• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
a ako dlho trva, kym ti to spravi od objednania po dodanie? :confused:
22. mar 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tu som práve pozerala je pekná.

no pipi a dodanie rozne, asi podla toho kolko maju rozpracované, niekedy do týždňa a niekedy do dvoch
22. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak to je ok, som myslela, ze dlhsie...cize kym bude teplo ju bude mat, paradnica :sunglasses: ked ju teraz objednam :slight_smile:
platis to prevodom cez net a dojde ti rovno balicek? Alebo na dobierku?
22. mar 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja stale prevodom dobierky nenávidím. ja aj zojkine veci predávam, len tak že mi posielaju peniažky na účet
22. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez...nenavidim na nasej poste vzdy ten rad vystat :angry: :rolling_eyes:
tak supis, idem objednat a uz sa budem len vytesovat a cakat :grinning: dakujeeeeeeeeeeeem

a idem potom uz haji, tak dobru nocku a pa zajtra :wink:
22. mar 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyba mi tu ten kyvajuci smajlik zo skype :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky idem aj ja pa pa
22. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,

mne nikdy nedonesie postar balik domov :angry: vyzdy tam musim stat :angry:
23. mar 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

lius, aj u nas to tak je, na porazenie :frowning2:
23. mar 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz som aj rozmyslala,ze sa budem stazovat,len neviem ci nie je zdlhavy takyto postup a ze ci si pomozem.
on mi robi take veci,ze mi hodi listok 23-ho je to pondelok,ale datum na listku je 19ho,takze to znamena,ze odvtedy je na poste ten balik a ja cakam a strachujem sa,ze sa stratil balik a samozrejme,ze napise adresat nezastihnuty a som doma.da sa s tym nieco robit myslite??
23. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :wink:

lius, ja som mala odbobny problem s postou, ale som sa stazovala, ze som na MD, cele doobedia doma a pritom si najdem listok v schranke o nezastihnuti :angry: , a odvtedy mi balicky chodia domov , dokonca preberam aj pre susedov :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes hajali do deviatej vkuse, kazda pekne vo sVojej postielke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, druha strana... :frowning2:
u nas balicky nehrozi aby nosili a listy do vlastnych ruk nachadzam listocek aj ked som doma... :angry: :angry: :angry: :angry:
23. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa aj stazovala a na chvilu to pomohlo, len neviem na ako dlho... :unamused: balicky nenosia, vraj ako by to mala odniest, tak si predstavujem tu postarku, co ma pipi, to bude taky chodiaci RamboMikulas...
:grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa ema ma svoje dni a sprava sa jak debil, uz mi ide na nervy, si vzdy hovorim, ze ja som asi nejaka podobna, ked to na mna pride, taka prijemna, dobra... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z toho vetra ma poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor :angry: :rolling_eyes: ja uz fakt neviem, ci sa dockame pekneho pocasia :frowning2:
23. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus baliky nosi iny postar ako nam nosi listy...aspon doteraz. Vzdy sa stretavam s postarkou okolo jednej, co hadze listy do schranok a baliky nosi autom taky mlady a ten uz mi to nosi az do bytu...konecne :angry: :sunglasses:
23. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma ema aj gaťky? ci za nou chodis a tepujes? :confused: :grinning:
23. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooo, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??? :astonished: :astonished: :astonished: :confused:
23. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola vencit... :angry: :angry: :angry:
23. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, uz som sa zlakla, ze si mi odisla :frowning2: :wink:
23. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenosi gatky, dobre sa vyoblizuje ked dojde z vonku, uz tak netece jak v minulosti, asi starne... :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je radost...a nesmrdi? :sweat_smile:
dame aj ju fik a bude pokoj... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: len M nechce...neviem preco... :rolling_eyes:
ze vraj kazda fena by mala mat aspon raz v zivote stenata...tak ju raz nechajte si uzit a havičata predate...budete mat na dom :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ked zmokne... :grinning: a to sa velmi nestava, kedze nemusi vodu... :grinning: :grinning: :grinning:
dnes ma aj prsat, dufam, ze po ceste do prace... :confounded:
23. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestras :rolling_eyes: mna uz z tohto pocasia svihne :angry: :rolling_eyes:
aj na zajtra mam dohodnute kocikovanie, ale ako som tak kukala predpoved, tak zase to asi budem musiet zrusit :frowning2:
23. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta si to predstavujes tiez tak jednoducho ako moj, co ked ich bude 12 a nepredame? co potom? aj to by sa mohlo stat len keby sme uz byvali, co sa zatial nedeje, tak nie je o com a ma tento rok 6, o rok uz bude stara... :unamused:
23. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to vyzera ako keby malo zacat snezit :sweat_smile: :fearful:
23. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok