Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
15. nov 2009
ninka naadherne torticky a zojka nadfherna oslavenkyna x-)

no ako tak citam dozadu, tak pipi ked tu nie je, tak vecer sa ani nekeca :-| 😃
liaautor
15. nov 2009
dobreeeeeeeeeee,sa tu sulam 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ja som bola hotova vcera z piatkovej oslavy,este teraz sa citim jak keby som prepila,prefajcila a pretancovala cely vecer :-N
mixka
15. nov 2009
fiha pipi, to si odvazna, ked ostanes spat a dieta nechas behat po byte, ja by som sa bala
jul
15. nov 2009
😃 😃 😃 😃
to s tym praskom sa stalo aj nam nedavno 8-( a tiez vsetko hadze do vane

ake su tie deti rovnake 😃
jul
15. nov 2009
Zojka je krasna x-) ake ma vlasky uz dlhe 😎
jul
15. nov 2009
tie torty su perfektne 😎
jul
15. nov 2009
ja som vcera nepisala,lebo som vedela,ze pipka je na žúúúúre,ninka oslavuje,ajka je doma v PP a zabka je na zabijacke....a som si myslela,ze liušššš haja
pipka
15. nov 2009
cafet 😉
pipka
15. nov 2009
mixi...ved vsetko nebezpecne mame odstranene, ale V sem tam isiel kuknut do kuchyne, a ona chodila obcas do spalne...usmev na tvari, tak my spokojni...a v poslednej polhodke to postihala :-N
pipka
15. nov 2009
julis, sama si si mala pisat 😃

nekukas superstar =-)
pipka
15. nov 2009
mna taaaak boli ten chrbat 8-( a dnes mi aj nejako divne od zaludka je, k zemi ma tlaci, najprv som si tu musela lahnut a vystriet sa, a zhlboka dychat, kym sa mi ulavilo :-|
jul
15. nov 2009
kukam kukam
jul
15. nov 2009
ja som si dnes tiez musela lahnut,skoro som odpadla 8-(
pipka
15. nov 2009
nie je nieco vo vzduchu? 8-(
ja som cely den jak mechom prastena...vsetko ma boli, este ze V dnes varil, ja som akurat riady umyla a boli sme vonku, no ledva som dosla domov 8-( pichalo ma aj medzi rebrami, ako pri srdci...dufam, ze nejaky infarkt nedostanem 8-(
pipka
15. nov 2009
kikušššššššššššš 😃
pipka
15. nov 2009
julis, a ako zajtra, uz ste sa s ajkou dohodli? Mame teda dojst? =-)
jul
15. nov 2009
my sme dnes boli na futbale,vyhrali sme 5😮 😎 a odtial sme isli do metra,nakupila som plny voz,boli same male deticky a vsetky sa tesiliiiii 🙂
pipka
15. nov 2009
a vsetky mali plne voziky 😃 😃 😎

a co si nakupila?
jul
15. nov 2009
ved sme sa nakoniec nedohadovali,ona isla k mame na 4 dni
jul
15. nov 2009
vsetky vacsinou sedeli vo vozikoch vnutri,lebo tam nie je pre deti hore ta somarina na sedenie,vacsninou na balikoch s plienkami sedeli,nas maly sedel na baliku s hajzlakom a cital krabicu od pizzi
jul
15. nov 2009
jeeeezis,nakupilasom vselico mozne,jak utrhnuta z retaze :-N okolo 200€ sme mali ucet
jul
15. nov 2009
idem si zapalit
pipka
15. nov 2009
naozaj? Nevrati sa dnes? Tak to mozem dat V auto :-| lebo som si ho pre istotu na zajtra rezervovala :-N
pipka
15. nov 2009
tyyyy kokso 😕 dobre ste nakupili 😃 najvacsiu radost maju deti, ked sedia na hajzlaku a citaju 😃 😃 😃
jul
15. nov 2009
ved pisala,ze ide nejake zdravotne problemy ma mama ci co :-S
pipka
15. nov 2009
ved hej...len som nepostrehla, ze na ako dlho tam ide...teda kedy sa vrati :-|
neva,tak ja dam zajtra auto V a ked tu ajka bude, tak sa na niekedy dohodneme
jul
15. nov 2009
kukala som aj na tu kuchynku,ale taka ista cena je aj v draciku,ale nebudem mu ju kupovat,ved tolko debilin uz ma ze az 8-(
jul
15. nov 2009
no ved sa dohodneme ked sa ukaze
pipka
15. nov 2009
noo, odloz nieco aj na meniny alebo dalsie vianoce 😉

ja sa hrozim toho, ako nam budu tie hracky doma rok co rok pribudat...kde to tu budem pchat to netusim :-N
jul
15. nov 2009
kamoska to nosi niekam do domova

Začni písať odpoveď...

Odošli