• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
8. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...som dnes makala od rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mame poriadocek, vonavo, vonku sme boli dllllho, sak je tak krasne :sunglasses:
a teraz sme boli v kine, tak som si oddychla a zrelaxovala som :wink:

a mame novy notebook, tak uz sa tu nebudeme bit :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, krasavec :dizzy_face:
8. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ideme na Zeleznu, tak sa tesim :sunglasses:
zatial teda dobru nocku :wink:
8. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...zase som prva? :confused: :unamused:
9. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi :slight_smile: preco nemas skype zapnuty ???
9. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, mame v tom nejaky chaos teraz, chvilku tu fungujem ako jajguska chvilku po starom ako frankye, mame dva notebooky a nieco nam ten chalan, co nam to robil preniesol do noveho, nieco mi tu nechal...sama neviem, co tu mam a co nie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...musis nam dat cas, aby sme sa tu nejako skonsolidovali... :grinning:

skratka z akeho nicku ti zavolam, alebo napisem...napisem pipka a budes vediet, ze som to ja :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali sme si spenatik fajny a vyrazame na Zeleznu, tak zatial paa :slight_smile:
9. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si pipi, ako bolo na vylete ???
9. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vynikakajuco :sunglasses: ale veeela detiiiii, tak sme sli pesi az daaalekoooo, aby sme mali klud a babule nam spali :wink:
bola som s kamoskou, co ma o 4 dni mladsiu dcerku od hanky, tak sme klebetili a ohovarali manzelov :grinning: :grinning: :grinning:

buduci tyzden ideme zase :wink: teda podla pocasia :sweat_smile:
9. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom sme boli s Vilkom na nakupe a teraz si uzivam volno, lebo isiel na pivko s duduskinym mangelom a ja prebieham od jedneho notebooku k druhemu :grinning: :grinning: :grinning:

teraz mame doma 4 pocitace :sweat_smile: :grinning: neviem, co s nimi budeme robit.... :unamused: :sweat_smile:
9. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukla som si ordinaciu, osprskovala som sa, umyla riady a asi si pojdem lahnut, lebo som z toho vyletu nejaka grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
9. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipiiiiiii.....si este tu ? :confused:
9. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anooooooooo :wink:
9. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :astonished: :astonished: :astonished:
9. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic......idem uz haji, paaaa :wink:
9. apr 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pipi to je super, sa mate, ze si robite vyletiky
10. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli cely den fuc...ale je kraaasne, normalne sa v tom vyzivam, ake je slniecko :sunglasses:

zmrzliniek som zvladla....tri :sweat_smile: :grinning: hanula len tak smutne pozerala...chudatko :sweat_smile: ale buduci rok uz si lizne :dizzy_face:
10. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sade Janka Krala sa to kocikmi a detickami na kolobezkach, korculiach a bicykloch len tak hemzilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ale poprechadzali sme sa, presli sme este cele stare mesto a hanula zaspala az pred branou domu :angry: :grinning: ona je taka zvedavka uz, ze jej zvedavost ani spat nedovoli, aj ked jej uz ocka klipkaju... :sweat_smile: :rolling_eyes: zaspi az tam, kde to pozna :grinning:
10. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tooolko dvojiciek sme videli...normalne prehliadka dvojkocikov :grinning: sme na vas mysleli mixi :sunglasses:
10. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny dnik :slight_smile:

co ste vsetky vonku? :confused:
ja mam dnes oddychovy den, vilko ma na cely den hanulu, ja akurat varim obed a inak je s nou cely den vonku :sunglasses: sam.
no mozno aj umyjem riady...uvidim ako sa mi bude chciet :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už neviem byť trezlivá.....pomoc.... pred polrokom sa u nas v paneláku narodili 3 detičky, tento týždeň ďalšie a do 3 mesiacov ďalšie dve sa majú...juj... pomoc!!!
11. apr 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vodka,sunka ,nech vam chuti,vinko nech vam hlavu muti.Ved len raz ma tuto moc prajeme krasnu Velku Noc
:wink:
12. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne sviatky zelame vsetkym :dizzy_face:
12. apr 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky, pekne to flakate :angry:
13. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som konecne tu mixi...naaarocne sviatky mame za sebou :grinning: smrdela som jak ruska drogeria :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: este ze k hanulke boli vsetci dnesni sibaci milosrdni a usetrili ju smradlaviek, sibaky im uchmatla a rovno ožužlala :grinning: a konvicku co ju brasko isiel poliat vzala a sama sa obliala..a este otvarala usta a pila tu vodu...trkvasik :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super pipi, vidim, ze ste mali veselo :grinning:
14. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. apr 2009 o 10:34 • jujuju
co nam sem niekto dava reklamu? :confused:

mali mixi, veru mali :grinning: :grinning: :grinning: ale ja to beriem sportovo, sranda musi byt :grinning: sak raz to tym chlapom oplatime :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som napriklad v sobotu strihala vilka...jak som mala ten strojcek v ruke...mala som vselijake myslienky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi na skype si ma nasla? :confused: uz som ti vecer poslala spravu zase z frankye, ale ako nick jajguska...aj vlk syty aj ovca cela :grinning:
14. apr 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok