• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
mne sa ten bezdeda ted nikdy nepacil, ale tato pesnicka je dobraaa, a preco jej to spieva ona si to vysnivala? :confused: :sweat_smile: , nenarocny sen :wink:
2. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem duduska, si pokladik :dizzy_face: este skusim po meste pokukat :wink: snad niekde zozeniem
2. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka hlavná vec, že keď sú nejaké trhy, vždy ich majú-to je ako naschvál, že teraz si ich nezohnala. Pipi ale v Lidli mali také sobíkovské aj so zvončekmi, som to skúšala dať davidovi-zlatý bol. :grinning: Ale my už máme čertíka pre neho. Hanke by pristali. :wink:
2. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jej vysnival manzel...svadbu a tomaska :dizzy_face: aby jej zaspieval :wink:
2. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kolko mal presne 5-6 rokov?
zobrali ho na vlacik,na helikopteru,na velke stroje sa povozit co stavaju doalnicu a hlavne zelanie bolo dat im taky maly vyrobnik elektriky,lebo ked im vypne elektrika,tak nemoze si robit dyalizu a ide mu o zivot
2. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, zlaty muzicek :wink:
2. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte dobre, že ja už mám nakúpené vianočné darčeky. By ma piclo. Už v telke trepú hovadiny zas.
2. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi skace v brusku ako o zivot, asi sa tesi ze som ju hladkala , lebo som si mazala brusko :wink:
2. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nasv tescu som vcera kukala na rozky,mali aj sobikove aj certikove,ale plysove,tusim neblikali
2. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, ja som len chcela , aby blikali :wink:

ale dnes som jej kupila taky anjelikovsky kostym aj s celenkou na ktorej je svatoziara, takaaa je v tom zlataaaa, aj kridelka ma, tak sa tu obzerala v zrkadle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa tesim ako ju do toho na Vianoce navleciem :grinning: V aj z noh spadne ked to uvidi :grinning:
dudu to bude splnom, keď skáče. :slight_smile:
cooo :confused: , lumi ja este ani vymyslene nemam, nie to nakuupene, akurat dnes som kupila len krstniatku.., si dobra pri detoch aj toto stihnut, a to ja som sama a nestiham to..
2. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka tatino to nevidel? To bude super prekvapko, samozrejme že aj my chceme vidieť potom fotky toho anjelika. :grinning:
2. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tie plysove maju vsade, asi poslem niekoho do incheby pred superstar, tam ich pri vchodoch predavaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malemu nemozem dat nic na hlavu,hned by si to dal dole
2. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevidel lumi, to som tajne kupovala :wink: hlavne ze jeho kartou som platila :grinning: aj sa ma akurat pytal, ze co som platila, lebo akurat dnes kukal vypis :sweat_smile: ...a ja ze darceky a jedlo :grinning: :grinning: a viac sa nepytal :grinning:
2. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu a ešte pridám - svokra nevedela čo nám kúpiť, tak som jej povedala, že mám kúpené posteľné prádlo, ale aby muž nenadával, že zaaaaas?, tak som ho pripravila ako darček pod stromček od ježiška :grinning: a svokra že dobre, ona nám to dá ako darček-som jej ho niesla už zabalený vo vianočnom papieri. :grinning: :grinning:
Ja už mám aj okná poumývané a vianočnú výzdobu danú. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi sa neviem dočkať.
2. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, ja som nechapala..ale najprv som si to dala na hlavu ja a skerila sa na mna stale a chcela mi to zobrat, tak som jej tu celenku nasadila a uz ju nechcela dat dole :sweat_smile: az ked uz V prichadzal, tak som jej ju vzala...a revalaaaa :sweat_smile: a V ze co place? A ja ze ...od unavy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul aj u nás to tak bude určite, že si to budú stgrhávať, tak rýchlo pofotíme, kým stihnú. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pipka však nemusí všetko vedieť, nie? :wink:
2. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ty si pekná potvorka. :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si pekna hereckaaa
2. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz nakupene mam tiez, az na nejake drobnosti, a vyzdobu uz mam tiez...ece v pitok v noci som stihla :wink:
akurat kuchynske okno este musim umyt, ale to ked dojde dedo varovat, tak stihnem :wink:
2. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ty si teda reziserka :grinning:
lum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si tiez vymyselnicka :sunglasses:
to by ma teda nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: takto ist cez svokru
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze v pitok
2. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ani tu vyzdobu nemam, sa hanbim :pensive: :pensive:
2. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul však sa ma pýtala, že čo chceme a mňa to najskôr nenapadlo, ona sa opýtala, či nepotrebujeme postelné prádlo, tak som jej ho rovno podstrčila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ine mi zostava julis :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ved by dosiel o prekvapko...a to nemozem dopustit :grinning: :grinning: :grinning:
to jeho "daj mi ten tvoj nosik na zozratie" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
pipi ozaj a V sa ako pacila nahravka?
lumiii, my dostaneme tiez postelne pradlo od nasich :grinning: a tiez si ho musim sama najprv kupit :sweat_smile: :grinning:
2. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok