• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
vecer pridem domov o 21,15, to uz sem nechodim, kym sa najem a umyjem, tak odpadavam do postele... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz aby bol piatok... :wink:
1. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, pipi je bez netu... :confounded: :confounded: :confounded:
1. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa...uz som sa zlakla, ze sa cosi sa stalo ? :confused: ...preco je bez netu ?
1. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niektoooo ?
1. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u vas je tak nadherne ako tu?....az ma to taha von :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: u nas je krasne pocasie, sliniecko svieti a teplucko :slight_smile: my sa von veru chystame :dizzy_face:
2. apr 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, strana 3 a cely den nikto :frowning2:
2. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja priebezne kontrolujem :slight_smile: ..ale ked je takto pekne vonku, tak sme vacsinou tam. A dala som sa nahovorit, ze upecem masinku Tomasa...tak som si dnes upiekla korpusy....orezala..zajtra idem plnit a potahovat. Dufam, ze z toho nevznikne nejaka obluda :sweat_smile: .
2. apr 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabi,moj maly sa masinky Tomasa boji :sweat_smile:
ale zajtra by ho urcite potesila taka torticka,ma meninky,al idem mu piect muffinky podla Pipkinho receptu aj s bananom :sunglasses:
2. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooo, uz konecne mame neeeet, chvalabohu som tu ziva a zdrava a netrafil ma slak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim,ze mi toho ani moc neuslo, kym som tu nebola :sweat_smile:
to ste nepisali zo solidarity ku mne? :confused: aby som nemusela tolko citat dozadu :confused: :grinning: :grinning:

vcera bolo kraaaasne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: boli sme na vylete v Petrzke pri drazdiaku aj s vivi a malou vivinkou :wink: uz je z nej kraasna slecna :dizzy_face: a pozdravuje vas :slight_smile:
3. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok sme boli v Hainburgu, boplo super, len este dost kosa, ale ved snad sa tam este dostaneme este aj v krajsom pocasi :sunglasses:

julis, uz mas vodicak? :confused:
3. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa ideme dnes s hanulkou fotit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

normalne ze umelecke foto atelierove, tak sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi zavidim ti tie umyte okna...ja sa na to neviem odhodlat :unamused: ale buduci tyzden uz ich musim poumyvat aj ja. :sweat_smile: lebo po zime uz su hrozne :rolling_eyes:
3. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
RIŠINKOVI prajeme cela nasa rodinka VŠETKO NAJLEPŠIE K MENINKÁM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky :sunglasses:
3. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi :slight_smile: ja akurat idem pridat nase foto zo vcera :slight_smile:
3. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanulka vcera uspesne skoncila prvy kurz plavania, mame aj diplom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
o tyzden zaciname druhy kurz, tak sa tesim, lebo ona je v tej vode jak taky živel :grinning: hrozne sa jej to paci.

Boli sme v stredu na nakupoch v Madarsku a okrem ineho sme malej kupili nove plavky, jahodkove :dizzy_face: no Vilko povedal, ked ju v nich videl, ze rychlo odpracte vsetky pribory, lebo ju zožere :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooj mixi :wink:

ja mam taky abstak, ze sa tu vykecavam sama so sebou :grinning:
ale hodim vam aj ja novu foto z hainburgu a v novych plavkach zo vcera :wink:
3. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mate, tak kukajte, kym dam prec :grinning:
3. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj mixi, az teraz som dosla domov, tak idem rychlo kuk, dufam, ze tam este su :sweat_smile:
3. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej kraaasne :dizzy_face: tesim sa, ked uz aj hanula bude tak cupitat :slight_smile:
3. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som vam dala nejake nove foto v novych plavkach, tak mozte kuk :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2603400&vReferer=
3. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto? :confused:

kde ste vsetky :frowning2: konecne mam net, rodinka uz chrní a vy nikde :confused: :fearful: :frowning2: :unamused:
3. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotky pipi :sunglasses: :wink:
3. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hanka je nadhernaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

ja už mám mega jarné upratovanie práve úspešne za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pipi nádherné fotečky, koľko vás to stálo?
4. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mne keby niekto prezradil, ako zvlada akekolvek upratovanie pri detoch a nie to este velke, ja nestiham vobec nic :pensive:
4. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :wink:
4. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za pochvaly :sunglasses:

lius, stalo nas to 40€ a mame asi sto fotiek na cd a ja uz si dam spravit ktore ja budem chciet :wink:

julis krasna foto v pase :wink:
4. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok