Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
5. dec 2009
jeeej duduska uz si doma? Mikulas uz oddychuje =-) 😃
dudu
5. dec 2009
ano, uz som mu spravila veceru a uz si dava vinko a arasidy, to znamena ze mi lezie na nervy s mlaskanim a cukanim :-|
pipka
5. dec 2009
no hood julis...aj my mame video, ale ja to sem neviem dat :-| to ako mam dtiahnut do PC a kam to mam potom dat? na youtube? =-) ja to nevieeeem 😞
pipka
5. dec 2009
dudus 😃 😃 😃 😃 😃 a sme tam, kde vcera 😃 :-N
dudu
5. dec 2009
pipi sak skus hodit na ten vas inter..., kde mate aj fotky z V 40 a potom sem len das odkaz.. =-)
pipka
5. dec 2009
hanulka uz stihla sosrotovat obidvoch brumikov aj obe mandarinky...a este aj polovicu toho BBkeksu :-N na to vypila este 200ml kase s mliekom...ta bude dnes tazko snivat :-N
pipka
5. dec 2009
a tam sa da dat aj video? =-)
dudu
5. dec 2009
no len aby sa ti v noci nebudila ze ju boli brusko :-|
dudu
5. dec 2009
co ja viem , sak sa opytaj domaceho IT-ckara :-N :-N
pipka
5. dec 2009
no snad nie...lebo jasila sa tu jak besna ked ste odisli 😃 snad to vyskakala :-p 😎
pipka
5. dec 2009
pytala som sa a ze mam to na youtube radsej dat a odtial link...len to asi nezvladnem...teda dnes urcite nie :-N najprv sa musim pohrat s tym ako sa to vobec stahuje z kamery do PC :-N :-| a potom to nejako postrihat...a ako posledne to dam na youtube a potom link sem 😉 ...fuuu to je narocne :-p 😃 😃 😃
dudu
5. dec 2009
z kamery to je lahke , ako z usb.ka ale dalej... :-| , aj mi to T uz vysvetloval, ale daaaaaaaaaaaaaaavno :-N
pipka
5. dec 2009
no to viem...ako to stiahnut by som zvladla...ale to strihanie..to netusim :-N ja na to asi nemam ten program 8-( a tym padom je to na ... 😞
dudu
5. dec 2009
sak ste sa mohli s T na to pozriet kym sme cakali na vyletnikov..
jul
5. dec 2009
pipi opytaj sa vasho domaceho admina 😃
jul
5. dec 2009
cafet duduššš...uz ste domka?

mne zas padol net 8-(
dudu
5. dec 2009
ano julis, :-N 😃
no ako s tym videom? uz si ho spracovala?
dudu
5. dec 2009
boooze klikla som nahodou do temy ze potrat v 31tt a strasne , dufam ze ja malu donosim a v pohode porodim..
jul
5. dec 2009
co??? to vazne? to je hrozne :-S
pipka
5. dec 2009
no dudus to nas nenapadlo vidis :-N , tak musite prist este raz 😃
jul
5. dec 2009
duduššš...nestras ]-(
pipka
5. dec 2009
julis...domaci admin mi povedal, ze toto je moja domena, nech sa ucim :-N tak nase videa su zatial odsudene zostat v kamere 8-( :-N
pipka
5. dec 2009
dudus take necitaj ani nahodou 8-( ty len k nam do temy teraz chodievaj 🙂
jul
5. dec 2009
admin je ece hore? :-N
pipka
5. dec 2009
kukla som si teraz to dnesne video...taka je zlata v tych anjelikovskych satach x-) x-) x-) a jak trsala 😃
jul
5. dec 2009
ja akurat stahujem to video ...ale to potrvaaaaaa,kym sa nahraaaaa 8-(
pipka
5. dec 2009
ano ano julis...klika tu do svojho NB vedla mna :-N klasicka sobotna idylka 😃
ale aj ja sa divim...ved spal len do pol druhej =-) 😃 😃
jul
5. dec 2009
no ved to :-N
jul
5. dec 2009