• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
mixi,ani nehovor,ja mam taku namrazu v chladnicke,ze uz sa mi poriadne neda zavret,tiez by som ju uz mala rozmrazit,len mam ju plnu :confounded:
22. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji,tak nevaris? super,sa mas :wink:

ja asi poviem R,nech mi prinese neco z roboty...mne sa nechce varit,ani neviem co :confounded:
22. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chladnicka uz bola odtiahnuta a mam pod nou poumyvane a teraz sa rozmrazuje, 3/4 uz su :grinning:
22. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet :sunglasses:
mixi, aj k nam dojdi,nasa chladnicka uz to veeelmi potrebuje :sweat_smile:
22. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus...sme na tom podobne :rolling_eyes: mrsina ma v noci potrapila, brucho jak balon, som nevedela ako si lahnut, tecie zo mna jak zo svine na zabijacke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: som sa v noci bola snad 3x prebalit :rolling_eyes:

hurky sa pecu, zemiaciky varia, a myslim, ze s fifinkou dnes zase len tatino pojde von, a maminka bude oddychovat a brusko si hladkat :sweat_smile:
22. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked kuknem von oknom, hned ma depka chyta :rolling_eyes: neznasam taketo pocasie :angry: :frowning2:
22. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja taketo pocasie vyslovene milujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
jul Riško rozumie, len sa mu nechce hovoriť ešte, počkaj keď odrazu spustí, ti padne sánka. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mňa dnes prekvapil Davidko, som položila mokré prádlo na sedačku, že ho zavesím na sušiak a on mi ho začal brať, tak som ho chcela vyhrešiť, že mi to rozvláči po byte a on mi ho po jednom podával a že páči. :grinning:
Tiež keď ho pošlem pre niečo, donesie-všetko rozumejú obidvaja. Niečo už aj povedia, Filip dokonca celé krátke vety zopakuje. :slight_smile:
jul ja som dnes piekla jablkové pyté. :slight_smile:
22. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka keď si taká rozbehnutá, nechceš pokračovať aj u nás? :grinning:
22. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi...presne to robi aj hanula...nedavno mi pradlo rozvlakala po byte...a dnes mi ho podava, ked vesiam :dizzy_face:
uz by sa pomaly mohla aj varit naucit :grinning: :grinning: :grinning: alebo zehlit...to by mi doooooooost pomohlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mixi....nabalim ti hanulu a ber ju na vylet :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jarne dieta, ja potrebujem k zivotu slnieckooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :sunglasses:
22. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez nevadi taketo pocasie :wink: , ja som si urobila kavicku pozeram telku a je mi faaaaaajn, keby sa mi tak chcelo tie jablcka postruhat na strudlu bol aby som spokojana.

inac taketo pocasie je uplne dfajn na zehlenie, ale to sa mi neste :slight_smile:
22. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam chladnicku na poriadku, podlahy poumyvane, postele prezlecene a vyprate :grinning: fakt sa mi dnes dobre pracuje :grinning:
22. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vinetu uz zomrel... :unamused:
22. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez depky z takeho otrasneho pocasia :rolling_eyes: :confounded:
22. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby videli ste v správach o tej maminke rodičke ako ju neprijali načas do porodnice a zomrela aj ona aj bábätko? Hroznééééé :frowning2:
22. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah, nevidela, ale normalne ma hroza obisla, ked som si to precitala :pensive:
22. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som to lumi :pensive: ani na take daco nemysliet :frowning2: chudatko tatino :pensive: :pensive: :pensive:
22. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevidela :pensive: :pensive: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
22. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taketo pocasie akurat tak na spanie...nie na robotu pre mna :sweat_smile:

ale napriek tomu som sa prekonala a boli sme na nedelnej vychadzke spolu, presli sme stare mesto, kukli pripravy na Vianocne trhy a vycikali sa na najkrajsom verejnom wc v podchode na Hodzovom namesti :grinning: a spokojne sa vratili domov po vyse dvoch hodinach :slight_smile:
22. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ide Goťťák :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: uz si zanotil s Darinkou :grinning:
22. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake kresielko mu tam dali...jak dedusko doma pri krbe :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dedo mraz :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no V mi tu uz naaadherne slzi :grinning: lebo sak male deticky ukazali :dizzy_face:
22. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podareny je s tymi detickami :dizzy_face:
22. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasneeee slzave udolie :sunglasses:
22. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie male su rozkosne :slight_smile: ta nelly jak nasa fifinka :dizzy_face: len krici :grinning:
22. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka SS pozerám aj ja :grinning:
22. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debili,jedna pesnicka a uz tak drb.u reklamu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gottova ivana vyzera super :sunglasses:
22. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok