Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
9. nov 2009
preposlem ti to julis 😃 😎
pipka
9. nov 2009
julis...mas?
jul
9. nov 2009
jaaaaj to som uz videlaaaaa
pipka
9. nov 2009
no som to ukazala V a ze ak bude druhe, uz len taky chce :-N 😃 😃 a v dazdi dam nad babo dazdnik :-N 😃
pipka
9. nov 2009
jeeej ide Webmaster 😎
pipka
9. nov 2009
chrbat ma boli jak hovado...musim sa ist vystriet :-S :-N lebo len sa tu hrbim pri pc na sedacke :-N 8-(
jul
9. nov 2009
idem sa osprchovat a kukat budem v posteli v spalni
tak pačko zajtra 😉
pipka
9. nov 2009
paaa, dobru noc 😉 idem ja kosti vystriet 🙂
mixka
10. nov 2009
bre ranko 🙂 som uz asi 2 hodiny hore, neda sa mi spat, tak idem zehlit 😃
liaautor
10. nov 2009
julišššš,aka bola ta panenka?robila si to s tym prosciutom??
liaautor
10. nov 2009
mixxxiii,co strasis??
mixka
10. nov 2009
neviem lius, proste nemozem spat 8-( ale uz mam vyzehlene, obed pre deti navareny, kuchynu spratanu...
liaautor
10. nov 2009
no sadaj do auta,tu mozes pokracovat 😃
ajka23
10. nov 2009
cafet, som vas konecne docitala a mozem ist do prace... :-| 😃 😃 😃
nejako na mna idu sople a to sa vitaminujem jedna radost, ale sa ani nedivim, decka v robote chore a su tam a nie doma... :-S :-S :-S
v piatok po praci asi idem domov do PP, mame je nejako zle a dost vazne, tak tam idem trochu pomoct a obskakovat, nech si potom nieco nevycitam... :-|
majte sa zatial... 😉
lumah
10. nov 2009
mixka nepožehlíš aj mne? 🙂))
pipka a druhé bude kedy? Ešte sa nič nerisuje? 😃 :-p
liaautor
10. nov 2009
aji,co sa deje s mamou??
aj u nas je to hrozne v rodine 😞
jul
10. nov 2009
cafet
u nas lejeeeee jak hovado 8-(
tak som vyslala R na nakup,nech zmokne on

furt mi pada net,trosku zaprsi a uz to strajkuje ]-(
mixka
10. nov 2009
aj u nas strasne leje a som bola s detmi na tyzdnovom nakupe :-N a kupila som im zateplene rifliky na zimu za mamcinho frflania, ze naco im to bude, ze maju gati az az 😃
pipka
10. nov 2009
jaaaaj, ja som dnes bez fifinkyyyyyy, ajojteeee x-) babka s dedom si dnes uzivaju 😎

skoooda ze tak leje 8-(
mixka
10. nov 2009
sa mas pipi, ja nemam krpate komu hodit na krk :-N
pipka
10. nov 2009
lumi, zatial nist...ale ak bude, dozvies sa 😃

ajus...to je klasika 8-( ja som sa dnes zastavila v skolke a u nas plny stav...hadam tri deti chybaju z celej skolky :-N ...tak neviem kde je ta chripka =-) hlavne ze soplave v skolke ]-(
pipka
10. nov 2009
mixi, hod ich nasim...mas ich blizko 😃 nas dedo sa urcite potesi 😃
mixka
10. nov 2009
a urcite by sa aj hanka a nase baby potesili, aspon by sa zahrali a upratali spolocne vasim byt 😃
pipka
10. nov 2009
musim ju tam nosit na zacvik, lebo onedlho ma Vilko 40tku a budeme potrebovat, aby tam spala v noci a keby tam isla prvykrat, tak by som len cely vecer mala nervy, ze co sa deje...a takto uz budem ako tak kludna, ze je v poho, ked je tam cely den a na mna si ani nespomenie 😉 tak hadam to tam s dedom zvladnu aj v noci... :-N
pipka
10. nov 2009
no veru...maju tam raroh....trebalo by upratat :-N 😃 😃 😃 😃
pipka
10. nov 2009
julis...ak sa mi podari, stiahnut z mobilu tu fotku, tak ti sem hodim tu masinku 😉 nech aspon vidis ten drahy zazrak 😕 inak ako pekny bol ten vlacik...ale ta cena :-p 8-( ty kokso, oni uz nevedia, co teraz pred Vianocami za tie hracky pytat :-o
pipka
10. nov 2009
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...

tu mas tu masinku...otvara sa pozdlzne, ako tvaricka sa rozdeli na dve polovice a roztvori sa.
ninka1234
10. nov 2009
čaute, čaute 🙂
jul
10. nov 2009
Gratulujeme Zojke k narodeninam a zelame jej vela zdravia a stastia x-) x-) x-)
pipka
10. nov 2009
ZOJKE VŠETKO NAJ NAJ NAJ želá kamoška Hanka s maminou a tatinom x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli