Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
22. nov 2009
mixi,ani nehovor,ja mam taku namrazu v chladnicke,ze uz sa mi poriadne neda zavret,tiez by som ju uz mala rozmrazit,len mam ju plnu :-S
jul
22. nov 2009
aji,tak nevaris? super,sa mas 😉

ja asi poviem R,nech mi prinese neco z roboty...mne sa nechce varit,ani neviem co :-S
mixka
22. nov 2009
tak chladnicka uz bola odtiahnuta a mam pod nou poumyvane a teraz sa rozmrazuje, 3/4 uz su 😃
pipka
22. nov 2009
cafet 😎
mixi, aj k nam dojdi,nasa chladnicka uz to veeelmi potrebuje :-N
pipka
22. nov 2009
ajus...sme na tom podobne 8-( mrsina ma v noci potrapila, brucho jak balon, som nevedela ako si lahnut, tecie zo mna jak zo svine na zabijacke :-p 😞 som sa v noci bola snad 3x prebalit 8-(

hurky sa pecu, zemiaciky varia, a myslim, ze s fifinkou dnes zase len tatino pojde von, a maminka bude oddychovat a brusko si hladkat :-N
pipka
22. nov 2009
ked kuknem von oknom, hned ma depka chyta 8-( neznasam taketo pocasie ]-( 😞
mixka
22. nov 2009
pipi, ja taketo pocasie vyslovene milujem x-) x-) x-)
lumah
22. nov 2009
Ahojte! 🙂
jul Riško rozumie, len sa mu nechce hovoriť ešte, počkaj keď odrazu spustí, ti padne sánka. 😃 :-p
Mňa dnes prekvapil Davidko, som položila mokré prádlo na sedačku, že ho zavesím na sušiak a on mi ho začal brať, tak som ho chcela vyhrešiť, že mi to rozvláči po byte a on mi ho po jednom podával a že páči. 😃
Tiež keď ho pošlem pre niečo, donesie-všetko rozumejú obidvaja. Niečo už aj povedia, Filip dokonca celé krátke vety zopakuje. 🙂
jul ja som dnes piekla jablkové pyté. 🙂
lumah
22. nov 2009
mixka keď si taká rozbehnutá, nechceš pokračovať aj u nás? 😃
pipka
22. nov 2009
lumi...presne to robi aj hanula...nedavno mi pradlo rozvlakala po byte...a dnes mi ho podava, ked vesiam x-)
uz by sa pomaly mohla aj varit naucit 😃 😃 😃 alebo zehlit...to by mi doooooooost pomohlo 😃 😃 😃 😃 :-p

mixi....nabalim ti hanulu a ber ju na vylet :-N 😃 😃
pipka
22. nov 2009
ja som jarne dieta, ja potrebujem k zivotu slnieckooooooooo :-o :-o :-o 😎
dudu
22. nov 2009
mne tiez nevadi taketo pocasie 😉 , ja som si urobila kavicku pozeram telku a je mi faaaaaajn, keby sa mi tak chcelo tie jablcka postruhat na strudlu bol aby som spokojana.

inac taketo pocasie je uplne dfajn na zehlenie, ale to sa mi neste 🙂
mixka
22. nov 2009
tak mam chladnicku na poriadku, podlahy poumyvane, postele prezlecene a vyprate 😃 fakt sa mi dnes dobre pracuje 😃
dudu
22. nov 2009
a vinetu uz zomrel... :-|
jul
22. nov 2009
ja mam tiez depky z takeho otrasneho pocasia 8-( :-S
lumah
22. nov 2009
baby videli ste v správach o tej maminke rodičke ako ju neprijali načas do porodnice a zomrela aj ona aj bábätko? Hroznééééé 😞
mixka
22. nov 2009
lumah, nevidela, ale normalne ma hroza obisla, ked som si to precitala |-|
pipka
22. nov 2009
videla som to lumi |-| ani na take daco nemysliet 😞 chudatko tatino |-| |-| |-|
jul
22. nov 2009
nevidela |-| |-| 😞 😢 😢 😢
pipka
22. nov 2009
no taketo pocasie akurat tak na spanie...nie na robotu pre mna :-N

ale napriek tomu som sa prekonala a boli sme na nedelnej vychadzke spolu, presli sme stare mesto, kukli pripravy na Vianocne trhy a vycikali sa na najkrajsom verejnom wc v podchode na Hodzovom namesti 😃 a spokojne sa vratili domov po vyse dvoch hodinach 🙂
pipka
22. nov 2009
dnes ide Goťťák x-) x-) 😎 uz si zanotil s Darinkou 😃
pipka
22. nov 2009
ake kresielko mu tam dali...jak dedusko doma pri krbe :-N 😃 😃 😃
jul
22. nov 2009
dedo mraz 8-(
pipka
22. nov 2009
no V mi tu uz naaadherne slzi 😃 lebo sak male deticky ukazali x-)
jul
22. nov 2009
podareny je s tymi detickami x-)
jul
22. nov 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 jasneeee slzave udolie 😎
pipka
22. nov 2009
tie male su rozkosne 🙂 ta nelly jak nasa fifinka x-) len krici 😃
lumah
22. nov 2009
pipka SS pozerám aj ja 😃