• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
liušššššš :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
jak reklama na ruzovych kuklacov
27. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,kukni do snara,ze co to znamena,ked sa sniva o mysiach
27. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum...u nas je teraz strasna Thomas mania,same šiši mame doma,aj milion dvd-ciek a to kukame cely den dookola :rolling_eyes: ale aj auticka ho bavia a vselijake drahy si vymysla a tunel si robi z nocnika :grinning:
27. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Duduuušššš,pekny vyletik prajem :dizzy_face:
27. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky co poraaabate?
27. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul ja som prišla z nákupu -bola som v lidli, tescu aj hypernove-uff.
27. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka mňa dnes naši chlapci prekvapili. Filipko sedel na linke vedľa mňa ráno-robila som im mliečko a Davidko stál dole a Filip mal v puse dudku, vybral si ju a opýtal sa Dada že "chceš?" a ten niečo zadžavotal a prikývol a Fifo mu ju podal, Dado pichol do úst. Potom David vytiahol z pračky umelohmotný pohárik-čo tam dávam prášok a podal ho Filipkovi a niečo pri tom zas džavotal. :grinning:
Tým som chcela povedať, že si vždy robia zle a o všetko sa bijú a teraz toto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak mam za sebou naaarocnyyy den a este nie je zdaleka koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ale torticka hotova :wink: ...no poviem vam, nadavala som jak slak, ked som to tvorila...lepilo sa mi to, kym som nasla tu spravnu konzistenciu ake to ma byt :sweat_smile: ale nakoniec to vsetko dobre dopadlo a vecer fotky dam, aby ste neumreli od zvedavosti do nedele :grinning:

lius...to presne poznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tam na nervy parkovanie, ja som tam tiez takto s bruchom kruzila, ale nakoniec som zistila, ze vedla pred zimakom sa da v pohode zaparkovat hocikedy, tak odvtedy uz len tam parkujem :sunglasses:

ale teba snad neprekliali, ked videli velrybku z auta vystupit :grinning: ani si nemusela ako smrad prchat :dizzy_face: :grinning:
27. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanula dnes uplne v pohode rano s dedom odisla, este mi kricala po schodoch, ze pa pa...potvorka :slight_smile: a mama volala, ze krasne spala s dedom cez obed vyse dve hodinky normalne v postielke, tak som rada :wink:

aj obed vraj jedla, aj ked nie cely, ale daco spapala a na olovrant zjedla asi kilo hrozna :sweat_smile: :grinning: a ineho ovocia...to bude kakačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a inak jej najoblubenejsia hracka v poslednej dobe je hracia farma, vlaci si to ako kufrik a dobre mi s tym vyhravanim, stekanim, mnaukanim a cojaviem cim este, lezie na nervy :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom este cokolvek si nalozit do igelitky a vlacit to prehodene cez plece po celom byte :grinning: :grinning: cestovatelka :grinning:
27. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no gulas hotovy, idem este strudle upiect, povytierat, umyt riady a snad aj kupelku stihnem a padnem sem vecer zas jak ringlota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: a to som chcela este prevliect periny a adventnu vyzdobu spravit...no na pondelok pocka...hoci nedela prva adventna :sweat_smile: ...no uvidime... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
27. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu kuknite moj prvy pokus :sweat_smile:
nevsimajte si aka je kriva, prosiiiiim :unamused: :grinning:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3576008&vReferer=
27. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no torta je fasacka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: klobuk dole :slight_smile:

a rozmyslam,ze co tam robi ta vcielka a potom ma napadlo,sak trudik Vilko :grinning:
27. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau pipi, absolutne uzasna je ta torta :dizzy_face: co si ty vyucena cukrarka :confused: ???
27. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som dopozerala film pokoj v dusi....pekna chujovina :rolling_eyes:
27. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nevidela, o com to je ???
27. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bingo julis...sak Vilko :grinning: :grinning: :grinning: sice sa absolutne nepodoba...ale musela som tam dat aj nejake zvieratko :grinning:
27. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi o nicom :sweat_smile: :grinning:

o takom chlapovi prepustenom z basy,zije v malej dedinke pomaly v horach a zisti,ze syn nie je jeho,kamarat ho udal preto bol v base aj ten syn je jeho kamarata,je nezamestnany.....no nudaaaaa :confounded:
27. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi neblaaazne...sak je kriva a čapatá...ale vilko povedal, ze v bruchu nam to bude vsetkym jedno :sweat_smile: :grinning:
ale sa mu pacila :slight_smile:

ani ja som to nevidela...to je aky film? A o com? :confused:
27. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si dat este rychlu sprchu, umyjem si gebulku a uz som tu :wink:

aj perinky som stihla prevliect, tak som rada, ze som stihla vsetko dnes :dizzy_face: :sunglasses:
27. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulkaaaaaaaaa :sunglasses:
27. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevies,co kirschnerka naspievala k tomu pesnicku
27. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa pesnicka paci :slight_smile: a film by som si mala kuknut :grinning:
27. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukni si ho mixi,potom povies ci sa to pacil :grinning:
27. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,dnes je sedmicka
27. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz nic nekukate ??? kde su komentare, vsak ani neviem co je v telke :grinning:
27. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam panelak,potom kuknem sedmicku apotom mi ide kickboxer s Van Dammom
27. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka panelak nekukava :unamused:
27. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tuuu :dizzy_face:

ak dozijem, sedmicku urcite kukam :sunglasses:
27. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, sak ja chaluparov...mam ti komentovat :confused: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes este musis prekonat tych 22000 prispevkov :sweat_smile:
27. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to