• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
no ako aji? uz mas pozehlene? :sweat_smile:
6. dec 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme dnes nrvarili.isli sme sa najest na trhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi by som to dnes anií nevstavala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dakujem wighy :dizzy_face: vy sa ako mate??
6. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ajka nemali s tým problém, lebo keď som dala čiapku čerta Filipkovi na hlavu-vôbec mu nepristala, David má oči také šibalské ako čert. :grinning:
Dnes som bola v KIK v Pezinku-kúpila som bundu ale zohnala som to číslo len jedno, musím zajtra v BA pozrieť. Ale svetríky mám dva. Ešte bola dnes aj 25% zlava, tak ma to všetko vyšlo len 16,5€.
Jul bola si v tom KIK?
6. dec 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEEEEEEEEEMMMMMEEEEEEEEEEEEEE KRAAAAASNE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lum,nebola,akurat mi o tom dnes svokra hovorila,tak sa tam chystaaaaaaam :slight_smile:
6. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riškoviiiiii všeeeeeeetko naaaaj :sunglasses:
6. dec 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis ako to bezi, ze ? :slight_smile: :confused: :dizzy_face:
6. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: strasne :confounded:
6. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej jul vy máte dnes dva rokyyyyyyy-gratulujeeeeeeeem. :slight_smile:
6. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julis RIŠINKOVI všetko NAJLEPŠIE k dnesnym druhym narodeninkam, veeela stasticka, zdravicka a hlavne laaaaasky v zivote zelame a kamoska Hanulka CMUUUK posiela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kraasne fotky :sunglasses:
6. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeem,posielame naspat pusku hanke :dizzy_face:
6. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lumi,dakujeme :dizzy_face: ....nooo na mikulasa sa narodil...co uz :unamused: :sweat_smile:
6. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme dnes tiez nevarili, dojedli sme zo vcera polievocku a spagety a potom prisli babky, dedko, tetka a ujko...a zacala veeelika zranica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a spapali sme celu tortu len taky fukot :sweat_smile: aj celu pizza strudlu...plus na kila ovocia, lebo Mikulasko bol stedryyyyyy, z ciziem nam ovocie az vypadavalo :grinning: mandariniek mame, ze aj vojna moze vypukut a prezijeme :sweat_smile: :grinning:
a asi kilo a pol bananov, kilo jablk, desat kiwi a kilo hrusiek... :dizzy_face: no a sladkosti len maminka a tatinko dostali...fifinka len baby susienky, ovocie a snehuliacika :wink:
6. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul ale to je krááásne, akurát to má spolu s tým Mikulášom-myslím darčeky, oslavu a tak.
6. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi uzasne fotky :dizzy_face: a vy uz davate malym papat cokoladu? Ze tooolko sladkosti dostali :grinning: lebo my zatial hanke moc cokoladu nedavame, este sa jej naje v zivote... :sweat_smile:
6. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...ako laptop :confused: mal uspech? :wink:
6. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem vam aj ja nejake fotky sem dat :wink:
6. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka to len v balíčku dostali, potom sa im to oddelilo-samozrejme do nášho šuflíka na sladkosti. :grinning: Oni majú len brumíkov,sušienky a tak. Nedávame im čokoládu ešte. Akurát miláčika čokoládového jedli, alebo na krupičnú kašu im trolinku granka pospem.
6. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,laptop mal uspech :sunglasses:
tukal jak datel donho a rehotal sa :sweat_smile:
6. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul Riško dostal kopec hračiek, o to lepšieho má MIkuláša. :grinning:
6. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly dostal milion cokoladovych mikulasov a vselijakych sladkosti od babky...my sme mu len jogurty,ovocie a tycinky kupili,zo sladkosti iba gumenych medvedikov,lebo on len to lubi...stastie je,ze cokolada mu nechuti,tak to vsetko zajtra zbalim do igelitky a odnesiem synovcovi 12rocnemu :grinning:
6. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes náš tatinko konečne spravil lištičky na stenu a mohli sme zavesiť zástenu do hracieho kútika chlapcom-dala som foto.
6. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aky je stastny Riššškoooo :slight_smile:
mna nejak boli hrdlo :frowning2: bojim,ze sa mi teraz zapali uzlina a to bude jedna velka angina zase :rolling_eyes:
cajikujem s kopou citronov,calcium si urobila,dufam,ze pomoze.

a huspeninu jem jak kolac,otec mi spravil cely plech :sweat_smile:
6. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ako u nas...max brumik alebo pribinak kakaovy...ale aj to max 1x za dva tyzdne :wink:

julis, sak si to nechaaaj pre seba :grinning: potom tu budes pisat ako mas chut na sladke a nic doma nemas :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: liuššš
6. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svetovi su chlapci lumi,fakt svetovi :grinning: :grinning:
6. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej lum,super je ten kutik :dizzy_face: :wink:
6. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V dostal velku studentsku pecat a kinderko a velkeho Mikulasa...a studentsku pecat CELÚ a kinderko uz spraskal SAM :angry: :sweat_smile: ani kulincek mi nenechal a neponukol :zipper_mouth: :cry: :grinning:
no urcite pipi...a budem plakat,ze som pribrala :unamused:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si cakala,ze ta punukne?
6. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok