Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
22. apr 2009

mnaaaam, to ja velmi lubim taky chlebik 😵

pipka
22. apr 2009

urobim ti? 😕 😀

mixka
22. apr 2009

aaanooo 😵 dva si prosim 😉

pipka
22. apr 2009

hotovo! Chytaaaaaaj 😨 😲 🙂

pipka
22. apr 2009

chybaju mi tu takí smajlici jak na skype 😅

pipka
22. apr 2009

mixik, preco nemas album? 😕

mixka
22. apr 2009

mnaaam, dakujem 😵 pipi, lebo chodim uz na kona velmi velmi malo, tak si myslim, ze je to zbytocne.

pipka
22. apr 2009

nikdy to nie je zbytocne, ja sa pravidelne kocham vasimi fotkami...aj ked su starsie 😉
vilko si uz zo mna robi srandu, ze ked dojde domov, len fotky babatiek su na monitore 😀 a ze ake je to zaujimave, ze este minuly rok sa mu babatka nezdali vsetky krasne, ale teraz by uz vedel vsetky babatka aj vybozkavat 😀 ...zvlastne ako sa chlapi menia...nastastie k lepsiemu 😎

mixka
22. apr 2009

😀 😀 😀 babatkofil

pipka
22. apr 2009

veru veru 😀
hanula uz asi tyzden lozi, tak si to tu s nou štraduje po byte...no aspon mi povytieraju 😀 😀 😀
keby som mu minuly rok povedala, ze bude po byte lozit po styroch, tak by mi klopal na celo... 😅 😀

mixka
22. apr 2009

😀 😀 😀 tak ho priprav na to ze onedlho bude chodit na rande 😀

pipka
22. apr 2009

😅 😀 😀 to mu radsej nepoviem...sak by to nemusel prezit 😀

mixka
22. apr 2009

no ako to bude u nas neviem, lebo krpate sedia v kociku a chlapom kyvaju a hovoria pa pa 😀 a zenam vyplazuju jazyk, to je inak dobry trapas 🙄

pipka
22. apr 2009

no vyplazovanie jazyka u nas zatial chvalabohu nefici 😅 ...ale zato kyvat uz vie o106 a kyva vsetkym bez rozdielu 😀 aj cigankam na namesti SNP 😅 som len trpla, aby sa nam neprihovorili..a pritom nas neokradli 🙄 😅

pipka
22. apr 2009

musis pohotovo povedat, ze sa tesia, ze dostanu zmrzlinu 😀

mixka
22. apr 2009

vsak baby netusia, co je zmrzlina 😀

pipka
22. apr 2009

ja viem...ale ty by si mala vyhovorku 😀 😀 😀

pipka
22. apr 2009

mixi, vybija sa mi baterka na NB, nemam kabel...tak asi coskoro skoncim 😅

pipka
22. apr 2009

keby som nestihla, tak dobru nocku 😵

mixka
22. apr 2009

pa pa, dobru noc, ja tiez uz pojdem spat 🙂

zabka132
22. apr 2009

pipi ?...len tak uplne nahodu tu nie si, ze ?

zabka132
22. apr 2009

baby, poradte mi.....moj muz bude mat za mesiac 30 rokov. Ja neviem, co by som mu kupila....nieco origos. Uz som mu objednala parfem...podla znacky jeho srdcovej zalezitosti...cize Wrangler...rozmyslala som, ze mu dam urobit z fotky obraz na platno. Ale neviem....vobec nic ma nenapada.

ajka23
23. apr 2009

cafte, zase prva? mam to ja ale stastie... 😀 😀 😀
ked sme pri behani, tak ja som vcera nabehala najmenej 30km, som bola s babami v horskom parku a jedna sa mi tam stratila, tak si ma viete predstavit... 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖 som ju hladala cez hodinu, nakoniec na mna zavolala skupinka ludi, ktorych som sa na nu pytala, ze ju vidia, sla presne opacnym smerom ako ja... 😠 😠 😠 no strasna truba to je, som sa tam normalne rozrevala... taka praca a tolko nervov... ☹ 🙄 🙄 🙄

ajka23
23. apr 2009

zabi, daruj mu svoje umelecke akty... 😉 🙂 🙂 🙂

ajka23
23. apr 2009

dnes mame peknu zimu, akurat, ked mam ist plavat... 😠 ☹

ajka23
23. apr 2009

ja si tu okolo obedu s nikym nepokecam? 😕 ☹
zajtra mam volno, ale rano musim ist do prace, sa stretnem s jednou mamickou, pipi, mozno ta prepadnem... 😉 😀 😀 😀

zabka132
23. apr 2009

akty ???....co ja viem....rozmyslala som, ze mu dam urobit nejaku peknu foto na platno. Mame tu jednu volnu stenu 🙂 ....v jedalni, tak by to tam aj seklo. este mam mesiac, tak cosi vyhutam 😅 ...asi ... 😅 😝

zabka132
23. apr 2009

som zvedava, ci si da on taku pracu s vymyslanim, ked budem mat 30 ja....ako ho poznam, tak bud mi da peniaze, nech si cosi kupim, alebo bude vyberat so mnou. Takze ziadne prekvapko....ale na druhej strane vzdy lepsie, akoby mi mal kupit nejkau hovadinu.

mixka
23. apr 2009

...alebo ako by mal zabudnut a nic neriesil...

zabka132
23. apr 2009

...no napriklad... 😒