Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
jul
8. apr 2009
😉 😃
pipka
8. apr 2009
cafte...som dnes makala od rana :-p ale mame poriadocek, vonavo, vonku sme boli dllllho, sak je tak krasne 😎
a teraz sme boli v kine, tak som si oddychla a zrelaxovala som 😉

a mame novy notebook, tak uz sa tu nebudeme bit 😃 😃 😃
pipka
8. apr 2009
julis, krasavec x-)
pipka
8. apr 2009
zajtra ideme na Zeleznu, tak sa tesim 😎
zatial teda dobru nocku 😉
pipka
9. apr 2009
Dobre ranko...zase som prva? =-) :-|
mixka
9. apr 2009
ahoj pipi 🙂 preco nemas skype zapnuty ???
pipka
9. apr 2009
mixi, mame v tom nejaky chaos teraz, chvilku tu fungujem ako jajguska chvilku po starom ako frankye, mame dva notebooky a nieco nam ten chalan, co nam to robil preniesol do noveho, nieco mi tu nechal...sama neviem, co tu mam a co nie :-N :-p ...musis nam dat cas, aby sme sa tu nejako skonsolidovali... 😃

skratka z akeho nicku ti zavolam, alebo napisem...napisem pipka a budes vediet, ze som to ja 😃 😃 😃
pipka
9. apr 2009
dali sme si spenatik fajny a vyrazame na Zeleznu, tak zatial paa 🙂
mixka
9. apr 2009
kde si pipi, ako bolo na vylete ???
pipka
9. apr 2009
vynikakajuco 😎 ale veeela detiiiii, tak sme sli pesi az daaalekoooo, aby sme mali klud a babule nam spali 😉
bola som s kamoskou, co ma o 4 dni mladsiu dcerku od hanky, tak sme klebetili a ohovarali manzelov 😃 😃 😃

buduci tyzden ideme zase 😉 teda podla pocasia :-N
pipka
9. apr 2009
potom sme boli s Vilkom na nakupe a teraz si uzivam volno, lebo isiel na pivko s duduskinym mangelom a ja prebieham od jedneho notebooku k druhemu 😃 😃 😃

teraz mame doma 4 pocitace :-N 😃 neviem, co s nimi budeme robit.... :-| :-N
pipka
9. apr 2009
kukla som si ordinaciu, osprskovala som sa, umyla riady a asi si pojdem lahnut, lebo som z toho vyletu nejaka grogy :-p :-N 😃
zabka132
9. apr 2009
pipiiiiiii.....si este tu ? =-)
pipka
9. apr 2009
anooooooooo 😉
pipka
9. apr 2009
zabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-o :-o :-o
pipka
9. apr 2009
tak nic......idem uz haji, paaaa 😉
mixka
10. apr 2009
jej pipi to je super, sa mate, ze si robite vyletiky
pipka
10. apr 2009
dnes sme boli cely den fuc...ale je kraaasne, normalne sa v tom vyzivam, ake je slniecko 😎

zmrzliniek som zvladla....tri :-N 😃 hanula len tak smutne pozerala...chudatko :-N ale buduci rok uz si lizne x-)
pipka
10. apr 2009
v sade Janka Krala sa to kocikmi a detickami na kolobezkach, korculiach a bicykloch len tak hemzilo... :-p x-) ale poprechadzali sme sa, presli sme este cele stare mesto a hanula zaspala az pred branou domu ]-( 😃 ona je taka zvedavka uz, ze jej zvedavost ani spat nedovoli, aj ked jej uz ocka klipkaju... :-N 8-( zaspi az tam, kde to pozna 😃
pipka
10. apr 2009
a tooolko dvojiciek sme videli...normalne prehliadka dvojkocikov 😃 sme na vas mysleli mixi 😎
pipka
11. apr 2009
krasny dnik 🙂

co ste vsetky vonku? =-)
ja mam dnes oddychovy den, vilko ma na cely den hanulu, ja akurat varim obed a inak je s nou cely den vonku 😎 sam.
no mozno aj umyjem riady...uvidim ako sa mi bude chciet :-N 😃 😃 😃
monika0001
11. apr 2009
ja už neviem byť trezlivá.....pomoc.... pred polrokom sa u nas v paneláku narodili 3 detičky, tento týždeň ďalšie a do 3 mesiacov ďalšie dve sa majú...juj... pomoc!!!
ninka1234
12. apr 2009
Vodka,sunka ,nech vam chuti,vinko nech vam hlavu muti.Ved len raz ma tuto moc prajeme krasnu Velku Noc
😉
mixka
12. apr 2009
krasne sviatky zelame vsetkym x-)
mixka
13. apr 2009
kde ste vsetky, pekne to flakate ]-(
pipka
13. apr 2009
No ja som konecne tu mixi...naaarocne sviatky mame za sebou 😃 smrdela som jak ruska drogeria :-p :-N 😃 este ze k hanulke boli vsetci dnesni sibaci milosrdni a usetrili ju smradlaviek, sibaky im uchmatla a rovno ožužlala 😃 a konvicku co ju brasko isiel poliat vzala a sama sa obliala..a este otvarala usta a pila tu vodu...trkvasik 😃 😃 😃
mixka
14. apr 2009
tak to je super pipi, vidim, ze ste mali veselo 😃
jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
14. apr 2009
co nam sem niekto dava reklamu? =-)

mali mixi, veru mali 😃 😃 😃 ale ja to beriem sportovo, sranda musi byt 😃 sak raz to tym chlapom oplatime ]-( 😃 😃 😃
ja som napriklad v sobotu strihala vilka...jak som mala ten strojcek v ruke...mala som vselijake myslienky :-N 😃 😃 😃
pipka
14. apr 2009
mixi na skype si ma nasla? =-) uz som ti vecer poslala spravu zase z frankye, ale ako nick jajguska...aj vlk syty aj ovca cela 😃