• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
nooo, tenistu, ale fakt sympos....len aku buducnost ma taky vztah :unamused: ona vo Svajciarsku a on v Zimbabwe :sweat_smile: pripadne v Brazilii :rolling_eyes:
2. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak by to mala byt pre nu len skusenost tak OK, ale ako zivotneho partnera :confused:
2. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule asi aj ja pre dnesok koncim, dobru nocku :wink:
dobru pipi
no viac menej prvy vztah v zivote...tak predpokladam, ze len skusenost...ale ved je to jej vec, nech skusi babulka, len ja ju mam stale ako malinku pred ocami...mne nejako nedochadza, ze tie baby mi uz vyrastli a su z nich pomaly zeny :sweat_smile:
2. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nikto nist?

idem teda aj ja na ucho, bru noc :wink:
2. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prva ako prva, sak aj ja mam T ako prveho a sme spolu uz 17 rokov , teda aj s chodenim :sweat_smile:
2. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale to si svetla vynimka :sweat_smile: :dizzy_face:
2. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz fakt padaaaaam :grinning:
2. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemozem spat :angry:
3. dec 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz aj ty dudu :confounded:
3. dec 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja som bola do nejakej 1nej hore... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
zajtra mam ist na tu folikulometriu a M dnes ostava spat v blave, tak sa tam budem musiet terigat o nejakej 6tej busom, som taka stastna... :frowning2: :angry: :angry:
3. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ma to aj vyhodu, dnes si s vami pokecam... :grinning: :grinning: :grinning: dojdem o nejakej 21,15 tak ma tu pekne cakajte nastupene a v pozore... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet :slight_smile:

ja som sa pred chvilou vytrepala z postele :rolling_eyes:
3. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,tak objednala som si tie kalendare cez mmb nakoniec 3 stolive za 200 korun jeden
3. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus vecer ta cakaaaame :dizzy_face:
to budeme akurat preberat ordinaciu :sweat_smile:
3. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis a tam stacilo dat mensie fotky, ze? :wink: ja mam aj take nastenne, ale mensie s malymi fotkami, to je taky ze kuchynsky kalendar :wink:
3. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus a co si sa nezastavila, ked uz si tu v susedstve bola :angry: :grinning:
3. dec 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod nami zas susedovi nieco horelo rano...sme sa zobudili a v celom byte dym :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

my jeho vytapame, on nas vyudi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: malo to byt naopak, ked bude u neho horiet, potom by sme ho mali vytopit...aby sme to zahasili :sweat_smile: :astonished:
3. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zhanam zase ten repelent na holuby...a dala som do googlu a vyhodilo mi to moj prispevok z minuleho roku tu z konika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa zacitala...asi sest stran :sweat_smile: ked bola hanulka ece malinky uzlik :dizzy_face: take mile spomienky...ze staaale hajala....no zlateee casy :grinning: :sweat_smile: :grinning:
3. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, dnes mi uz aj teta postarka doniesla oznam o baliku...vcera mi volali z posty...aj tebe uz mail dosiel...tak je to jasne, balik je na poste :grinning: :grinning: :grinning: tolkokrat mi to este nikdy neoznamili :sweat_smile:

inak minuly tyzden mi doniesla postarka aj dobierku a platila som jej pri dverach, to sa mi stalo prvykrat :fearful: vacsinou peniaze postarky neberu, ci uz sa to zmenilo? :confused: ved mne to len dobre padlo...aspon som sa s malou nemusela na postu trepat a hodinu tam medzi ludmi stat :sunglasses:
3. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj ja som minule citala trpezlive c.1 ako som bola tehula....zlateeee casy :pensive:

nestacilo si predstav,musela som rychlo maleho nafotit
3. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa postarky polepsili :sweat_smile:
3. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem maleho nakrmit,robila som brokolicovu polievku a ideme von s odrazadlom
3. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, tretia strana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: kde ste? :confused:
3. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si ho pokazde prezliekala? aby mal rozne fotky? :slight_smile: ci si ho nafotila len v jednom oblecku...

ja som dnes bola v poluse a taak ma to lakalo hanku pri tych vysvietenych stromcekoch nafotit, taku mala dnes dobru naladu...co som vtedy planovala, ale revala vtedy, tak som sa na to vy... a dnes som nemala fotak :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes zase slamena :rolling_eyes: V isiel hrat futbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: som zvedava aku svalovicu bude zajtra mat...bude mi tu ochkat :confounded: :grinning: :sweat_smile: a ja sa budem starat o dve deti :angry: :grinning:
3. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduska prides zajtra? :confused:
3. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AKY NERVAK v ordinacii :astonished: :confounded:
3. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok