Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
21. nov 2009
lum,kazdy mate svoj klon 🙂
jul
21. nov 2009
oco ma ake huste vlasy 😎
lumah
21. nov 2009
pipka však vravím-úplne rovnaký sklon. 😃 :-p
jul aj ja si to myslím. 😃 Aspoň sa nebijeme. :-p
pipka
21. nov 2009
julis, to chce cas asi 😉
mne si vcera hanka dala dole plienku, ked som ju pred kupanim vyzliekala a zdrhla mi hola...a behala tak po byte a stale predomnou utekala a schovavala sa mi, som uz myslela, ze pocikala cely byt...a nic a ked dosla k vani, tam sa pocurala :-N 😃 nastastie tam akurat nebol ten kobercek :-p x-) tak som len vytrela dlazku :-N
lumah
21. nov 2009
jul moj oco bol feši, aj teraz má ešte dosť vlasov, len šedivých. 😃
pipka
21. nov 2009
musim aj ja sem oscanovat nase fotky, nech sa pobavite 😃
jul
21. nov 2009
moj ma tiez huste,uz take sedivobiele 😃 ale ani kuta nema a ani pleš 😃

to jen ja mam vlasky jak cvernicky 8-(
jul
21. nov 2009
len ]-(
lumah
21. nov 2009
pipka to muselo byť zlaté, ako cupkala holá. 😃
pipka oskenuj, budeme porovnávať. 🙂
jul
21. nov 2009
kuty ]-(
pipka
21. nov 2009
u nas v rodine vetci plesati :-N tak hanka je po dedovi 😃
jul
21. nov 2009
:-S neviem ci ho to stihnem naucit do konca leta
pipka
21. nov 2009
preco do konca leta?
jul
21. nov 2009
ved ani vypravat nevie a stale s plienkou...tomoze ist rovno do jasli a nie do skolky a to ma za 2tt 2 roky :-|
jul
21. nov 2009
ved v septembri ma ist do skolkyuz bez pleny
lumah
21. nov 2009
jul Riško je už riadny chlap! 🙂
jul
21. nov 2009
lum riadny chlap,len nerozprava a o nocniku ani pocut ]-(
pipka
21. nov 2009
neponahlaj, pride cas a nauci sa vsetko 😉
jul
21. nov 2009
inac strasne mu vadi ta plienka uz :-|
lumah
21. nov 2009
jul nesil to, to príde samo, dokonca sa môže stať, že nočník preskočí a bude rovno na záchod chodiť-neskúšala si to, dať mu tam redukciu? A čo sa týka toho rozprávania, poznám chlapca, ktorý ako mu prešli dva ročky sa rozrečnil.
mixka
21. nov 2009
julis, ty davas riska uz teraz v septembri 2010 do skolky ???
pipka
21. nov 2009
v lete bude teplo, bude bez plienky a cikat do travicky...a aj sa rozrozprava...aj ked az v skolke 😉 vies kolko my sme mali deti, co nevedeli vobec rozpravat este ako trojrocne? A do pol roka v pohode kecali 😉
jul
21. nov 2009
ano mixi
jul
21. nov 2009
skusala som ho posadit aj na wecko,ale taky vreskot spustil jak besny
lumah
21. nov 2009
presne ako pipka vraví, on začne, keď bude chcieť sám a potom ešte budeš chcieť, aby bol chvílu ticho. 😃
mixka
21. nov 2009
tak ho nechaj zatial julis, nase baby su na tom presne tak isto s plienkami a neplienkami, ale ja nestresujem, maju cas 😃
lumah
21. nov 2009
jul tak ho nechaj, aby nemal z toho stresy, jemu tie pleinky začnú vadiť určite a sám sa začne pýtať. Niekedy je tá zmena zo dňa na deň.
jul
21. nov 2009
😃 😃 😃 😃
cely den len mamakuje a same šiši,huhúú...akoze vlacik,u....ako ujo,mnam,deda....
vedel aj tata,ale to uz nepouzivame,tak to nehovori 8-(
pipka
21. nov 2009
mozno raz pride k vam niekto, kto sa u vas vycika do nocnika, jemu sa to zapaci a bude aj on chciet cikat 😉
hanka zatial absolutne nejavi zaujem o nocnik, zato, ked ja cikam na wc, tak si ide oci vyocit 😃 a stale kuka, kam si to tym papierom idem 😃 lebo ona by ten papier asi najradsej zjedla :-N 😃
lumah
21. nov 2009
ja sa napr. ráno opýtam krpcov, že ideme si sadnúť na nočníček? A keď kývnu že nie, ešte skúsim, ale keby nechceli, tak to nesilím. Väčšinou chcú. Ale cez deň to nestíhame, ešte aj tak nevedia, že tam treba cikať a kakať, zatial ich len pripravujem na te zvyk. Ale keby nechceli, tak ich nechám.

Začni písať odpoveď...

Odošli