Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
ajka23
1. apr 2009
vecer pridem domov o 21,15, to uz sem nechodim, kym sa najem a umyjem, tak odpadavam do postele... 8-( 8-( 8-( uz aby bol piatok... 😉
ajka23
1. apr 2009
zabi, pipi je bez netu... :-S :-S :-S
zabka132
1. apr 2009
ahaaaa...uz som sa zlakla, ze sa cosi sa stalo ? =-) ...preco je bez netu ?
zabka132
1. apr 2009
je tu niektoooo ?
zabka132
2. apr 2009
aj u vas je tak nadherne ako tu?....az ma to taha von 🙂
mixka
2. apr 2009
ahojky 🙂 u nas je krasne pocasie, sliniecko svieti a teplucko 🙂 my sa von veru chystame x-)
mixka
2. apr 2009
no pekne, strana 3 a cely den nikto 😞
zabka132
2. apr 2009
ja priebezne kontrolujem 🙂 ..ale ked je takto pekne vonku, tak sme vacsinou tam. A dala som sa nahovorit, ze upecem masinku Tomasa...tak som si dnes upiekla korpusy....orezala..zajtra idem plnit a potahovat. Dufam, ze z toho nevznikne nejaka obluda :-N .
jul
2. apr 2009
Zabi,moj maly sa masinky Tomasa boji :-N
ale zajtra by ho urcite potesila taka torticka,ma meninky,al idem mu piect muffinky podla Pipkinho receptu aj s bananom 😎
pipka
3. apr 2009
halooooooo, uz konecne mame neeeet, chvalabohu som tu ziva a zdrava a netrafil ma slak 😃 😃 😃 😃
pipka
3. apr 2009
no vidim,ze mi toho ani moc neuslo, kym som tu nebola :-N
to ste nepisali zo solidarity ku mne? =-) aby som nemusela tolko citat dozadu =-) 😃 😃

vcera bolo kraaaasne 😎 😎 😎 boli sme na vylete v Petrzke pri drazdiaku aj s vivi a malou vivinkou 😉 uz je z nej kraasna slecna x-) a pozdravuje vas 🙂
pipka
3. apr 2009
v pondelok sme boli v Hainburgu, boplo super, len este dost kosa, ale ved snad sa tam este dostaneme este aj v krajsom pocasi 😎

julis, uz mas vodicak? =-)
pipka
3. apr 2009
my sa ideme dnes s hanulkou fotit x-) x-) x-)

normalne ze umelecke foto atelierove, tak sa tesim 🙂 🙂 🙂
pipka
3. apr 2009
zabi zavidim ti tie umyte okna...ja sa na to neviem odhodlat :-| ale buduci tyzden uz ich musim poumyvat aj ja. :-N lebo po zime uz su hrozne 8-(
pipka
3. apr 2009
RIŠINKOVI prajeme cela nasa rodinka VŠETKO NAJLEPŠIE K MENINKÁM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky 😎
mixka
3. apr 2009
ahoj pipi 🙂 ja akurat idem pridat nase foto zo vcera 🙂
pipka
3. apr 2009
Hanulka vcera uspesne skoncila prvy kurz plavania, mame aj diplom x-) x-) x-)
o tyzden zaciname druhy kurz, tak sa tesim, lebo ona je v tej vode jak taky živel 😃 hrozne sa jej to paci.

Boli sme v stredu na nakupoch v Madarsku a okrem ineho sme malej kupili nove plavky, jahodkove x-) no Vilko povedal, ked ju v nich videl, ze rychlo odpracte vsetky pribory, lebo ju zožere 😃 😃 😃
pipka
3. apr 2009
ajoooj mixi 😉

ja mam taky abstak, ze sa tu vykecavam sama so sebou 😃
ale hodim vam aj ja novu foto z hainburgu a v novych plavkach zo vcera 😉
mixka
3. apr 2009
uz mate, tak kukajte, kym dam prec 😃
pipka
3. apr 2009
juuuj mixi, az teraz som dosla domov, tak idem rychlo kuk, dufam, ze tam este su :-N
pipka
3. apr 2009
jeeeeeeeej kraaasne x-) tesim sa, ked uz aj hanula bude tak cupitat 🙂
pipka
3. apr 2009
aj ja som vam dala nejake nove foto v novych plavkach, tak mozte kuk 😉

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
pipka
3. apr 2009
nikto? =-)

kde ste vsetky 😞 konecne mam net, rodinka uz chrní a vy nikde =-) 😕 😞 :-|
pipka
3. apr 2009
jul
3. apr 2009
krasne fotky pipi 😎 😉
liaautor
4. apr 2009
Hanka je nadhernaaa x-) x-) x-)
ninka1234
4. apr 2009
ahojte 😉

ja už mám mega jarné upratovanie práve úspešne za sebou :-p

pipi nádherné fotečky, koľko vás to stálo?
mixka
4. apr 2009
ahojte 🙂

mne keby niekto prezradil, ako zvlada akekolvek upratovanie pri detoch a nie to este velke, ja nestiham vobec nic |-|
pipka
4. apr 2009
ahojteeee 😉
pipka
4. apr 2009
dakujeme za pochvaly 😎

lius, stalo nas to 40€ a mame asi sto fotiek na cd a ja uz si dam spravit ktore ja budem chciet 😉

julis krasna foto v pase 😉