Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
1. dec 2009

aj ty si bola princezna plesinka? 😀

jul
1. dec 2009

ja som tiez nemala vlasy,len vzadu na hlave maly strapaty biely chemlon

pipka
1. dec 2009

aj hanula sa rano sama hrala, nevyviedla sice tiez nic...zato vyvlacila vsetky veci co kde nasla do spalne, ze nebolo kam stupit 😅 od stipcov, cez hracky, plysaky, krabicky, svoje oblecenie...no parada 😀 ale uz sa snazi aj poupratovat, ked jej poviem, nastastie...stipce sama pozbierala potom 😉

pipka
1. dec 2009

ja plesinka do roka... 😀 potom mi uz tmave rastli 😉

pipka
1. dec 2009

no zlatko ja pre dnesok koncim, dobruuuu 😉

jul
1. dec 2009

dobruuuuu

ajka23
2. dec 2009

fuu, prva? 😕 😕 😕 😕

lia
autor
2. dec 2009

druhaa?? 😕 😀

ajka23
2. dec 2009

som vas konecne docitala... 😉
val prajem rychle zotavenie, nech si moze uzivat malickeho... 😉 😵 😵 😵

pipka
2. dec 2009

halo halo....je tu niektooooo? 😲 😕 😵

pipka
2. dec 2009

tak ale tretia som 😀

jul
2. dec 2009

cafet 🙂
ja som tu bola prva,len mi bolo trapne vypisovat uz zrana hned po sebe 😅

my sme uz boli na nakupe,kupila somzase ozdoby na stromcek 😅 a v Draciku sme zas kupili mašinku Tomaša,ale len dve take male .

jul
2. dec 2009

dnes je ale krasne co?
maly akurat isiel spat a ked sa zobudi,tak pojdeme von,ale nie je najteplejsie 😒

susienka
2. dec 2009

🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pipka
2. dec 2009

my sme boli na Vianocnych trhoch, tooolko ludi tam bolo, ale naadherny stromcej je tento rok 🙂 fifinka si isla oci vyocit 😕 😕 😕 😀

pipka
2. dec 2009

no idem povysavat...hanulka papala linecke kolaciky 😅 viete si predstavit ako to tu asi vyzera 😅 😀 😀 😀

dudu
2. dec 2009

dnes som si bola pre autosedacku, cez vykend dam foto aj postielky.

Vobec nebolo dnes vonku zima, ja som sa prechadzala asi tri hodiny v meste, same akcie su v meste ani som nevedela ze sa u nas rozmnozili vianocne vypredaje.. 😕 😅, ale nemala som peniazky tak som sa len pozerala cez vyklady ☹

dudu
2. dec 2009

dnes som pokupovala aj mikulasa, lebo moj milacik si minuly rok kupil oblek a robil mikulasa dvom detom a tento rok sa viac na mikulasa tesi on ako deti, a pribudla nam aj nova navsteva u pipky. 😅 😉 😀 😀 😀

pipka
2. dec 2009

jeeej duduuuus, my sa uz na Mikulasika tesimeeeeee, a tiez neviem kto viac...ci ja alebo hanka 😅 😀 😀

mixka
2. dec 2009

halo halo bosorky 🙂 ako sa mate ??? ja vooobec nestiham chodit cez den na net ☹

pipka
2. dec 2009

no povysavala som aj vytrela...lebo ku kolacikom sa pridala aj mndarinka 😅 tak kvapance po celej kuchyni 🙄

dudu
2. dec 2009

ahoj mixi 😉
pipi sak aj ty mas takeho maleho mikulasa, no proste tento rok si posluchala 😅 😉

dudu
2. dec 2009

teraz mi volal T, ze bol pre kocik ktory dam len nna balkon, cez vikend ma byt pekne 😉

pipka
2. dec 2009

mixi nie si sama, ja ak tak, tak na par minut 😒

duuds, dnes mi volali z posty, ze tam mas balik z quelle 😉

mixka
2. dec 2009

lia je este doma s bruskom 😕 ???

pipi, mozes aj ku nam prist upratat 😀

dudu
2. dec 2009

som si kupila pizzu ked som isla z mesta a dala som si asi tristvrte a je mi dost tazko, asi som sa prezrala 🙄

dudu
2. dec 2009

pipi, to vybavime asi az v piatok lebo mam v penazenke 10 eciek a to musim zajtra nieco kupit a navarit, a este neviem co...

pipka
2. dec 2009

pridala som vam do albumu svoje babatkovske fotky na pobavenie 😀
hore mate link

dudu
2. dec 2009

asi zajtra spravim segedin, kolko mam kupit masa a kolko kapusty? maska pol kila a kapusty kilo? 😕