• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
julis, nevadi, paraaaada... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavne ze to citis a vidis na sebe ty... :wink:
17. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa idem balit a huraaaa na vikend na chatu, majte aj vy pekny vikend papapa :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...u nas leje a leje. Fifco spi....ja chcem ist na postu, len keby prestalo rychlo prsat.
17. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam jeden technicky problem....nemozem najst dazdnik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :confounded:
17. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si prsiplast :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
17. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je burka ako svet :fearful: :unamused:
17. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julis...vitaj ty stratena :slight_smile: ...kde si stale? :confused:
gratulujem ku krasnej vahe...otakej ja mozem len snivat :sweat_smile:
17. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomooooc tu je buuuurkaaaa :fearful: :astonished:
17. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj...pipi...ta burka je uz tu...u nas :astonished: ....take ciernavy...bojim :sweat_smile:
17. apr 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaasne ciapocky...ale este krajsia paradnica v nich :slight_smile: :dizzy_face:
17. apr 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pipi krasne su :dizzy_face: , odkial ich mas ???
17. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi objednala som si od jednej babeky na mimibazare :wink:
17. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
burka prehrmela a slniecko vyslo...tak sme aspon poobede vysli na vzduch :wink: a potom na nakup...a potom klasicky vecerny frmol :sweat_smile: :sunglasses:

a teraz uz kukame miss a bavime sa tu na tych pipinach :grinning:
17. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme sa zabavali a kritizovali :sweat_smile:
18. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee :wink:
18. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne nam zase slniecko svieti :sunglasses:

julis, preco si zase zmizla? Vzdy len nakuknes a odides :frowning2: uz ta to tu s nami nebavi? :confused: :unamused: :frowning2:

ja som teraz zase sama, vilko musel ist do zahrady mame zase kosit a branku opravit :angry: :unamused: furt tam len udrzbara musi robit...neviem naco jej ta zahrada je, ked uz nic nevladze :rolling_eyes:
obed mam uvareny, haulka spinka, tak mam cas :sweat_smile:
18. apr 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame novu trojkolku a ideme ju von otestovat :sunglasses:
co si varila na obed? ja mrkvovu polievku z haluskami a cestoviny s tuniakom
18. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni mozne...ty si tu? jupiiiiiii :dizzy_face:
18. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kupovali trojkolku? :confused: mate taku s tou dlhou ruckou?
18. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame hovadziu polievku so zeleninou a slizikmi a zapecene kuracie masko s porom zo vcera a pecene zemiaky
18. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde siiii juliiiis :astonished:
18. apr 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, julis ja som robila taku istu polievocku :slight_smile: ...Filipko mi spinka, tak maminka oddychuje :slight_smile:
18. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme boli na dlllhej vychadzke...spapali sme asi sto zmrzliniek po ceste...vsade kde mali, sme si dali :sweat_smile: :grinning:
hanula pospala...az 10 minut :fearful: :grinning: tak sme dosli taki unaveni...ze my dvaja sme asi na 10 minut zaspali na zemi v obyvke a krpcek z ohradky len kecal a kecal a vykrikujeeee o 106 :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Vilko zahlasil, ze ona ma asi niekde tajne vmontovanu dobijacku energie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano a krasny dnik zaroven :wink:

ja uz mam upratany bytik, este sa perie, vyvesim, naobedujeme sa a vyrazame do prirody :sunglasses:
19. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja sa hlasim z chaty, mala som sa fajn, len tie komaaaaare... :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: u nas nie je ani jeden a tam som mala co robit aj po nastriekani repelentom aj cez prave poludnie... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
inac cakala som dnes pol dna na kamaratku, co mala k nam prist a ona sa ozvala az teraz vecer, ze nestiha, ze mala je uz unavena, ze pojde okolo 7mej spat... :angry: :confounded: :unamused: nie ze by som koli nim piekla kolace, ale aj tak... :unamused:
nejako nam to tu v poslednej dobe viazne, cim to je?
julis, kedy je ta svadba? :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooooj ajuuuus :sunglasses:

takze si prezila utok komarov :confused: :grinning:
19. apr 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes s hanulou zase prezili najazdy Slovanistickych fanusikov :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...sme isli na vychadzku ze do ticha...a to sme netusili, ze dnes sa hra futbal Slovan - Dunajska Streda :sweat_smile: tak som stala uprostred parciku, hanula spala a ja s prstom na ustach som robila len Pššššt! a tisila som davy vyholenych fanusikov :grinning: :grinning: :grinning: a cuduj sa svete...vsetci stichli, kukli do kocika, a pokracovali...a asi 50 m od nas zacali zase pokrikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ked som to doma Vilkovi rozpravala, len sa rehotal...ze ucitelka sa nezaprie :grinning: iny by utekal od takych idividui prec a ja ich tam tišim :grinning:
19. apr 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:

tu sa asi ešte vyspáva :slight_smile:
20. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok