Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
12. dec 2009
vies ako bratia cesi hovoria...co se škádlívá, to se rádo mívá... 😃
jul
12. dec 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ty si jak moja mama,aj ta to furt hovori
pipka
12. dec 2009
teeeda a co bude mat risko? =-) :-N 😃 😃 😃
my adventny ani nemame...V by ho uz aj tak daavno sezral 😃
ale dnes sme od kamosky dostali dalsieho Mikulasika, dva velkeee baliky zase :-N uz neviem, co s tym budeme robit :-p 😃
jul
12. dec 2009
ja som sa nastastie tych balikov cokoladovych zbavila....inac by som to po veceroch zozrala 8-(
jul
12. dec 2009
dnes sme s malym robili odtlacok rucicky x-)
jul
12. dec 2009
akurat mi val poslala foto maleho....vies aky je prekrasny? x-) x-)

strasne krasnucke babatko
jul
12. dec 2009
a kde je ajušš? snazilkuju o 106?
pipka
12. dec 2009
noo mozes mi hovorit mamííííííí 😃 😃 😃 to ma teraz hanula novy hit 😃 cele dni len mamíííí 😃
jul
12. dec 2009
aj my mame nove slovo odvcera...SEDEM :-N
pipka
12. dec 2009
julis...aj vsetky baby, co mate ninku na skype..ako silvia33, teraz mi ninka volala, ze v jej mene niekto posiela na skype nekay virus, tak to v ziadnom pripade neotvarajte!!!!!!!, lebo ona to otvorila a uplne si zzrusila cely pocitac, uz sa jej neda ani zapnut 8-(
jul
12. dec 2009
JA to nepouzivam a ani to nemam uz nainstalovane
pipka
12. dec 2009
julis, tak hod foto maleho gregorka, ja scem vidieeeeet x-)
pipka
12. dec 2009
musim to asi do mailu napisat, lebo ona tam vraj ma v kontaktoch aj liu aj mixku tusim...tak aby to v ziadnom pripade neotvarali :-|

mne to doslo tiez, ale ja som to nastastie neotvarala, lebo mi to bolo nejake podozrive :-S
a teraz mi ninka volala, ze aby som sa ani nepokusala to otvorit

aj tak neviem, ci uz nieco v tomto pc nemam...ked mi tak blbne a neda sa mi otvorit 😞 niekedy ho musim aj na 5-6x zapinat ]-( 8-( a to mame najnovsiu verziu NOD antiviru 8-(
jul
12. dec 2009
to je sila :-|
jul
12. dec 2009
ake nechutne s tym zralokom :-S
pipka
12. dec 2009
no dobra blbost :-N zralok v byte 😃 sak by skapal, keby nebol vo vode 😃 😃 ved to nie je cicavec :-N
jul
12. dec 2009
inac pekna blbost je to ten film 8-( :-N
jul
12. dec 2009
ale po tomto ide seagal
jul
12. dec 2009
naaaa dze si?
pipka
12. dec 2009
jeeej no prekrasny chlapcek x-)

musela som ist uspat hanku, s takyyym placom sa zobudila 😞 boooze ledva som tam dobehla :-| uz som ju musela do velkej postele preniest, tak uz len trniem, aby sem nedosla :-N 8-( neviem, co sa stalo...ci sa jej nieco snivalo...alebo co sa zase deje 😞
jul
12. dec 2009
to fakt? :-S

asi sa jej snivalo neco...chudatko :-S
pipka
12. dec 2009
no veru blbost, uz som to chcela prepnut, ale V ze ked uz to zacal kukat, ze uz to dopozera 8-( :-N tak nech...aj tak tu furt tukam a nacuvam ci nejdu zvuky zo spalne :-N 😃
jul
12. dec 2009
a V uz chrni?
pipka
12. dec 2009
ale figu...kuka tu hovadinu :-N 😃
pipka
12. dec 2009
jaaaj, ty mas dnes EAGALA 😃 😎 no ja asi uz pojdem haji, ked toto skonci, nech sa konecne aspon raz vyspim :-N 😃
jul
12. dec 2009
zajtra robim tu cigansku,dnes som kupila aj uhorku na salat a zemiaky
jul
12. dec 2009
asi pojdem aj ja kukat do spalni eagala 😃
pipka
12. dec 2009
my nastastie uz mame na zajtra navarene x-) dojedame placky a masko 😉
jul
12. dec 2009
zajtra superstar mame...a skoda ze nebude uz particka 😢
pipka
12. dec 2009
no veru..muller bude 😎 a particka nebude 😞 ale potom ked bude, uvidime uz polnisku s bruskom 😃