• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
že slniečko? u nás je sneh, už mám tej zimy po krk :angry:
25. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas vcera tiez bolo vseliak, aj take ako polystyrenove gulicky padali... :confounded: rano tu fical riadny severny vetrisko a teraz som bola prekvapena, ze je celkom fajn, len sa to kazdu chvilu meni, ako v aprili... :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám pocit že apríl je už stále v marci
25. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, k tym bylinkam, bazalka ma rada vela slnka aj vody a trhala sov vzdy len listky, tie najvacsie, ona potom este dalsie listky pust, z toho isteho miesta... :wink: a ked sadis bazalku, tie semienka nezahrabavaj do zme, nechaj ich odokryte, oni maju radi svetlo a za nim idu... :wink: sa ti ich viacej ujme... :wink:
25. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez vikend hlasia az 15, tak som zvedava, sa chystam presadzat muskaty a chodim sa kazdy den pozerat, ako lezie zo zeme cibulka, no v tej zime sa jej moc nechce... :confounded: :unamused:
25. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam novy telefon, sa musim pochvalit, vysuvaci... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: este s nim nic neviem robit, tie uvody, kym sa vzijeme neznasam, ale uz som novy potrebovala, som musela ten stary nabijat kazdy den... :confounded:
25. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, gratulujem manzelovi k meninam, aj u nas sa bude oslavovat, len neviem kedy, lebo dnes dojdem z roboty neskoro, idem s detickami z prace do divadla... :slight_smile:
25. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si pokecala, letim, cafte a pekny den, dufajme, ze slnecny... :sunglasses:
25. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme mixkinmu aj ajkinmu manzelikovi k dnesnym meninkam :sunglasses:
25. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je slnieckooooo :sunglasses:
25. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixmanzel dakuje :dizzy_face: a zelame vsetko naj manzelovi ajky :slight_smile:
25. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa prave vratili z prechadzky, super tam je, akurat ze som si nevzala rukavice a ruky mi skoro odmrzli :angry: :frowning2: uz by sa konecne mohlo oteplit...do Prcic :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tu mali doobeda babku s dedkom, tak mala je vymuckana a vycuckana do aleluja :grinning: zas mame tyzden pokoj :sweat_smile: :grinning: som varila chrenovu omajdu s maskom a knedlicku. A potom sme hned poobede vyrazili von, boli sme aj na policii, dat hanulu zapisat do pasu, lebo buduci tyzden v pondelok vyrazame babinec s babatkami na vylet do Hainburgu...dufam, ze bude pekne :sweat_smile: :dizzy_face: :sunglasses:
25. mar 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, aj ty to beries, ze mas tyzden pokoj :grinning: ??? ja sa mozem tesit v pondelok na tetu zas :rolling_eyes: ja sa kvoli tomu stahujem minimalne na vychod :sweat_smile:
25. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: je tu niekto? :confused:
25. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja, co ma nevidis :grinning:
25. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som asi ozaj neviditelna :frowning2:
25. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac mixi, vcera som nevidela ordinaciu, tak som ju teraz kukla na nete :wink:

ale uz som tuuuuu :sunglasses:
25. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda pipi, ta vasa ordinacia, co nemate dost doktorov v realnom zivote :grinning: ???
25. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeee :grinning:
25. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takeho ako je dr. Gregor nie je nikdy dost :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde su vsetky? :confused:

ajuska oslavuje..vlastne zatial je este v divadle :sunglasses:
ale kde je jul? a lia? a ninka? a dudu? :sunglasses: a zabka? a ..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
kedysi nas tu byvalo kazdy vecer plno :unamused: a teraz.... :frowning2:
25. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
25. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej mixi, sťahuj, aspon budeš bližšie. bodaj by ta teta chodila každý deň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pipi, tebe nikto nelezie na nervy, koli komu si ochotná sa sťahovať
25. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, kvoli psovi u susedov, by som sla aj na Mars :grinning: :grinning: :grinning:

ale do Spiskej zatial aspon na dovolenku :sunglasses: nezabudni, medzi 17.5-23.5 nas dojdete kuk :slight_smile:
25. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne už sa teším :wink:
25. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa potom dohodneme, ale určite to bude buď štvrtok, alebo piatok, lebo len vtedy mám šoféra k dispozícií
25. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ved nam je to jedno, my mame dovolenkuuuuuuuuuuu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus, ty ma neondej s tetou, lebo sa nastahujem ku vam :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to kde presne idete pipi?

mixi kludne, aspon bude veselo :grinning:
25. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok