Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
ajka23
11. nov 2009
a cely den asi dnes bude super, uz od rana sa mi dari, som sa zabudla prezut rano, tak som bola v Blave v teniskach, co pouzivam na stavbe, pripadne na vencenie okolo domu, stare 100 rocne tenisky, aj uz pretekajuce, takze som prisla domov a cele nohy mokre, no ked ja nebudem chora tak uz nik... :-S :-S 8-(
ajka23
11. nov 2009
dodatocne Zojke vsetko naj... x-) x-) x-)
ajka23
11. nov 2009
spite este? =-) =-) =-)
tak ja idem do prace, som si dobre pokecala... 😃 😃 😃
pipka
11. nov 2009
ajus...no prijemny den v praci ti prajeme :-N este taky krasny uprsany 8-(
jul
11. nov 2009
ale ved vcera hlasili,ze poobede uz by malo prestat prsat :-|
pipka
11. nov 2009
no zatial nevyzera ]-( 😞 tu leje este stale... 8-(
pipka
11. nov 2009
ja by som chcela ist aspon na chvilinku vooooon 😞
chudatko hanulka uz sa tu nudi, ked nejdeme von...len si vsetko naklada do tasiek a vlaci mi to tu jak obchodny cestujuci s dvomi kuframi 😃 😃 😃 😃 a utierka okolo krku ako salik :-N 😃
pipka
11. nov 2009
ajus..inak V dosiel na obed zo skoly tiez uplne premoceny, aj boty aj ponozky, durch mokre...a to mal impregnovane zimne boty :-| :-S tak ty s tvojimi teniskami zo zahrady...sa nediv :-N :-p
mixka
11. nov 2009
wau :-N
jul
11. nov 2009
ty kokos aky kralovsky kociarik
liaautor
11. nov 2009
no caute,mam dost,uz si za volant asi nesadnem :-p
liaautor
11. nov 2009
vyzera to jak truhla s tou zlatou farbou a modrou :-x
ja mam chvalabohu gumaky,ved nic ine neobujem v tomto pocasi,este ze som si kupila o dve cisla vacsie
pipka
11. nov 2009
ved to je dobovy kocik...nepredava sa dnes, to je tak 150 rokov stare x-) x-) ak nie viac :-N

ale je uuuzasnyyy, velkyyy, hadam aj rocne deti sa v nom este vozili 😃 nie jak dnes...pomaly trojmesacne uz sa do vanicky nezmestia v niektorych modeloch :-N 8-(
pipka
11. nov 2009
my sme dnes boli aj na vychadzke, igelit na kocik, parazol v ruke a hodinku sme pochodovali...bunda sa mi susi este teraz :-p 8-(
liaautor
11. nov 2009
sak ale zlatyyy?? :-p
zmestit sa zmestia,len dnesne deti uz viac hyckame a uz chcu vsetko vidiet,pozorovat,tak ich davaju do sportaku.
a kde stre brazdili prosim ta??to vies s parazolom brazdit?? :-N hanka neplakala??
pipka
11. nov 2009
sak ale vtedy...vtedy na zamku nemohli mat iny ako zlaty 😃
a dnes cierne z vonku, cierne znutra...nie su jak truhla :-N

isli sme taku streku od nas po zahradnickej smerom k tej budove SLSP, tam sme nakupili v Bille a odtial ku zimaku a cez vajnorsku na Trnavske a domov...zo zaciatku vrestala jak pavian, ona ten igelit na kociku neznasa :-| neviem preco 😞 ale potom dostala do ruky taku brozurku k volbam, co som mala v taske 😃 a to ju zaujalo asi 😃 😃 😃 tak uz potom ani nepipla, az kym sme dosli domov 😎

a doma ked som dala igelit do vane, aby uschol, tak to bola jej najvacsia zabava ho vytahovat a vlacit to mokre po byte ]-( 😃 😃
pipka
11. nov 2009
mixi, toto si uz kukala? =-)

http://www.fotokalendar.sk/
jul
11. nov 2009
cafet

cafet
liaautor
11. nov 2009
kazdy si kupi taky aky mu vyhovuje,cierny,strakaty,lahky alebo traktor 🙂
tak super,uz si mozno zvykne 😉
musi byt podarena 😃 aj ja uz stem bambulku domaaaaa
jul
11. nov 2009
😃 😃 😃 😃 😃 liuššš
liaautor
11. nov 2009
co moja??
pipka
11. nov 2009
ved esteze zijeme v dnesnej dobe ked mame na vyber aspon milion druhov a farieb :-p 😃 co by za to nase mamy mali, co aj na kozenkove liberty v radoch stali, aby sa im vobec usli 😃 :-N 😃

neboooj lius...uz tu bude ani sa nenazdaaaas x-)
pipka
11. nov 2009
cafet julis 😎

dnes tu bola kamoska a doniesla kremese.....taaaakeeee dobreeeee :-p x-) x-) x-)
liaautor
11. nov 2009
drzte mi zajtra prosim palce,mam blbeho tusaka,ze sa otvaram
pipka
11. nov 2009
to ako vies lius? To citis??? =-) =-) =-)

my mame zajtra tiez poradnu...ale s hankou 🙂 a aj ockovanie :-N tak si budeme vzajomne drzat palce 😉
liaautor
11. nov 2009
piiipiiiiiiiiiiii ]-( aj ja stem kreeeemeseeee :-p
ja neviem,tak cudne sa citim,vcera mi bolo uplne hrozne a vecer na mna kukal R s takyyyymiii velkyyymi ocami,ze ci uz ideme 😃 😃 zlaty bol 😃 som sa smiala 😃 😃 😃
a co je hanke??nic,ie??
pipka
11. nov 2009
uz nemameeeee 😞 :-N ale ked dojdes, kuuuupim 😎

nic, klasicka poradna v 15.mesiacoch a ockovanie mumps, osypky rubeola,tusim :-| 🙂
no som zvedava, co ti zajtra povie =-)
jul
11. nov 2009
KEDY UZ KONECNE prestane prsat? 8-(
jul
11. nov 2009
zajtra idem na nakup aj keby krupy padali,uz mam vybrakovanu chladnicku :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli