Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
29. nov 2009
liuššššš,kde je ten bruchala? |-|
ninka1234
29. nov 2009
krásne nálepky ste pokúpili dievčatá
jul
29. nov 2009
pipi,kde si? :-S
jul
29. nov 2009
kukate superstar dievky?
pipka
29. nov 2009
no doteraz som vas citala :-N 😃

inak fotky som si nevymazala ja...to admini ]-( ale supla som ich tam znovu 😃 😃 nech ich aj porazi :-N 😃 a ked vymazu, ich problem :-p
dudu
29. nov 2009
pipi sa zotavuje s oslavy tak ako aj my s T..., na V oslave bolo super a spat som isla o tretej , ale pipka a niektori ucastnici plus moj milacik isli spinkat az okolo pol piatej... :-N .
Samozrejme ze sme vstavali nieco o jedenastej takze sme boli vsetci cely den mimo....
Juliska moze byt :-N :-N :-N :-N :-N
inac ahojte 😃 😃
dudu
29. nov 2009
jeeej pipi 😃
pipka
29. nov 2009
kukame, kukame 😉

oslava bola supernaaaa, akurat toho spanku pomenej :-N 😃 ale neva...cuduj sa svete, zatial v pohode fungujem 😎
pipka
29. nov 2009
hanulka sa tesilaaaaaaaaaaaa, ked nas zbadala, skoda, ze vam sem nemozem dat zvukovy zaznam ako vískala, ked sme dosli 😃 😃 😃
dudu
29. nov 2009
no tak my sme prisli zalahli a zobudili sa asi okolo sestej :-N
T bolo naozaj zle, ale to asi s tych ranajok. moc ttoho zozral =-)
jul
29. nov 2009
😃 😃 😃 😃 😃 zlata
jul
29. nov 2009
aj vam cosi zostalo pipi z oslavy?
jul
29. nov 2009
zatial ma neohurila ani stara a ani chodur....ale asi preto,lebo tie pesnicky nemam rada :-N
pipka
29. nov 2009
no a ked sme dosli, uz nas tu cakal sused, ze ho vytapame 8-(
ale hned sme vsetko prezreli, ale u nas nikde voda, vsetko suche a potom V rozobral aj odtoky pod vanou a umyvadlom a zistili sme, ze z hlavnej trubky v stupacke pod tlakom vody cicerkom kvapka stale voda, tak sme to odstavili a rano to v bude opravovat :-| Hnaulku sme museli kupat v lavori, riady spinave v dreze...no komedia :-p |-| |-| 8-( proste zatial nemozeme vobec pustit vodu a hlavny uzaver sme museli zatial uzavriet :-S
jul
29. nov 2009
duduššš ako bolo v breclave?
jul
29. nov 2009
ze cicerkom 😃 to aj moja mama pouziva 😃
dudu
29. nov 2009
inaaac, torta bola vynikajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuca, aj som na nu teraz myslela , tak ku kavicke by pasla.....
pipka
29. nov 2009
julis, porozdavala som co som vedela...napchala som nasim aj braskovi cele vysluzky 😃 😃 😃
a mame tu este kulincek torty, nejake udene, gulas sme dojedli na veceru, a na ranajky dojeme strudlu a linecke kolaciky a pagaciky snad vydrzia aj do stredy 😉
jul
29. nov 2009
jeziiis reklama 8-(
idm hulit....kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢
jul
29. nov 2009
mnaaam,nedraaaazdi,ja dnes chudnem,vcera som sa napraskala vecer 8-(
pipka
29. nov 2009
ale naozaj ta torta bola superska 😉 nie ze by som sa chcela chvalit, ale akoze naozaj VDAKA ZABKE za perfektny recept 😎 x-) x-) x-)
jul
29. nov 2009
zabka dnes chcela kuk tortu a uz si ju tam nemala :-|
jul
29. nov 2009
a aka bola vlastne ta plnka????????
dudu
29. nov 2009
v breclave Ok, my tam chodime raz za cas lebo v jednej banke mame nejake tie peniazky a bolotreba pozriet ako sa maju :-N 😃 a samozrejme ze sme aj geocachingovali... 😃
jul
29. nov 2009
😃 😃 😃 😃 😃 dobre dudušššš
pipka
29. nov 2009
brasko mi hned volal, ze aj jemu by som mala taku upiect na narodky :-N 😃 no ze by som si cukraren otvorila? =-) :-N
dudu
29. nov 2009
pipi das mi potom iekedy recept na torticku? aj ja stem zahviezdit :-N 😃 😃
pipka
29. nov 2009
ved ked zabka chodi az po troch dnoch :-N vymazali ju vcera a ja som ju sem dala aste v piatok poobede 😉
ale mam ju v albume zase, tak kym ju nezmazu moze ju kuk 😉

plnka bola cokoladovo bananova x-)
pipka
29. nov 2009
jasne ze dam dudus 😉
inak upiect ten korpus bolo celkom v pohode, aj to plnenie kremom...ale to obtahovanie tym marcipanom, ci marshmalows hmotou bolo o hubu... :-p :-N
jul
29. nov 2009
ako si tie plnky robila?

Začni písať odpoveď...

Odošli