• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
a cely den asi dnes bude super, uz od rana sa mi dari, som sa zabudla prezut rano, tak som bola v Blave v teniskach, co pouzivam na stavbe, pripadne na vencenie okolo domu, stare 100 rocne tenisky, aj uz pretekajuce, takze som prisla domov a cele nohy mokre, no ked ja nebudem chora tak uz nik... :confounded: :confounded: :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dodatocne Zojke vsetko naj... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spite este? :confused: :confused: :confused:
tak ja idem do prace, som si dobre pokecala... :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus...no prijemny den v praci ti prajeme :sweat_smile: este taky krasny uprsany :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved vcera hlasili,ze poobede uz by malo prestat prsat :unamused:
11. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial nevyzera :angry: :frowning2: tu leje este stale... :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela ist aspon na chvilinku vooooon :frowning2:
chudatko hanulka uz sa tu nudi, ked nejdeme von...len si vsetko naklada do tasiek a vlaci mi to tu jak obchodny cestujuci s dvomi kuframi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a utierka okolo krku ako salik :sweat_smile: :grinning:
11. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus..inak V dosiel na obed zo skoly tiez uplne premoceny, aj boty aj ponozky, durch mokre...a to mal impregnovane zimne boty :unamused: :confounded: tak ty s tvojimi teniskami zo zahrady...sa nediv :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau :sweat_smile:
11. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos aky kralovsky kociarik
11. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no caute,mam dost,uz si za volant asi nesadnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vyzera to jak truhla s tou zlatou farbou a modrou :zipper_mouth:
ja mam chvalabohu gumaky,ved nic ine neobujem v tomto pocasi,este ze som si kupila o dve cisla vacsie
11. nov 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je dobovy kocik...nepredava sa dnes, to je tak 150 rokov stare :dizzy_face: :dizzy_face: ak nie viac :sweat_smile:

ale je uuuzasnyyy, velkyyy, hadam aj rocne deti sa v nom este vozili :grinning: nie jak dnes...pomaly trojmesacne uz sa do vanicky nezmestia v niektorych modeloch :sweat_smile: :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli aj na vychadzke, igelit na kocik, parazol v ruke a hodinku sme pochodovali...bunda sa mi susi este teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak ale zlatyyy?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zmestit sa zmestia,len dnesne deti uz viac hyckame a uz chcu vsetko vidiet,pozorovat,tak ich davaju do sportaku.
a kde stre brazdili prosim ta??to vies s parazolom brazdit?? :sweat_smile: hanka neplakala??
11. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ale vtedy...vtedy na zamku nemohli mat iny ako zlaty :grinning:
a dnes cierne z vonku, cierne znutra...nie su jak truhla :sweat_smile:

isli sme taku streku od nas po zahradnickej smerom k tej budove SLSP, tam sme nakupili v Bille a odtial ku zimaku a cez vajnorsku na Trnavske a domov...zo zaciatku vrestala jak pavian, ona ten igelit na kociku neznasa :unamused: neviem preco :frowning2: ale potom dostala do ruky taku brozurku k volbam, co som mala v taske :grinning: a to ju zaujalo asi :grinning: :grinning: :grinning: tak uz potom ani nepipla, az kym sme dosli domov :sunglasses:

a doma ked som dala igelit do vane, aby uschol, tak to bola jej najvacsia zabava ho vytahovat a vlacit to mokre po byte :angry: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, toto si uz kukala? :confused:

http://www.fotokalendar.sk/
11. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet

cafet
11. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kazdy si kupi taky aky mu vyhovuje,cierny,strakaty,lahky alebo traktor :slight_smile:
tak super,uz si mozno zvykne :wink:
musi byt podarena :grinning: aj ja uz stem bambulku domaaaaa
11. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: liuššš
11. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co moja??
11. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved esteze zijeme v dnesnej dobe ked mame na vyber aspon milion druhov a farieb :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: co by za to nase mamy mali, co aj na kozenkove liberty v radoch stali, aby sa im vobec usli :grinning: :sweat_smile: :grinning:

neboooj lius...uz tu bude ani sa nenazdaaaas :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet julis :sunglasses:

dnes tu bola kamoska a doniesla kremese.....taaaakeeee dobreeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drzte mi zajtra prosim palce,mam blbeho tusaka,ze sa otvaram
11. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako vies lius? To citis??? :confused: :confused: :confused:

my mame zajtra tiez poradnu...ale s hankou :slight_smile: a aj ockovanie :sweat_smile: tak si budeme vzajomne drzat palce :wink:
11. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piiipiiiiiiiiiiii :angry: aj ja stem kreeeemeseeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja neviem,tak cudne sa citim,vcera mi bolo uplne hrozne a vecer na mna kukal R s takyyyymiii velkyyymi ocami,ze ci uz ideme :grinning: :grinning: zlaty bol :grinning: som sa smiala :grinning: :grinning: :grinning:
a co je hanke??nic,ie??
11. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nemameeeee :frowning2: :sweat_smile: ale ked dojdes, kuuuupim :sunglasses:

nic, klasicka poradna v 15.mesiacoch a ockovanie mumps, osypky rubeola,tusim :unamused: :slight_smile:
no som zvedava, co ti zajtra povie :confused:
11. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KEDY UZ KONECNE prestane prsat? :rolling_eyes:
11. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem na nakup aj keby krupy padali,uz mam vybrakovanu chladnicku :unamused:
11. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok