Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
2. dec 2009
nooo, tenistu, ale fakt sympos....len aku buducnost ma taky vztah :-| ona vo Svajciarsku a on v Zimbabwe :-N pripadne v Brazilii 8-(
dudu
2. dec 2009
no ak by to mala byt pre nu len skusenost tak OK, ale ako zivotneho partnera =-)
pipka
2. dec 2009
babule asi aj ja pre dnesok koncim, dobru nocku 😉
dudu
2. dec 2009
dobru pipi
pipka
2. dec 2009
no viac menej prvy vztah v zivote...tak predpokladam, ze len skusenost...ale ved je to jej vec, nech skusi babulka, len ja ju mam stale ako malinku pred ocami...mne nejako nedochadza, ze tie baby mi uz vyrastli a su z nich pomaly zeny :-N
dudu
2. dec 2009
takze nikto nist?

idem teda aj ja na ucho, bru noc 😉
dudu
2. dec 2009
prva ako prva, sak aj ja mam T ako prveho a sme spolu uz 17 rokov , teda aj s chodenim :-N
pipka
2. dec 2009
no ale to si svetla vynimka :-N x-)
pipka
2. dec 2009
ale uz fakt padaaaaam 😃
dudu
2. dec 2009
ja nemozem spat ]-(
liaautor
3. dec 2009
tak uz aj ty dudu :-S
ajka23
3. dec 2009
cafte, ja som bola do nejakej 1nej hore... 8-( 8-( 8-(
zajtra mam ist na tu folikulometriu a M dnes ostava spat v blave, tak sa tam budem musiet terigat o nejakej 6tej busom, som taka stastna... 😞 ]-( ]-(
ajka23
3. dec 2009
ale ma to aj vyhodu, dnes si s vami pokecam... 😃 😃 😃 dojdem o nejakej 21,15 tak ma tu pekne cakajte nastupene a v pozore... 😉 😃 😃 😃
jul
3. dec 2009
cafet 🙂

ja som sa pred chvilou vytrepala z postele 8-(
jul
3. dec 2009
pipi,tak objednala som si tie kalendare cez mmb nakoniec 3 stolive za 200 korun jeden
jul
3. dec 2009
ajus vecer ta cakaaaame x-)
to budeme akurat preberat ordinaciu :-N
pipka
3. dec 2009
julis a tam stacilo dat mensie fotky, ze? 😉 ja mam aj take nastenne, ale mensie s malymi fotkami, to je taky ze kuchynsky kalendar 😉
pipka
3. dec 2009
ajus a co si sa nezastavila, ked uz si tu v susedstve bola ]-( 😃
pipka
3. dec 2009
pod nami zas susedovi nieco horelo rano...sme sa zobudili a v celom byte dym ]-( 8-( 8-(

my jeho vytapame, on nas vyudi :-p :-S malo to byt naopak, ked bude u neho horiet, potom by sme ho mali vytopit...aby sme to zahasili :-N :-o
pipka
3. dec 2009
zhanam zase ten repelent na holuby...a dala som do googlu a vyhodilo mi to moj prispevok z minuleho roku tu z konika 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
3. dec 2009
tak som sa zacitala...asi sest stran :-N ked bola hanulka ece malinky uzlik x-) take mile spomienky...ze staaale hajala....no zlateee casy 😃 :-N 😃
pipka
3. dec 2009
dudus, dnes mi uz aj teta postarka doniesla oznam o baliku...vcera mi volali z posty...aj tebe uz mail dosiel...tak je to jasne, balik je na poste 😃 😃 😃 tolkokrat mi to este nikdy neoznamili :-N

inak minuly tyzden mi doniesla postarka aj dobierku a platila som jej pri dverach, to sa mi stalo prvykrat 😕 vacsinou peniaze postarky neberu, ci uz sa to zmenilo? =-) ved mne to len dobre padlo...aspon som sa s malou nemusela na postu trepat a hodinu tam medzi ludmi stat 😎
jul
3. dec 2009
pipi aj ja som minule citala trpezlive c.1 ako som bola tehula....zlateeee casy |-|

nestacilo si predstav,musela som rychlo maleho nafotit
jul
3. dec 2009
asi sa postarky polepsili :-N
jul
3. dec 2009
idem maleho nakrmit,robila som brokolicovu polievku a ideme von s odrazadlom
pipka
3. dec 2009
fuuu, tretia strana :-p :-N kde ste? =-)
pipka
3. dec 2009
aj si ho pokazde prezliekala? aby mal rozne fotky? 🙂 ci si ho nafotila len v jednom oblecku...

ja som dnes bola v poluse a taak ma to lakalo hanku pri tych vysvietenych stromcekoch nafotit, taku mala dnes dobru naladu...co som vtedy planovala, ale revala vtedy, tak som sa na to vy... a dnes som nemala fotak :-N 😃 😃
pipka
3. dec 2009
ja som dnes zase slamena 8-( V isiel hrat futbal :-p :-N som zvedava aku svalovicu bude zajtra mat...bude mi tu ochkat :-S 😃 :-N a ja sa budem starat o dve deti ]-( 😃
pipka
3. dec 2009
duduska prides zajtra? =-)
jul
3. dec 2009
AKY NERVAK v ordinacii :-o :-S