

pipka
8. nov 2009

dudus, ja idem okolo druhej von a okolo pol piatej som najneskor doma, moze byt? dojdi tak o pol piatej, pripadne ma predtym prezvon, keby som bola doma aj skor, zavolam ti. 😉

dudu
8. nov 2009

tento Ben, chudacik sak on nevie spievat..., ale tancuje dobre...

jul
8. nov 2009

ben aky roztraseny 😒

pipka
8. nov 2009

lenkka, mozes mat aj ovulku, ale ak mas vytok...tak neviem, znak ovu je taky priesvitny lepkavy hlien 😉

pipka
8. nov 2009

no ten spev bol o nicom 😒

jul
8. nov 2009

😲 😲 😲 normalne ho chvalia

pipka
8. nov 2009

nechapem... 😅

dudu
8. nov 2009

a mozem sa k tebe nasackovat okolo obeda?

nechcem byt doterna, sak si ma tam ani nevsimnes, ja si len pozrem a potom mozeme spolu kocikovat a ja pojdem na tu piatu do poradne....
NEVADI? 😕 😅

jest u teba nebudem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , PRIDEM NAJEDENA 😅

jul
8. nov 2009

no super,haberu som sa bala 😅

lenkka81
8. nov 2009

Také skor kasovité to bolo, takéto daco som mavla aj za starých cias, zeby to už bolo ona...to by bol znak toho, ze by to malo byt ok.... 🙂

jul
8. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Duduššš alebo si prines obed zo sebou

dudu
8. nov 2009

Lenkka ja ked som bola po kyrete tak normalny ciklus mi nabehol az po mrche, takze neviem ked si nemala este mrchu tak si nemas ani ovulku...., si myslim

pipka
8. nov 2009

mozes dudus jasne 😀 ze ani si ta nevsimnem 😅 😀 😀 varim kuracinku s cestovinou 😵 aj ked budes najedena...neodolas 😀

jul
8. nov 2009

lenkka,ved si kup ovulacne testy

pipka
8. nov 2009

duduska dojde aj s obedarom pre mna 😀 😀 😀 co varis dudus? 😕 😀

dudu
8. nov 2009

pipi mne vlasne ide o to, ze ak si nahodou nieco .. 😅 tak nemusime platit znovu postovne

lenkka81
8. nov 2009

Tak potom ký cert to je???? Kurnik tym chlapom je najlepsie, nic takéto nemusia riesit