• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
preposlem ti to julis :grinning: :sunglasses:
9. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...mas?
9. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj to som uz videlaaaaa
9. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som to ukazala V a ze ak bude druhe, uz len taky chce :sweat_smile: :grinning: :grinning: a v dazdi dam nad babo dazdnik :sweat_smile: :grinning:
9. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ide Webmaster :sunglasses:
9. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrbat ma boli jak hovado...musim sa ist vystriet :confounded: :sweat_smile: lebo len sa tu hrbim pri pc na sedacke :sweat_smile: :rolling_eyes:
9. nov 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa osprchovat a kukat budem v posteli v spalni
tak pačko zajtra :wink:
9. nov 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa, dobru noc :wink: idem ja kosti vystriet :slight_smile:
9. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile: som uz asi 2 hodiny hore, neda sa mi spat, tak idem zehlit :grinning:
10. nov 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julišššš,aka bola ta panenka?robila si to s tym prosciutom??
10. nov 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixxxiii,co strasis??
10. nov 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem lius, proste nemozem spat :rolling_eyes: ale uz mam vyzehlene, obed pre deti navareny, kuchynu spratanu...
10. nov 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sadaj do auta,tu mozes pokracovat :grinning:
10. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet, som vas konecne docitala a mozem ist do prace... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
nejako na mna idu sople a to sa vitaminujem jedna radost, ale sa ani nedivim, decka v robote chore a su tam a nie doma... :confounded: :confounded: :confounded:
v piatok po praci asi idem domov do PP, mame je nejako zle a dost vazne, tak tam idem trochu pomoct a obskakovat, nech si potom nieco nevycitam... :unamused:
majte sa zatial... :wink:
10. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka nepožehlíš aj mne? :slight_smile:))
pipka a druhé bude kedy? Ešte sa nič nerisuje? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aji,co sa deje s mamou??
aj u nas je to hrozne v rodine :frowning2:
10. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet
u nas lejeeeee jak hovado :rolling_eyes:
tak som vyslala R na nakup,nech zmokne on

furt mi pada net,trosku zaprsi a uz to strajkuje :angry:
10. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas strasne leje a som bola s detmi na tyzdnovom nakupe :sweat_smile: a kupila som im zateplene rifliky na zimu za mamcinho frflania, ze naco im to bude, ze maju gati az az :grinning:
10. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, ja som dnes bez fifinkyyyyyy, ajojteeee :dizzy_face: babka s dedom si dnes uzivaju :sunglasses:

skoooda ze tak leje :rolling_eyes:
10. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mas pipi, ja nemam krpate komu hodit na krk :sweat_smile:
10. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, zatial nist...ale ak bude, dozvies sa :grinning:

ajus...to je klasika :rolling_eyes: ja som sa dnes zastavila v skolke a u nas plny stav...hadam tri deti chybaju z celej skolky :sweat_smile: ...tak neviem kde je ta chripka :confused: hlavne ze soplave v skolke :angry:
10. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, hod ich nasim...mas ich blizko :grinning: nas dedo sa urcite potesi :grinning:
10. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a urcite by sa aj hanka a nase baby potesili, aspon by sa zahrali a upratali spolocne vasim byt :grinning:
10. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ju tam nosit na zacvik, lebo onedlho ma Vilko 40tku a budeme potrebovat, aby tam spala v noci a keby tam isla prvykrat, tak by som len cely vecer mala nervy, ze co sa deje...a takto uz budem ako tak kludna, ze je v poho, ked je tam cely den a na mna si ani nespomenie :wink: tak hadam to tam s dedom zvladnu aj v noci... :sweat_smile:
10. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru...maju tam raroh....trebalo by upratat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...ak sa mi podari, stiahnut z mobilu tu fotku, tak ti sem hodim tu masinku :wink: nech aspon vidis ten drahy zazrak :fearful: inak ako pekny bol ten vlacik...ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ty kokso, oni uz nevedia, co teraz pred Vianocami za tie hracky pytat :astonished:
10. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3517892&vReferer=

tu mas tu masinku...otvara sa pozdlzne, ako tvaricka sa rozdeli na dve polovice a roztvori sa.
10. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, čaute :slight_smile:
10. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujeme Zojke k narodeninam a zelame jej vela zdravia a stastia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOJKE VŠETKO NAJ NAJ NAJ želá kamoška Hanka s maminou a tatinom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok