Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
lumah
21. nov 2009
mixka tak sme dve bláznivé aprílovky. :-p
mixka
21. nov 2009
veru lumah 😃 😃 😃 na mna to teda sesi 😃
pipka
21. nov 2009
mixi ved drevene a bezpecnostne su aj biele, tak by ti to ladilo 😉
lumah
21. nov 2009
mixka mi hovor, ja som úplne ako to aprílové počasie-to hovorí moj MM. :-p
My sme asi 3 roky nemali žiadne dvere. :-p Teda okrem vonkajších. V byte sme dokonca nemali ani zárubne. 😃
jul
21. nov 2009
😃 😃 😃 😃 teda este ze ste mali tie vchodove 😃 😎
mixka
21. nov 2009
lumah, to si neviem pri tychto dvoch tornadach predstavit 😃 😃 😃

pipi, to ma nenapadlo 8-( 😃 😃 😃
pipka
21. nov 2009
sak som si myslela 😃 😃 😃
lumah
21. nov 2009
jul keby si ich videla, bola na nich taká lesklá bielomodrá mramorová tapeta. 😃 Tiež sme ich tak mali dlho, museli sme najskôr našetriť na bezpečnostné, takže to vyzeralo ako u cigáňov. :-p
mixka to sme ešte nemali deti našťastie, teraz všade zatvárame, jedine na kuchyni nechávame otvorené, ale je na nich špagát, aby si neprivrzli prsty. A z chodby do kupelne a jednej izby hneď vedla kupelne máme také zašupovacie zrkadlové, tie máme spojené za rámy špagátikom a štipcami. No humor! 😃
pipka
21. nov 2009
inak plastove okna sa daju robit aj ine zvnutra a ine z vonku, nasi maju hnede zvonka a biele znutra, lebo su dvojdom a susedia uz mali hnede, tak aby to nekricalo, tak aj nasi ked menili, tak dali hnede zvonku a biele si dali z izby, a take iste maju aj vchodove dvere, plastove, bezpecnostne a hnede vonku a biele vnutri. A roletu plastovu predodvermi zvonku, na kluc 😉
mixka
21. nov 2009
plastovu roletu na kluc =-) ??? to tiez pocujem 1x, wau =-)
pipka
21. nov 2009
hej, tak ako mas na okne, len ide az po zem a hore to ma zamok a zamknu, ked idu na zimu sem, aby to niekto nenadvihol...su tam sice stale susedia...ale pre istotu :-N 😉
mixka
21. nov 2009
to nie je zly napad 🙂
lumah
21. nov 2009
pipka my to tak máme na tých vchodových, máme malú chodbu a je celá biela, aj dvere do kuchyne a spálne vedúce z chodby sú biele,tak máme zvnútra biele a zvonka tmavohnedé. 🙂
pipka
21. nov 2009
ta roleta sa tym klucikom vlastne sama roluje, ze ju nemusia manualne vytahovat. ten zamok je v tej kolajnicke a to len strcia klucik, pootocia a roleta sa dviha... 😉 ...alebo naopak spusta... 😉
jul
21. nov 2009
ako na obchode
pipka
21. nov 2009
lumi, vy mate dom, ci byt?
pipka
21. nov 2009
aaano, presne julis, ako mavaju obchody 😉
lumah
21. nov 2009
byt pipka, o dome zatiaľ len snívame. :-p
pipka
21. nov 2009
mrsina ma navstivila ]-( 😞 8-(
pipka
21. nov 2009
a kolkoizbovy?
jul
21. nov 2009
pyta sa spionka podplukovnicka pipka 😃
jul
21. nov 2009
haha haha mne uz zajtra konciii 😎
pipka
21. nov 2009
😃 😃 😃 😃 😃 nech viem, ci sa tlacia viac alebo menej ako my :-N 😃
jul
21. nov 2009
😃 😃 😃 😃 jaaaaaaj 😃
pipka
21. nov 2009
sa mas :-N
lumah
21. nov 2009
pipka 2 a pol. Aj mňa navštívila. 😃
jul
21. nov 2009
ty sa tlacis dobrovolne a pritom nemusis,len V ti to kazi
pipka
21. nov 2009
hmm lumi, tak to my na pocet deti sa tlacime v dvojizbaku relativne menej :-N 😃

veru julis 😃 necham ho tu tlacit sa sameho so svokrovcami? =-) 😃 😃 😃 a ja pojdem s fifinkou do 4izbaku sama 😃
lumah
21. nov 2009
pipka my sme piati. :-p
jul
21. nov 2009
chvalabohu skoncil ten debilny film