• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
liuska, drzkaj sa mysliiiime na vaaaas siiiilno :wink:

zabi, asi ten notebook klasicky nie, lebo je to velke a nemam taku tacku, a kedze to potrebujem preniest, tak by som nemala ako...ale urobim obdlznik z takeho stredneho plechu co mam a na to este jeden mensi...cize poschodovu..len este neviem ako to zvladnem :unamused: to by som mala asi aj dvojitu davku kremu urobit nie? :confused:

a cim to ty potahujes? Stale len tymi haribo cukrikami? A tie figurky ako robievas? To niekde kupujes v cukrarni marcipan a z toho to tvarujes? Ci ako? Boooze ako to spravim... :sweat_smile:
20. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dakujem pipi
to mam akoze sama upiect? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase varite a peciete? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak som sa zase musela rozculit, mali na stavbu doniest nejake veci, na nakladnom aute a mal to z neho niekto vylozit, na to tu mal byt po ruke sused, ktory akurat vtedy isiel do obchodu, takze som tu ostala sama... :angry: :angry: :angry: ale zvladla som to, akurat to nie je zlozene v garazi, ale pred nou, tak hadam to nedostane nohy... :rolling_eyes:
20. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som slamena vdova od teraz, tak vas tu dnes prepadnem aj v noci, lebo inac vas asi nestretnem... :unamused: :angry:
20. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa nasmu ockovi podarili zohnat v bille posledne dva kartony sunaru :grinning:
20. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaa, de ste? ci som tu skoro? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, sikovny tatino... :wink: :slight_smile:
20. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji dobre si tu nacas :wink:
20. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som konecne maleho ulozila,uz som bola hotova,len vymysal a hucaaaaal,jasil sa :zipper_mouth: :rolling_eyes:
20. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu zatial sama, tak mam pokoj, jak dojde otec, tak pokoj skonci, bude urcite hladny... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam nejaku blbu naladu... :confounded: :confounded: :unamused:
20. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mas napecenu masinku? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat dorazil... :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ides robit veceru?
20. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze mam uz napecene :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :unamused: :grinning:
20. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len spagety, nemienim sa teraz zvrtat pri sporaku, nemam silu, do teraz som zehlila... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fakt mas? :confused: :confused: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
hned dojdem... :wink:
20. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co mas blbu naladu? :unamused:
20. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som taka prezrata jak prasa :zipper_mouth:
R mi doniesol pizzu,este teraz funim,idem to este splachnut kavickou :sweat_smile:
20. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastupena k vecernemu rozhovoru...póóózor! :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano julis...ako prvotinu by si to mohla zvladnut :grinning:
20. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasne pipi,to je malina :sunglasses:
20. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus...takze ked budeme niekedy stavat...budes nam robit zavoznika a skladat z tatrovky stavebny material :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je ninka? Moj V uz zaujal oblubenu polohu jej B :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak mi tu chrape...az telku nepocujem :angry: :sweat_smile: musim ho poslat k fifinke... :grinning:
20. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pipi
20. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fifinke nevadi chrapot?
20. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem... :sweat_smile: snad ked uz spi, tak by ju to nezobudilo :unamused: ...alebo mu bude cmukat s dudlom, aby jej nechrapal :grinning: :grinning: :grinning: budu sa doplnat :grinning:
20. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta ajka je kde? robi spagety? :confused: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok