Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
ninka1234
25. mar 2009
že slniečko? u nás je sneh, už mám tej zimy po krk ]-(
ajka23
25. mar 2009
u nas vcera tiez bolo vseliak, aj take ako polystyrenove gulicky padali... :-S rano tu fical riadny severny vetrisko a teraz som bola prekvapena, ze je celkom fajn, len sa to kazdu chvilu meni, ako v aprili... 😃 😃 😃
ninka1234
25. mar 2009
ja mám pocit že apríl je už stále v marci
ajka23
25. mar 2009
lius, k tym bylinkam, bazalka ma rada vela slnka aj vody a trhala sov vzdy len listky, tie najvacsie, ona potom este dalsie listky pust, z toho isteho miesta... 😉 a ked sadis bazalku, tie semienka nezahrabavaj do zme, nechaj ich odokryte, oni maju radi svetlo a za nim idu... 😉 sa ti ich viacej ujme... 😉
ajka23
25. mar 2009
cez vikend hlasia az 15, tak som zvedava, sa chystam presadzat muskaty a chodim sa kazdy den pozerat, ako lezie zo zeme cibulka, no v tej zime sa jej moc nechce... :-S :-|
ajka23
25. mar 2009
a mam novy telefon, sa musim pochvalit, vysuvaci... x-) x-) x-) este s nim nic neviem robit, tie uvody, kym sa vzijeme neznasam, ale uz som novy potrebovala, som musela ten stary nabijat kazdy den... :-S
ajka23
25. mar 2009
mixi, gratulujem manzelovi k meninam, aj u nas sa bude oslavovat, len neviem kedy, lebo dnes dojdem z roboty neskoro, idem s detickami z prace do divadla... 🙂
ajka23
25. mar 2009
tak som si pokecala, letim, cafte a pekny den, dufajme, ze slnecny... 😎
pipka
25. mar 2009
aj my gratulujeme mixkinmu aj ajkinmu manzelikovi k dnesnym meninkam 😎
pipka
25. mar 2009
aj u nas je slnieckooooo 😎
mixka
25. mar 2009
mixmanzel dakuje x-) a zelame vsetko naj manzelovi ajky 🙂
pipka
25. mar 2009
my sme sa prave vratili z prechadzky, super tam je, akurat ze som si nevzala rukavice a ruky mi skoro odmrzli ]-( 😞 uz by sa konecne mohlo oteplit...do Prcic 8-( :-p
pipka
25. mar 2009
my sme tu mali doobeda babku s dedkom, tak mala je vymuckana a vycuckana do aleluja 😃 zas mame tyzden pokoj :-N 😃 som varila chrenovu omajdu s maskom a knedlicku. A potom sme hned poobede vyrazili von, boli sme aj na policii, dat hanulu zapisat do pasu, lebo buduci tyzden v pondelok vyrazame babinec s babatkami na vylet do Hainburgu...dufam, ze bude pekne :-N x-) 😎
mixka
25. mar 2009
pipi, aj ty to beries, ze mas tyzden pokoj 😃 ??? ja sa mozem tesit v pondelok na tetu zas 8-( ja sa kvoli tomu stahujem minimalne na vychod :-N
pipka
25. mar 2009
halooooooooooooooo :-o :-o :-o je tu niekto? =-)
mixka
25. mar 2009
ja, co ma nevidis 😃
mixka
25. mar 2009
no tak som asi ozaj neviditelna 😞
pipka
25. mar 2009
prepac mixi, vcera som nevidela ordinaciu, tak som ju teraz kukla na nete 😉

ale uz som tuuuuu 😎
mixka
25. mar 2009
jejda pipi, ta vasa ordinacia, co nemate dost doktorov v realnom zivote 😃 ???
pipka
25. mar 2009
nieeeeeeeeeee 😃
pipka
25. mar 2009
takeho ako je dr. Gregor nie je nikdy dost 😃 😃 😃
pipka
25. mar 2009
a kde su vsetky? =-)

ajuska oslavuje..vlastne zatial je este v divadle 😎
ale kde je jul? a lia? a ninka? a dudu? 😎 a zabka? a ..... =-) =-) =-) =-) =-)
kedysi nas tu byvalo kazdy vecer plno :-| a teraz.... 😞
ninka1234
25. mar 2009
ja som tuuuuuuuuuuuuuuuu 😉
ninka1234
25. mar 2009
jeeeeej mixi, sťahuj, aspon budeš bližšie. bodaj by ta teta chodila každý deň 😃 😃 😃 😃

pipi, tebe nikto nelezie na nervy, koli komu si ochotná sa sťahovať
pipka
25. mar 2009
ninus, kvoli psovi u susedov, by som sla aj na Mars 😃 😃 😃

ale do Spiskej zatial aspon na dovolenku 😎 nezabudni, medzi 17.5-23.5 nas dojdete kuk 🙂
ninka1234
25. mar 2009
jasne už sa teším 😉
ninka1234
25. mar 2009
to sa potom dohodneme, ale určite to bude buď štvrtok, alebo piatok, lebo len vtedy mám šoféra k dispozícií
pipka
25. mar 2009
jasne, ved nam je to jedno, my mame dovolenkuuuuuuuuuuu 😎 😎 😎
mixka
25. mar 2009
ninus, ty ma neondej s tetou, lebo sa nastahujem ku vam 😃 😃 😃
ninka1234
25. mar 2009
a to kde presne idete pipi?

mixi kludne, aspon bude veselo 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli