• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
mnaaaam, to ja velmi lubim taky chlebik :dizzy_face:
22. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urobim ti? :confused: :grinning:
22. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaanooo :dizzy_face: dva si prosim :wink:
22. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo! Chytaaaaaaj :fearful: :astonished: :slight_smile:
22. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chybaju mi tu takí smajlici jak na skype :sweat_smile:
22. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixik, preco nemas album? :confused:
22. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam, dakujem :dizzy_face: pipi, lebo chodim uz na kona velmi velmi malo, tak si myslim, ze je to zbytocne.
22. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy to nie je zbytocne, ja sa pravidelne kocham vasimi fotkami...aj ked su starsie :wink:
vilko si uz zo mna robi srandu, ze ked dojde domov, len fotky babatiek su na monitore :grinning: a ze ake je to zaujimave, ze este minuly rok sa mu babatka nezdali vsetky krasne, ale teraz by uz vedel vsetky babatka aj vybozkavat :grinning: ...zvlastne ako sa chlapi menia...nastastie k lepsiemu :sunglasses:
22. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: babatkofil
22. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru :grinning:
hanula uz asi tyzden lozi, tak si to tu s nou štraduje po byte...no aspon mi povytieraju :grinning: :grinning: :grinning:
keby som mu minuly rok povedala, ze bude po byte lozit po styroch, tak by mi klopal na celo... :sweat_smile: :grinning:
22. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak ho priprav na to ze onedlho bude chodit na rande :grinning:
22. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :grinning: :grinning: to mu radsej nepoviem...sak by to nemusel prezit :grinning:
22. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako to bude u nas neviem, lebo krpate sedia v kociku a chlapom kyvaju a hovoria pa pa :grinning: a zenam vyplazuju jazyk, to je inak dobry trapas :rolling_eyes:
22. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyplazovanie jazyka u nas zatial chvalabohu nefici :sweat_smile: ...ale zato kyvat uz vie o106 a kyva vsetkym bez rozdielu :grinning: aj cigankam na namesti SNP :sweat_smile: som len trpla, aby sa nam neprihovorili..a pritom nas neokradli :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis pohotovo povedat, ze sa tesia, ze dostanu zmrzlinu :grinning:
22. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak baby netusia, co je zmrzlina :grinning:
22. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem...ale ty by si mala vyhovorku :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, vybija sa mi baterka na NB, nemam kabel...tak asi coskoro skoncim :sweat_smile:
22. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som nestihla, tak dobru nocku :dizzy_face:
22. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa, dobru noc, ja tiez uz pojdem spat :slight_smile:
22. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ?...len tak uplne nahodu tu nie si, ze ?
22. apr 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poradte mi.....moj muz bude mat za mesiac 30 rokov. Ja neviem, co by som mu kupila....nieco origos. Uz som mu objednala parfem...podla znacky jeho srdcovej zalezitosti...cize Wrangler...rozmyslala som, ze mu dam urobit z fotky obraz na platno. Ale neviem....vobec nic ma nenapada.
22. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, zase prva? mam to ja ale stastie... :grinning: :grinning: :grinning:
ked sme pri behani, tak ja som vcera nabehala najmenej 30km, som bola s babami v horskom parku a jedna sa mi tam stratila, tak si ma viete predstavit... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: som ju hladala cez hodinu, nakoniec na mna zavolala skupinka ludi, ktorych som sa na nu pytala, ze ju vidia, sla presne opacnym smerom ako ja... :angry: :angry: :angry: no strasna truba to je, som sa tam normalne rozrevala... taka praca a tolko nervov... :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, daruj mu svoje umelecke akty... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mame peknu zimu, akurat, ked mam ist plavat... :angry: :frowning2:
23. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tu okolo obedu s nikym nepokecam? :confused: :frowning2:
zajtra mam volno, ale rano musim ist do prace, sa stretnem s jednou mamickou, pipi, mozno ta prepadnem... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akty ???....co ja viem....rozmyslala som, ze mu dam urobit nejaku peknu foto na platno. Mame tu jednu volnu stenu :slight_smile: ....v jedalni, tak by to tam aj seklo. este mam mesiac, tak cosi vyhutam :sweat_smile: ...asi ... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava, ci si da on taku pracu s vymyslanim, ked budem mat 30 ja....ako ho poznam, tak bud mi da peniaze, nech si cosi kupim, alebo bude vyberat so mnou. Takze ziadne prekvapko....ale na druhej strane vzdy lepsie, akoby mi mal kupit nejkau hovadinu.
23. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...alebo ako by mal zabudnut a nic neriesil...
23. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no napriklad... :unamused:
23. apr 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok