Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
11. nov 2009

a cely den asi dnes bude super, uz od rana sa mi dari, som sa zabudla prezut rano, tak som bola v Blave v teniskach, co pouzivam na stavbe, pripadne na vencenie okolo domu, stare 100 rocne tenisky, aj uz pretekajuce, takze som prisla domov a cele nohy mokre, no ked ja nebudem chora tak uz nik... 😖 😖 🙄

ajka23
11. nov 2009

dodatocne Zojke vsetko naj... 😵 😵 😵

ajka23
11. nov 2009

spite este? 😕 😕 😕
tak ja idem do prace, som si dobre pokecala... 😀 😀 😀

pipka
11. nov 2009

ajus...no prijemny den v praci ti prajeme 😅 este taky krasny uprsany 🙄

jul
11. nov 2009

ale ved vcera hlasili,ze poobede uz by malo prestat prsat 😒

pipka
11. nov 2009

no zatial nevyzera 😠 ☹ tu leje este stale... 🙄

pipka
11. nov 2009

ja by som chcela ist aspon na chvilinku vooooon ☹
chudatko hanulka uz sa tu nudi, ked nejdeme von...len si vsetko naklada do tasiek a vlaci mi to tu jak obchodny cestujuci s dvomi kuframi 😀 😀 😀 😀 a utierka okolo krku ako salik 😅 😀

pipka
11. nov 2009

ajus..inak V dosiel na obed zo skoly tiez uplne premoceny, aj boty aj ponozky, durch mokre...a to mal impregnovane zimne boty 😒 😖 tak ty s tvojimi teniskami zo zahrady...sa nediv 😅 😝

mixka
11. nov 2009

wau 😅

jul
11. nov 2009

ty kokos aky kralovsky kociarik

lia
autor
11. nov 2009

no caute,mam dost,uz si za volant asi nesadnem 😝

lia
autor
11. nov 2009

vyzera to jak truhla s tou zlatou farbou a modrou 🤐
ja mam chvalabohu gumaky,ved nic ine neobujem v tomto pocasi,este ze som si kupila o dve cisla vacsie

pipka
11. nov 2009

ved to je dobovy kocik...nepredava sa dnes, to je tak 150 rokov stare 😵 😵 ak nie viac 😅

ale je uuuzasnyyy, velkyyy, hadam aj rocne deti sa v nom este vozili 😀 nie jak dnes...pomaly trojmesacne uz sa do vanicky nezmestia v niektorych modeloch 😅 🙄

pipka
11. nov 2009

my sme dnes boli aj na vychadzke, igelit na kocik, parazol v ruke a hodinku sme pochodovali...bunda sa mi susi este teraz 😝 🙄

lia
autor
11. nov 2009

sak ale zlatyyy?? 😝
zmestit sa zmestia,len dnesne deti uz viac hyckame a uz chcu vsetko vidiet,pozorovat,tak ich davaju do sportaku.
a kde stre brazdili prosim ta??to vies s parazolom brazdit?? 😅 hanka neplakala??

pipka
11. nov 2009

sak ale vtedy...vtedy na zamku nemohli mat iny ako zlaty 😀
a dnes cierne z vonku, cierne znutra...nie su jak truhla 😅

isli sme taku streku od nas po zahradnickej smerom k tej budove SLSP, tam sme nakupili v Bille a odtial ku zimaku a cez vajnorsku na Trnavske a domov...zo zaciatku vrestala jak pavian, ona ten igelit na kociku neznasa 😒 neviem preco ☹ ale potom dostala do ruky taku brozurku k volbam, co som mala v taske 😀 a to ju zaujalo asi 😀 😀 😀 tak uz potom ani nepipla, az kym sme dosli domov 😎

a doma ked som dala igelit do vane, aby uschol, tak to bola jej najvacsia zabava ho vytahovat a vlacit to mokre po byte 😠 😀 😀

pipka
11. nov 2009

mixi, toto si uz kukala? 😕

http://www.fotokalendar.sk/

jul
11. nov 2009

cafet

cafet

lia
autor
11. nov 2009

kazdy si kupi taky aky mu vyhovuje,cierny,strakaty,lahky alebo traktor 🙂
tak super,uz si mozno zvykne 😉
musi byt podarena 😀 aj ja uz stem bambulku domaaaaa

jul
11. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 liuššš

lia
autor
11. nov 2009

co moja??

pipka
11. nov 2009

ved esteze zijeme v dnesnej dobe ked mame na vyber aspon milion druhov a farieb 😝 😀 co by za to nase mamy mali, co aj na kozenkove liberty v radoch stali, aby sa im vobec usli 😀 😅 😀

neboooj lius...uz tu bude ani sa nenazdaaaas 😵

pipka
11. nov 2009

cafet julis 😎

dnes tu bola kamoska a doniesla kremese.....taaaakeeee dobreeeee 😝 😵 😵 😵

lia
autor
11. nov 2009

drzte mi zajtra prosim palce,mam blbeho tusaka,ze sa otvaram

pipka
11. nov 2009

to ako vies lius? To citis??? 😕 😕 😕

my mame zajtra tiez poradnu...ale s hankou 🙂 a aj ockovanie 😅 tak si budeme vzajomne drzat palce 😉

lia
autor
11. nov 2009

piiipiiiiiiiiiiii 😠 aj ja stem kreeeemeseeee 😝
ja neviem,tak cudne sa citim,vcera mi bolo uplne hrozne a vecer na mna kukal R s takyyyymiii velkyyymi ocami,ze ci uz ideme 😀 😀 zlaty bol 😀 som sa smiala 😀 😀 😀
a co je hanke??nic,ie??

pipka
11. nov 2009

uz nemameeeee ☹ 😅 ale ked dojdes, kuuuupim 😎

nic, klasicka poradna v 15.mesiacoch a ockovanie mumps, osypky rubeola,tusim 😒 🙂
no som zvedava, co ti zajtra povie 😕

jul
11. nov 2009

KEDY UZ KONECNE prestane prsat? 🙄

jul
11. nov 2009

zajtra idem na nakup aj keby krupy padali,uz mam vybrakovanu chladnicku 😒