• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ajus, musim sem pustit vilka :angry: tak sa na chvilku lucim, lebo mi tu uz usi obziera :angry: :angry: :grinning:
22. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne s tymi chlapmi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ti nebudem hovorit, ze nakoniec na mna este nakrical, ze ked ide televizor, tak sa nevie sustredit na danove , tak som sa tak rozculila :angry: :angry: :angry: navrieskala som nanho, ze je psychopat, lebo on sam si tu telku zapol kvoli volbam, ze ja aj uvarim, aj upracem, nehovorim o tom, ze malu mal za cely vikend akurat 2 hodiny vonku... :angry: :angry: :angry: a ja ju mam stale a vsetko stiham :angry: a ze ci mam stat teraz na hajzli v tme a v pozore, aby mal klud.... tak nepovedal nic, tak som vypla telku treskla dverami...posuvnymi :grinning: :grinning: :grinning: a odisla som do kupelne :angry: tam som si sadla do vane a citala som si :angry: :sweat_smile:
lebo mala v spalni spala a v kuchyni som mala vsetko hotove...

tak toto ste este urcite nezazili :sweat_smile: :rolling_eyes:
22. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to nehovorim o tom, ze ked dosla svokra, tak zvonila jak najata a hned po nej aj svagrina a samozrejme malu zobudili :rolling_eyes: :angry: a potom sa velice cudovali, preco place, ked ich zbada :angry: la :angry: :pensive: :unamused:

no radsej som ich teraz vyhodila s malou von, nech si oddychnem, lebo by som uz fakt asi nieco povedala, a mohlo by ma to potom mrziet :unamused:
a ze ci s nimi nejdem von? No nejdem, hovorim, co sa budeme styria prechadzat s jednym kocikom? :confused: :angry: povedala som, ze si potrebujem teraz ja porobit svoje veci, nech idu sami... :angry: :zipper_mouth: :grinning:
22. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vsetko mam hotove a upratane, tak idem vegetit :dizzy_face:
22. mar 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som si krasne oddychla, napustila vanu s vonnym olejom a zrelaxovala :sunglasses:
vilko dosiel s malou, ledva mi ju podal a uz je prec :sweat_smile: :rolling_eyes: ze ide riesit tie danove niekde ku kamosovi..do kludu...ha ha ha... :angry: :sweat_smile:
ale nastastie mu vonku nespala, tak som ju okupkala, napapala sa a hened zaspinkala, tak si tu uzivam to ticho :sunglasses: :wink:
22. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tu nie je? haloooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :confused:
22. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj ja si užívam ticho, deti sú už v postieliach a drahý na cestách :wink:
22. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon niekto, konecne...ajoj ninus :dizzy_face:
22. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si sama? :wink:
ahoooooooooj :slight_smile:
kde mas draheho?
22. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ceste do ostereich
22. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu mam aj kooopec zehlenia...ale radsej na to nepozeram :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: este aspon hodinku si musim oddychnut :sunglasses:
22. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize ako obycajne...stale je prec :sweat_smile:
22. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam kopu zehlenia na zajtra z dnesneho prania, uz sa tesim :grinning:
ja som požehlila poobede, ako každu nedelu. drahy spí pred cestou, tomáš vezme malu vonku a ja žehlim
mixi vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, ja som dnes poobede nemala silu, potrebovala som vypnut po tom, ako ma doobeda napalil :angry: :sweat_smile:
22. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pipi stale preč ako každu nedelu pondelok utorok a streda :wink:
22. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to sú chlapi, ich nič nezmení :angry:
22. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, pozrela som album. užasne sú mixiat :wink: ka
22. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, to je tusim viac prec ako doma, co? :sweat_smile: :fearful: takych je nas tu viac... :rolling_eyes:
to mas jedno, moj muz je sice doma, ale dojde akurat spat :rolling_eyes: rano odide o siestej a vecer dojde o siedmej najskor...castokrat hanku ani nevidi :unamused:

a ked s nou moze byt cez vikend, tak sa potrebuje kupat, riesit dane... :angry: boooze ako ma vytocil :angry: esteze zmakne aspon ked sa nanho usmeje a berie ju aspon na tie dve hodinky von :sweat_smile:
22. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus..viem, zvykam si na to :sweat_smile: :grinning: ale je mi luto hanky :frowning2:
22. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no doma je v pondelok neskoro večer, takže to sa len vyspí v utorok ráno už ide na garáž a vybavuje telefonáty okolo dalšej jazdy potom spí a večer ide pa a vráti sa v stredu večer. vo štvrtok ráno ide zas na garáž a vybavuje odovzdanie tržby a umytie auta a tak okolo jedenástej sa vracia domov a do nedela večera je len náš :grinning:
22. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale som hladna...je to mozne? :confused: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi su proste chlapi, nikdy sa nebudu tolko starať o deti ako my oni sa vedia len chváliť" to je moja dcera, alebo syn". Ja to riešim tak že ked je doma tak jednoducho poviem že maminka sa ide vyventilovať a vrátim sa tak o tri hodinky a každý piatok chodím k susedke na dámsku jazdu. A drahý si tak zvykol, že ked náhodou v piatok po uložení zojky neodchádzam tak mi povie " mamka a čo ty dnes nikam nejdeš?"
22. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik ninka :wink:
22. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus asi nieco podobne budem musiet u nas aj ja zaviest, len co ked on vacsinou ani vecer nie je doma :rolling_eyes: musim proste zaviest nejaky ritual a hotovo!! :grinning:
22. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, ty sa nepostazujes? :grinning: ci ty si na tom lepsie? :confused: :slight_smile:
22. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok