• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
lumi a tie vase integrovane sedacky su aj polohovatelne? Nepada malym hlava, ked spia? :confused: :unamused: ja si neviem predstavit, ze by hanka bola v takejto sedacke :sweat_smile: a splnaju vobec normy? :confused:
23. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez mali dnes parky na veceru :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so uz papala pribinacik s rohlickom, ale tie parky ma posteklili :grinning:
23. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus akoze kam na to chodim...sak v hlavinke sa mi napady len tak hemzia :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

a kto vlastne vypadol? Sak ma neinformujete :angry: :grinning:
23. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Lachooooooooooooooo, co necitas?
23. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pribinacik tu aj ja mam...ale uz musi pockat az do rana...uz nemozem papat :sweat_smile:
23. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necitam....sak som myslela, ze to ste len tipovali... :sweat_smile:

konecne...ten mi chybat nebude :grinning:
23. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nahodou bol taky zlatucky , neposkvrneny :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlašský šalát.
Nálev - 2 lyžice vody, oleja, kečupu, octu, 1 lyžica worčestru, 2 kávové lyžičky kryšt. cukru-to všetko zohriať, ale nenechať zovrieť, len aby sa rozpustilo a nechať vychladnúť.
Na pásiky nakrájať 1/2 kg diétnej salámy (dobrá je gabčíkovská) (kúpte ju už nakrájanú na plátky, nie v celku) ja prekrojím na polovicu a tie polovice na pásiky tenšie. Pridať 1 majolku, 2 stredné cibule na drobučko, takisto 5-6 uhoriek kyslých, pridať sterilizovaný 3dcl hrášok (vodu samozrejme scediť). Všetko zmiešať a nechať 2-3 hodinky odstáť v chladničke. Kto chce pikantnú, pridať fefky pomleté-teda to pridávam ja.:slight_smile:
DOBRÚ CHUŤ! :grinning:
23. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatucky, ale falosne spieval :grinning:
23. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som dnes bola kocikovat s dracikom a nanou...dvoje dvojky a hanula :grinning: :grinning: :grinning: isli sme jak pätorčatá vedla seba :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme lummi :sweat_smile:
23. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a juliska de je? :angry: :grinning:

inak ja som od osmej sedela pri telke a az 20.40 som zistila, ze nemam zapnuty pocitac :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka sedadlo sa dá sklopiť dozadu-je tovlastne klasické sedadlo a okolo hlavy je malá opierka, ale my im dávame také vankúšiky detské cestovné okolo krku-sú perfektné, keď spinkajú, pekne sa na ne uložia a nepadá im hlava. Nohy rozčapia do strán-to je na tom dobré, že sa netlačia.
23. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu tu tu
23. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bola hanula takaaa zlataaaa, som ju obliekla po kupkani do toho noveho pyzamka, a tam je na obrazku pipi dlha pancucha...ale vyzera jak cervena ciapocka...a ona si sama seba taaak stale obzerala :grinning: :grinning: :grinning: a prstikom ukazovala na brusko, ze pipi, pipi, pipi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: milááášik moj :dizzy_face:
23. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi a ked idete vsetci piati v aute tak veronka je v strede? :confused: :grinning: to mate vyuzity v aute kazdy centimeter :sunglasses:
23. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaaa de trcis? Hulis furt? :confused: :angry: :grinning:

ci smutis za lachom :grinning:
23. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam cim prispiet
23. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesmutim,ved bol otrasny
23. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka dnes slubila, ze dojde skor, tak dufam, ze kym dokukam KBK tak tu bude :angry: :grinning: lebo potom padam hned na kute :sweat_smile: dnes mam za sebou naaarocny den, unavena som jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
mám 6 sedadiel, zmestí sa komplet až 7, ale to by sme mali zapratané celé auto, tak bežne používame 5 a Veronika je v strede medzi nimi. :slight_smile: Inak super je to, že keď ideme sami, dá sa v pohode preliezať za jazdy z predného na to stredné, keď potrebujem ísť k nim napr, za jazdy ich nakŕmiť.
sak aj ja som to iste napisala :grinning: ze ten mi veru chybat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ja som tak chodievala s katullkou a ešte jednou kamoškou kočíkovať. :grinning:
23. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, take presne je aj picassso C4, o takom sme aj my snivali...ale je este o 100litrov drahsie ako to, co mame my...tak mozeme zabudnut :sweat_smile: :rolling_eyes:
a predpokladam, ze hanula by sa len na tych sedadlach v kufri potom chcela vozit :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, my sme dnes nabehli na ihrisko...a 5 drobcov sa tam rozprchlo na vsetky strany...sme len kricali jedna cez druhu :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak som si v tej chvili hovorila, ze este ze aj ja nemam dvojky...by sme sa ani nepoculi :grinning: tak sme drobizg radsej nalozili do kocarov a boli sa prejst, aby sme sa aspon 10 minut porozpravali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som vam zabudla napisat, ze hanulke sa konecne dnes prerezali obidve dolne stvorky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak uz je 11- zubec :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ja som bola s dvoma kamoškami, čo majú po jednom dieťati, tak mi pomáhajú strážiť aj tie moje. :grinning:
pipka my sme to auto kupovali v Nemecku používané, na nové by sme nemali. Dali sme zaň 11,5 tiís.
23. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11,5 tis coho? :confused: asi € ...dufam :sweat_smile:
23. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že € :grinning: , nové stojí vyše 1 mil. korún. :grinning:
23. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok