Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ninka1234
25. mar 2009

že slniečko? u nás je sneh, už mám tej zimy po krk 😠

ajka23
25. mar 2009

u nas vcera tiez bolo vseliak, aj take ako polystyrenove gulicky padali... 😖 rano tu fical riadny severny vetrisko a teraz som bola prekvapena, ze je celkom fajn, len sa to kazdu chvilu meni, ako v aprili... 😀 😀 😀

ninka1234
25. mar 2009

ja mám pocit že apríl je už stále v marci

ajka23
25. mar 2009

lius, k tym bylinkam, bazalka ma rada vela slnka aj vody a trhala sov vzdy len listky, tie najvacsie, ona potom este dalsie listky pust, z toho isteho miesta... 😉 a ked sadis bazalku, tie semienka nezahrabavaj do zme, nechaj ich odokryte, oni maju radi svetlo a za nim idu... 😉 sa ti ich viacej ujme... 😉

ajka23
25. mar 2009

cez vikend hlasia az 15, tak som zvedava, sa chystam presadzat muskaty a chodim sa kazdy den pozerat, ako lezie zo zeme cibulka, no v tej zime sa jej moc nechce... 😖 😒

ajka23
25. mar 2009

a mam novy telefon, sa musim pochvalit, vysuvaci... 😵 😵 😵 este s nim nic neviem robit, tie uvody, kym sa vzijeme neznasam, ale uz som novy potrebovala, som musela ten stary nabijat kazdy den... 😖

ajka23
25. mar 2009

mixi, gratulujem manzelovi k meninam, aj u nas sa bude oslavovat, len neviem kedy, lebo dnes dojdem z roboty neskoro, idem s detickami z prace do divadla... 🙂

ajka23
25. mar 2009

tak som si pokecala, letim, cafte a pekny den, dufajme, ze slnecny... 😎

pipka
25. mar 2009

aj my gratulujeme mixkinmu aj ajkinmu manzelikovi k dnesnym meninkam 😎

pipka
25. mar 2009

aj u nas je slnieckooooo 😎

mixka
25. mar 2009

mixmanzel dakuje 😵 a zelame vsetko naj manzelovi ajky 🙂

pipka
25. mar 2009

my sme sa prave vratili z prechadzky, super tam je, akurat ze som si nevzala rukavice a ruky mi skoro odmrzli 😠 ☹ uz by sa konecne mohlo oteplit...do Prcic 🙄 😝

pipka
25. mar 2009

my sme tu mali doobeda babku s dedkom, tak mala je vymuckana a vycuckana do aleluja 😀 zas mame tyzden pokoj 😅 😀 som varila chrenovu omajdu s maskom a knedlicku. A potom sme hned poobede vyrazili von, boli sme aj na policii, dat hanulu zapisat do pasu, lebo buduci tyzden v pondelok vyrazame babinec s babatkami na vylet do Hainburgu...dufam, ze bude pekne 😅 😵 😎

mixka
25. mar 2009

pipi, aj ty to beries, ze mas tyzden pokoj 😀 ??? ja sa mozem tesit v pondelok na tetu zas 🙄 ja sa kvoli tomu stahujem minimalne na vychod 😅

pipka
25. mar 2009

halooooooooooooooo 😲 😲 😲 je tu niekto? 😕

mixka
25. mar 2009

ja, co ma nevidis 😀

mixka
25. mar 2009

no tak som asi ozaj neviditelna ☹

pipka
25. mar 2009

prepac mixi, vcera som nevidela ordinaciu, tak som ju teraz kukla na nete 😉

ale uz som tuuuuu 😎

mixka
25. mar 2009

jejda pipi, ta vasa ordinacia, co nemate dost doktorov v realnom zivote 😀 ???

pipka
25. mar 2009

nieeeeeeeeeee 😀

pipka
25. mar 2009

takeho ako je dr. Gregor nie je nikdy dost 😀 😀 😀

pipka
25. mar 2009

a kde su vsetky? 😕

ajuska oslavuje..vlastne zatial je este v divadle 😎
ale kde je jul? a lia? a ninka? a dudu? 😎 a zabka? a ..... 😕 😕 😕 😕 😕
kedysi nas tu byvalo kazdy vecer plno 😒 a teraz.... ☹

ninka1234
25. mar 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

ninka1234
25. mar 2009

jeeeeej mixi, sťahuj, aspon budeš bližšie. bodaj by ta teta chodila každý deň 😀 😀 😀 😀

pipi, tebe nikto nelezie na nervy, koli komu si ochotná sa sťahovať

pipka
25. mar 2009

ninus, kvoli psovi u susedov, by som sla aj na Mars 😀 😀 😀

ale do Spiskej zatial aspon na dovolenku 😎 nezabudni, medzi 17.5-23.5 nas dojdete kuk 🙂

ninka1234
25. mar 2009

jasne už sa teším 😉

ninka1234
25. mar 2009

to sa potom dohodneme, ale určite to bude buď štvrtok, alebo piatok, lebo len vtedy mám šoféra k dispozícií

pipka
25. mar 2009

jasne, ved nam je to jedno, my mame dovolenkuuuuuuuuuuu 😎 😎 😎

mixka
25. mar 2009

ninus, ty ma neondej s tetou, lebo sa nastahujem ku vam 😀 😀 😀

ninka1234
25. mar 2009

a to kde presne idete pipi?

mixi kludne, aspon bude veselo 😀