• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
PIPI,len aby nezacal jest mandarinky :grinning:
10. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafeeeet :sunglasses:

tak liuššššššška uz je štastna maminkaaaaaa, dnes o 9.30 sa narodila mala Leušššššššška, miery 3740g a 51 cm, a vsetky vas pozdravuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, sak ak zacne...strcim ho do vane :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, no krasnu predvianocnu atmosku...v tomto dazdi :sweat_smile: :slight_smile:

aj ja uz len napiect...uz aby som aj to mala za sebou, potom uz naozaj len vylozim fety a vegetim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne? no tak teda srdecne GRATULUJEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pjekny cvalik :sunglasses:
10. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru :dizzy_face: dokonca o 100 g viac jak hanka :slight_smile:
10. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Liuššš ma Leušššš? :grinning:
10. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi IB :rolling_eyes:
normalne mi ide net,ale ked chcem zaplatit faktury,tak mi hned padne :angry: :rolling_eyes:
uz ale 10x som sa pokusala spravit platbu a furt to iste :angry:

hlavne ze kooon mi ide a mozem tukat :sunglasses: :grinning:
10. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi maly cely den žere nervy :rolling_eyes:
10. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano...to dlho utajovane meno je Leušška :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: my mame v rodine dve :sweat_smile: :sunglasses:
10. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis, to moze mat vypadok banka, :unamused: to sa aj mne niekedy vecer stava, najlepsie platit to cez den :wink:
10. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nemam fajront,maly je stale hore a nevyzera teda na spanie :confounded:

ani zapalit si nemozem ist,lebo on sa hned trepe so mnou a ked ho nepustim,tak mi tieska na dvere a taha zaluzie naschval :angry: :rolling_eyes:
10. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiež leu sophiu :sweat_smile:
10. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka dnes bola u nasich, tak ja som psychicky oddychnuta..zato fyzicky som si mákla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
ale babo uz haja, muzik daleko, bytik upratany...som spokojnaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som nevidela ako skoncila ordinacia :unamused:
10. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dlho spal poobede? kolko ti spava? od kedy do kedy? Mozno mu treba skratit ten poobedny spanok...lebo ked spi do stvrtej, tak potom jasne, ze teraz sa mu nechce :wink: :unamused:
10. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si daj cajik a budes v 7 nebi :grinning:
10. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som mala...aj s cerstvou makkulinkou vianockou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: uz len ordinacia...a som dokonale spokojna :grinning:
10. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isiel spat neskoro,lebo sme neskoro dosli domov,spi mi asi hodinu a obcas len pol hodku
10. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kukla v archive na nete, dobre sa to zase na konci zamotalo :grinning: tomas sa pobil s Michalom a tym jebkom oliverom...vsetci ozrati :sweat_smile:
10. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma supeeeeer babovku s bielou polevou,aj som na nu zabudla,dnes som ju objavila,tak si dam ku kavicke
10. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vaaaaaaaaaazzzzzznnnnnnneeeeee??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

do rici,musim si to aj ja kuknut na nete

a koli comu sa pobili?
10. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dost kratko...som myslela, ze aj dve hodky pospi :sweat_smile:
hanka spi najneskor o pol jednej a tiez cca tak hodku, teraz uz aj hodku a pol :wink: a akurat to teraz vychadza, ze vecer je zase fest unavena a hned krasne zaspi :dizzy_face:
10. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze jebkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bez servitky si to napisala :grinning:
10. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam maleho spavat okolo 12-jednej ,ale ked sme vonku doobeda,tak to ma posunute chudak :unamused: ved uz bol zly a zaspaval v aute
10. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy spi aj 3 hodiny,ale to musi byt take debilne pocasie
10. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sak a ne? jebko je to...teda ako vo filme :sweat_smile: :grinning: inak ja mam stankeho dost rada, on je super herec :wink:
10. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ani neviem preco sa pobili...ozrani :grinning: mozno sa to teraz vysvetli :slight_smile:
10. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze kvoli lucii...ako inak :sweat_smile: obaja ju stale chcu a oliver provokoval :angry: :grinning:
10. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ulozila som krpca a varim kavicku.....dnes som este NEMALA!!!! :cry:
10. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok