Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
23. nov 2009

lumi a tie vase integrovane sedacky su aj polohovatelne? Nepada malym hlava, ked spia? 😕 😒 ja si neviem predstavit, ze by hanka bola v takejto sedacke 😅 a splnaju vobec normy? 😕

pipka
23. nov 2009

my sme tiez mali dnes parky na veceru 😀 😀 😀

dudu
23. nov 2009

ja so uz papala pribinacik s rohlickom, ale tie parky ma posteklili 😀

pipka
23. nov 2009

dudus akoze kam na to chodim...sak v hlavinke sa mi napady len tak hemzia 😀 😀 😀 😅

a kto vlastne vypadol? Sak ma neinformujete 😠 😀

dudu
23. nov 2009

no Lachooooooooooooooo, co necitas?

pipka
23. nov 2009

pribinacik tu aj ja mam...ale uz musi pockat az do rana...uz nemozem papat 😅

pipka
23. nov 2009

necitam....sak som myslela, ze to ste len tipovali... 😅

konecne...ten mi chybat nebude 😀

dudu
23. nov 2009

ale nahodou bol taky zlatucky , neposkvrneny 😅 😀 😀 😀 😀

lumah
23. nov 2009

Vlašský šalát.
Nálev - 2 lyžice vody, oleja, kečupu, octu, 1 lyžica worčestru, 2 kávové lyžičky kryšt. cukru-to všetko zohriať, ale nenechať zovrieť, len aby sa rozpustilo a nechať vychladnúť.
Na pásiky nakrájať 1/2 kg diétnej salámy (dobrá je gabčíkovská) (kúpte ju už nakrájanú na plátky, nie v celku) ja prekrojím na polovicu a tie polovice na pásiky tenšie. Pridať 1 majolku, 2 stredné cibule na drobučko, takisto 5-6 uhoriek kyslých, pridať sterilizovaný 3dcl hrášok (vodu samozrejme scediť). Všetko zmiešať a nechať 2-3 hodinky odstáť v chladničke. Kto chce pikantnú, pridať fefky pomleté-teda to pridávam ja.🙂
DOBRÚ CHUŤ! 😀

pipka
23. nov 2009

zlatucky, ale falosne spieval 😀

pipka
23. nov 2009

inak som dnes bola kocikovat s dracikom a nanou...dvoje dvojky a hanula 😀 😀 😀 isli sme jak pätorčatá vedla seba 😀 😀 😀

dudu
23. nov 2009

dakujeme lummi 😅

pipka
23. nov 2009

a juliska de je? 😠 😀

inak ja som od osmej sedela pri telke a az 20.40 som zistila, ze nemam zapnuty pocitac 😅 😀 😀 😀

lumah
23. nov 2009

pipka sedadlo sa dá sklopiť dozadu-je tovlastne klasické sedadlo a okolo hlavy je malá opierka, ale my im dávame také vankúšiky detské cestovné okolo krku-sú perfektné, keď spinkajú, pekne sa na ne uložia a nepadá im hlava. Nohy rozčapia do strán-to je na tom dobré, že sa netlačia.

jul
23. nov 2009

tu tu tu

pipka
23. nov 2009

dnes bola hanula takaaa zlataaaa, som ju obliekla po kupkani do toho noveho pyzamka, a tam je na obrazku pipi dlha pancucha...ale vyzera jak cervena ciapocka...a ona si sama seba taaak stale obzerala 😀 😀 😀 a prstikom ukazovala na brusko, ze pipi, pipi, pipi 😀 😵 😵 😵 milááášik moj 😵

pipka
23. nov 2009

lumi a ked idete vsetci piati v aute tak veronka je v strede? 😕 😀 to mate vyuzity v aute kazdy centimeter 😎

pipka
23. nov 2009

naaaa de trcis? Hulis furt? 😕 😠 😀

ci smutis za lachom 😀

jul
23. nov 2009

nemam cim prispiet

jul
23. nov 2009

nesmutim,ved bol otrasny

pipka
23. nov 2009

zabka dnes slubila, ze dojde skor, tak dufam, ze kym dokukam KBK tak tu bude 😠 😀 lebo potom padam hned na kute 😅 dnes mam za sebou naaarocny den, unavena som jak hrom 😝 😅

lumah
23. nov 2009

mám 6 sedadiel, zmestí sa komplet až 7, ale to by sme mali zapratané celé auto, tak bežne používame 5 a Veronika je v strede medzi nimi. 🙂 Inak super je to, že keď ideme sami, dá sa v pohode preliezať za jazdy z predného na to stredné, keď potrebujem ísť k nim napr, za jazdy ich nakŕmiť.

pipka
23. nov 2009

sak aj ja som to iste napisala 😀 ze ten mi veru chybat nebude 😝

lumah
23. nov 2009

pipka ja som tak chodievala s katullkou a ešte jednou kamoškou kočíkovať. 😀

pipka
23. nov 2009

lumi, take presne je aj picassso C4, o takom sme aj my snivali...ale je este o 100litrov drahsie ako to, co mame my...tak mozeme zabudnut 😅 🙄
a predpokladam, ze hanula by sa len na tych sedadlach v kufri potom chcela vozit 😀 😀 😀

pipka
23. nov 2009

lumi, my sme dnes nabehli na ihrisko...a 5 drobcov sa tam rozprchlo na vsetky strany...sme len kricali jedna cez druhu 😅 😀 😀 tak som si v tej chvili hovorila, ze este ze aj ja nemam dvojky...by sme sa ani nepoculi 😀 tak sme drobizg radsej nalozili do kocarov a boli sa prejst, aby sme sa aspon 10 minut porozpravali 😝 😀 😀

pipka
23. nov 2009

inak som vam zabudla napisat, ze hanulke sa konecne dnes prerezali obidve dolne stvorky 🙂 🙂 🙂
tak uz je 11- zubec 😀 😀 😀

lumah
23. nov 2009

pipka ja som bola s dvoma kamoškami, čo majú po jednom dieťati, tak mi pomáhajú strážiť aj tie moje. 😀
pipka my sme to auto kupovali v Nemecku používané, na nové by sme nemali. Dali sme zaň 11,5 tiís.

pipka
23. nov 2009

11,5 tis coho? 😕 asi € ...dufam 😅

lumah
23. nov 2009

jasné že € 😀 , nové stojí vyše 1 mil. korún. 😀