Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
ajka23
17. apr 2009
julis, nevadi, paraaaada... x-) x-) x-)
hlavne ze to citis a vidis na sebe ty... 😉
ajka23
17. apr 2009
tak ja sa idem balit a huraaaa na vikend na chatu, majte aj vy pekny vikend papapa 😉 x-) x-) x-) x-)
zabka132
17. apr 2009
ahojte...u nas leje a leje. Fifco spi....ja chcem ist na postu, len keby prestalo rychlo prsat.
zabka132
17. apr 2009
mam jeden technicky problem....nemozem najst dazdnik :-p 8-( :-S
pipka
17. apr 2009
daj si prsiplast x-) :-N 😃
pipka
17. apr 2009
aj u nas je burka ako svet 😕 :-|
pipka
17. apr 2009
Julis...vitaj ty stratena 🙂 ...kde si stale? =-)
gratulujem ku krasnej vahe...otakej ja mozem len snivat :-N
pipka
17. apr 2009
pomooooc tu je buuuurkaaaa 😕 :-o
pipka
17. apr 2009
zabka132
17. apr 2009
juuuuj...pipi...ta burka je uz tu...u nas :-o ....take ciernavy...bojim :-N
zabka132
17. apr 2009
kraaasne ciapocky...ale este krajsia paradnica v nich 🙂 x-)
mixka
17. apr 2009
jej pipi krasne su x-) , odkial ich mas ???
pipka
17. apr 2009
mixi objednala som si od jednej babeky na mimibazare 😉
pipka
17. apr 2009
burka prehrmela a slniecko vyslo...tak sme aspon poobede vysli na vzduch 😉 a potom na nakup...a potom klasicky vecerny frmol :-N 😎

a teraz uz kukame miss a bavime sa tu na tych pipinach 😃
jul
18. apr 2009
Aj my sme sa zabavali a kritizovali :-N
pipka
18. apr 2009
cafteeee 😉
pipka
18. apr 2009
konecne nam zase slniecko svieti 😎

julis, preco si zase zmizla? Vzdy len nakuknes a odides 😞 uz ta to tu s nami nebavi? =-) :-| 😞

ja som teraz zase sama, vilko musel ist do zahrady mame zase kosit a branku opravit ]-( :-| furt tam len udrzbara musi robit...neviem naco jej ta zahrada je, ked uz nic nevladze 8-(
obed mam uvareny, haulka spinka, tak mam cas :-N
jul
18. apr 2009
my mame novu trojkolku a ideme ju von otestovat 😎
co si varila na obed? ja mrkvovu polievku z haluskami a cestoviny s tuniakom
pipka
18. apr 2009
neni mozne...ty si tu? jupiiiiiii x-)
pipka
18. apr 2009
kde ste kupovali trojkolku? =-) mate taku s tou dlhou ruckou?
pipka
18. apr 2009
my mame hovadziu polievku so zeleninou a slizikmi a zapecene kuracie masko s porom zo vcera a pecene zemiaky
pipka
18. apr 2009
kde siiii juliiiis :-o
zabka132
18. apr 2009
jeeej, julis ja som robila taku istu polievocku 🙂 ...Filipko mi spinka, tak maminka oddychuje 🙂
pipka
18. apr 2009
tak my sme boli na dlllhej vychadzke...spapali sme asi sto zmrzliniek po ceste...vsade kde mali, sme si dali :-N 😃
hanula pospala...az 10 minut 😕 😃 tak sme dosli taki unaveni...ze my dvaja sme asi na 10 minut zaspali na zemi v obyvke a krpcek z ohradky len kecal a kecal a vykrikujeeee o 106 :-N 😃 😃 😃
Vilko zahlasil, ze ona ma asi niekde tajne vmontovanu dobijacku energie 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
19. apr 2009
dobre rano a krasny dnik zaroven 😉

ja uz mam upratany bytik, este sa perie, vyvesim, naobedujeme sa a vyrazame do prirody 😎
ajka23
19. apr 2009
cafte, ja sa hlasim z chaty, mala som sa fajn, len tie komaaaaare... :-S :-S :-S ]-( ]-( ]-( u nas nie je ani jeden a tam som mala co robit aj po nastriekani repelentom aj cez prave poludnie... 8-( 8-(
inac cakala som dnes pol dna na kamaratku, co mala k nam prist a ona sa ozvala az teraz vecer, ze nestiha, ze mala je uz unavena, ze pojde okolo 7mej spat... ]-( :-S :-| nie ze by som koli nim piekla kolace, ale aj tak... :-|
nejako nam to tu v poslednej dobe viazne, cim to je?
julis, kedy je ta svadba? =-) =-) x-) x-) x-)
pipka
19. apr 2009
ajoooooj ajuuuus 😎

takze si prezila utok komarov =-) 😃
pipka
19. apr 2009
my sme dnes s hanulou zase prezili najazdy Slovanistickych fanusikov :-N :-p 😃 ...sme isli na vychadzku ze do ticha...a to sme netusili, ze dnes sa hra futbal Slovan - Dunajska Streda :-N tak som stala uprostred parciku, hanula spala a ja s prstom na ustach som robila len Pššššt! a tisila som davy vyholenych fanusikov 😃 😃 😃 a cuduj sa svete...vsetci stichli, kukli do kocika, a pokracovali...a asi 50 m od nas zacali zase pokrikovat :-p
Ked som to doma Vilkovi rozpravala, len sa rehotal...ze ucitelka sa nezaprie 😃 iny by utekal od takych idividui prec a ja ich tam tišim 😃
ninka1234
20. apr 2009
dobré ránko 😉

tu sa asi ešte vyspáva 🙂