Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
18. nov 2009
pipka
18. nov 2009

ten malinky...nech stale nemusim vytahovat velky...lebo fifina tu denne mrvi a ja som na nervy, ked po tom slapem 😠 😀 a ona potom chodi a zbiera to tymi pinzetovymi prstikmi a papa to 😅 ...akoze hra sa na vysavac 😅 😀

jul
18. nov 2009

ja som ho chcela tiez,no ten predavac povedal,ze mi nevydrzi na komplet cely byt key som chcela vysavat,tak sme nakoniec kupili klasicky vysavac a je na hovno,mala som si vtedy spravit po svojom a basta a kupit ten rucny

pipka
18. nov 2009

ja skor taky uplne malinky chcem, taky do ruky...
nieco taketo...

http://www.datart.sk/katalog/Vysavac-Philips-FC...

jul
18. nov 2009

no to kukaj podla vykonu,kolko wattovy je,ay ti to aj nieco vytiahlo z koberca,nie ze to bude len tak slabo duchat 😅

pipka
18. nov 2009

ja to nechcem na cely byt...to len ked nieco rozsype alebo namrvi, ked v obyvke roztek papa... 😉
na cely byt mam novucky elektrolux 😉

jul
18. nov 2009

jaaaj to neni do elektriky,tak potom wattovy nekukaj 😅 😀

pipka
18. nov 2009

sak to...ja to necham na vilka....ked to pojde kupovat, tak on toho predavaca tam vydusi...ze chce to najvykonnejsie 😀 aj ho tam vyskusa urcite 😎

jul
18. nov 2009

to by si si mala osobne skusit v predajni aky ma tah

pipka
18. nov 2009

to su take, ze su na nabijacke ako telefon a povysavas a zase to das na taky akumulator a tam sa stale dobija... 😉

jul
18. nov 2009

no...sak klasika obidve o tom istom.....aj skoda reci,vieme o com hovorime 😀

pipka
18. nov 2009

no sak ked neskusim ja, skusi V - Ježiško 😀

jul
18. nov 2009

no to y sa aj mne pacilo

pipka
18. nov 2009

ty si este nepisala Ježiškovi? 😕 😀

ja kazdy rok pisem 😵 ...aspon usetrime 😀

jul
18. nov 2009

tento rok bohuzial nemam jeziskovu adresu 😒

pipka
18. nov 2009

ja ti poslem...chces? 😀 😎

jul
18. nov 2009

pozeras ten film?

pipka
18. nov 2009

ano...a popritom nostalgicky kukam hanulkine fotky ked bola uuuuplne malinke babatenko 🙂 uz mi hrabka asi 😅

ale dnes ako som si popestovala tu zulkinu romanku, tak zase mam babatkovske chtíče 😅 😀 😀 taky maly pampusik, juuuj aka bola zlatunka 😵

jul
18. nov 2009

ti verim,aj ja by som chcela 😒
no Rišššino bude asi jedinacik

pipka
18. nov 2009

nemozes vediet... 😉

mixka
18. nov 2009

jeeej, vy este ponocujete 😀

pipka
18. nov 2009

ano mixi...na teba cakame 😎 😀

pipka
18. nov 2009

ja som slamena dnes...tak ma tu nikto dnes do postee nezenie 😎 a zajtra hanula cely den u babky...tak budem oddychovat 🙂

jul
18. nov 2009

mne dnes prisiel R domov ako prepadove komando,absolutne mi nezavol a neohlasil sa ze pride......my sme s malym lezali v mojej posteli pod paplonom oprety o podusky a citali si knizku a kukali rozpravku,ani auto som nepocula zeby prislo,ani dvere,ziadny buchot...naraz sa zjavil medzi dverami 😲

to mala byt akoze kontrola?

pipka
18. nov 2009

na modrej streche zmenili dizajn? 😕 😨 vooobec sa mi ta nova verzia nepaaaci 😖 😅 take nejake neprehladne to je 😒

pipka
18. nov 2009

no vidis julis...asi po tebe tajne tuzi 😅

jul
18. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 co si pipi?

pipka
18. nov 2009

no myslim ze sa dnes uz rozlucim...slamena neslamena...padam od unavy 😝 😉

pipka
18. nov 2009

som 😀 😀 😀

jul
18. nov 2009

to bola asi kontrola ci tu nahodou niekoho nemam,aby potom mohol rozpravat,ze som kur..