• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
sak m aj zreval, tak ona teda ze ano ale doniesla si este na koberec topanky, co som jej ja nedovolila ani M ale ona to spravila tak sikovno ze uz boli aj na koberci v obyvke...., hres ju potom ked sa na teba hodi a zacne ta bozkavat... :wink:
11. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto presne robi aj hanka :sweat_smile: zrevem na nu ze nono! a ona sa sice zlakne...ale neposluchne hned...az tak na druhykrat a to uz jej idem capnut, a potom teda polozi to co mala...a dojde a zacne ma bozkavat a hladkat :sweat_smile: a co potom... :sweat_smile: musim ist do inej miestnosti a tam sa na tom rehocem :grinning: krpana vychcana :sweat_smile:
11. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa musim tajne priznat ze som jej dala po puse, umyvala som jej ruky po mandarinkach a ona sa asi po desiatich minutach nechcela prestat hrat s mydlom a vodou, tak som jej chcela to mydlo vziat a ona so ho supla do pusy..., tak som sa nezdrzala, vybrala a supla jej cez,..., ani nezamrncala :confused:
11. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: duduššššš
11. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak vedela preco :sweat_smile:
11. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola odo mna taka automatika, ze som kukala sama na seba a modlila sa aby nezacala jacat alebo co , ale pridala som hlas a zacala ju hresit, tak len kukala ale plakat nezacala
11. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš...tak si si vyskusala ake to bude :grinning:
11. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vychova je tazka vec, nieco poseres a mas doma psychosa :confused:
11. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus a teraz si predstav, ze to spravis v skolke a decko ta bonzne :sweat_smile: :rolling_eyes: a nevysvetlis rodicovi...a pritom to len reflex :grinning:
11. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je najhorsie pipi....ked ta pri cudzich detoch ruka svrbi :sweat_smile:
11. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julis...snaz sa kricat co najmenej...pretoze si na to zvykne a nebude to brat vazne.....ja som to veeelmi obmedzila....a teraz ked zvysim hlas, automaticky spozornie.
11. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj tak si myslim ze nasa mala mi bude po hlave skakat, ze ja som tvrda a bez trpez...., len s cudzimi detmi :sweat_smile:
11. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viete kolkokrat ja som sa musela ovladnut :sweat_smile: :rolling_eyes: az som musela zacat pocitat do desat...a potom zhlboka dychat, lebo urcite by som capla :sweat_smile: :angry: niektore deti totiz aj naschval provokuju :angry:
11. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela zalezi od povahy dietata......ja musim fifca veeelmi cepovat....je hrozne tvrdohlavy....po tatinkovi....a straaasny herec.
11. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne takí predškoláci :angry: :rolling_eyes: preto mam najradsej prvacikov :dizzy_face:
11. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslim ze ona neprovokovala, ona to myslela vazne, proste nechcela posluchnut a ked uz musela, tak aspon pridala nieco navyse , len aby to nebolo tak ako chces ty..
11. dec 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...po babine :sweat_smile:
ale aj medzi prvakmi sa najdu vyčuranci :sweat_smile: :rolling_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zabi
11. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz teraz viem, ze s Filipkom budu problemy.....ma hrozne rad deti...a prejavuje to dost divne...hryzenim, kopanim...a podobne.
zabi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
do kategorie vycurancov radim aj toho mojho...dobrovolne.
11. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim, ze aj nasa fifi tam spada :sweat_smile: :grinning: alebo bude spadat :sweat_smile:
11. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako pred par mesiacmi bol hanblivy chlapcek...tak teraz je riadne cislo. Ked sme si boli brat tie telefony.....no, co tam vystrajal...na vsetky tetky tam vykrikoval....tetaaaaa.....tetaaaaa.....poooooj....poooj.
11. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo poj vie povedat....ale nepovie poď, ale ťop.
11. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali tam z neho radost, co :sweat_smile:
11. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...vola ma manzel do postele...to sa tak casto nestava :slight_smile: .....uz hundre, ze furt na internetom sedim....tak ho hadam idem potesit, nech zavrie usta na chvilu :sunglasses:
11. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ja :confounded: ...ani poriadne neviem, aky pausal som si dala :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze doteraz mi vrtalo v hlave ze ako sa vola ta herecka v zufalkach :sweat_smile: :rolling_eyes: a uz vieeeeeeeeeeeeeem :grinning:

Eddie Brittová :sunglasses: :sweat_smile: :sunglasses: koonecne :grinning:
11. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idu.....bru nocku :slight_smile:
11. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok