• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
autor
drhe bude chlapec,co s tym :confounded:
budem predavat,uz mam zaujemkyne
12. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile: este vsetky hajate :confused: ???
13. nov 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet, ja by som aj spala, ale musim ist do prace... :rolling_eyes:
dnes vecer cestujem do PP, tak tu 4 dni nebudem... :unamused: aspon si odpociniem od M, som zvedava, ci to bezo mna preziju aj s otcom... :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, masinku by ti u as dievcata vedeli urobit, len neviem, do kedy prijmaju objednavky, na kolace viem ze do 27.11., ale torty sa mi zda, ze niekedy skor... :unamused: opytam sa po prazdninach?
cafte, idem uz... :sunglasses:
13. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute,

aji a co si davas piect na vianoce??
13. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojtee, my sme dnes hajali do osmej :wink:
13. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tri hodiny :rolling_eyes:
13. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze lius :unamused: ...uz to rataj na minuty do porodu...a potom sa ti bude hajaaaaaat :dizzy_face:
13. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf ajus, uzi si prazdniny :sunglasses: ty v tom skolstve sa mas...same prazdniny :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je konecne zase slnieckoooooo, pojdeme von :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vcera ako sme boli poobede vonku bolo tak fajne, ze sa mi ani domov nechcelo ist :grinning: hanula sedela jak dubak v kociku, ze keby nebola uz tma, tak este hodku ostanem :slight_smile:
13. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz sa tak skoro nevyspim,ja viem,ale uz aspon budem mat bobulku pri nas a budem mat preco vstavat
13. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebovala by som hanku niekde odfotit pri stromceku :sweat_smile: myslite, ze by bolo blbe dojst do Polusu a tam ju k nejakemu ozdobenemu postavit a fotit :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budes hajat s nou lius...kazde dve hodky :grinning:
13. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie,kludne,sak co je na tom :wink:
13. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nic...aj ja som tak spavala...cez den :dizzy_face: v noci mi dopriala aj 6 niekedy :wink:
ved uvidis aky bude mat rezim...a ci vobec budes kojit :wink:
13. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj to je odpoved na to fotenie :confused: :grinning: :grinning: :grinning: nejako mi dnes pomaly dopaluje :grinning: :sweat_smile:
13. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ked ona mi tam asi nepostoji...ona bude utekat za mnou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude dost trapne :grinning: ked tam bude saskovat v Mikulasskej ciapocke :grinning:

ale potrebovala by som taku vianocnu fotku na ten kalendar...a na tej z minuleho roka je este take male babatenko...to uz je neaktualne :unamused:
13. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa tam ist niekomu so mnou? :confused: Aby mi robil křoví :grinning: :grinning: :grinning: a zabaval hanulu :sweat_smile:
13. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
URCITE JU BUDU zaujimat ozdoby na stromceku
13. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na vianoce nepeciem nic a ani nevarim,ja sa zveziem bud u nasich alebo u svokra :sweat_smile:

mama aj svokra aj babka budu vypekat,tak naco uz pre mna a pre riska este ja budem nieco piect,ked ma nabalia babky :slight_smile:
13. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ju priviaz k stromceku :grinning:
u nas neviem ako to bude,ani si z toho hlavu nerobim,asi pride mama a navari :slight_smile:
13. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja peciem...ako vzdy :sweat_smile: vzdy si poviem, ze tento rok len malinko...a vzdy toho mame na tony :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
13. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak to je jasne pipi,ty budes zas mesiac piect :grinning:
13. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nejak to tu viazlo :rolling_eyes: pomaly je ten kon...tak som si bola s hankou schrupnut :grinning:
13. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali doteraz brigadu so svokrom,sme hrabali listie pri dome a upratovali aj maly pomahal :wink:

apotom ,ze ideme babke na obed a hadajte co robila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kelovy privarok :confounded:
tak som si dala aj tam,hlavne,ze doma mam...ale ja mam lepsi :sunglasses:
13. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juliššššš :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius akoze budes mat chlapca???? :confused: nechapem , :sweat_smile: ...robis si srandu? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :wink:
13. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neeeeee,to je pre Rišššška
13. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaa...., :slight_smile:
13. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok