Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃
lumah
12. dec 2009
už ste skončili?
lumah
12. dec 2009
tuším som prišla po funuse. :-p
lumah
12. dec 2009
Som dnes piekla vanilkové rožky, zajtra budem linecké a perníčky.
ajka23
13. dec 2009
cafet, prva... 😉
tak mam sekundu casu a potom sa vrham na rezne... je nas tu 7, tak mam co robit... :-S 😃 😃
vcera sme boli na trhoch, no poviem vam, nikdy viac, len som sa predierala medzi ludmi, ani k stankom sa nedalo poriadne pretlacit, no katastrofa... 8-( 8-( 8-(
ajka23
13. dec 2009
inac, ten piatok co som sem len dosla pozdravit, tak som si vazne chcela s vami pokecat a k tomu dosiel sused a mala som pocit, ze tu u nas zase stvrdne najmenej na dve hodiny, ale vyparil sa skor a k tomu mi M vypol pocitac, tak som ho uz nezapinala... :-|
vcera sme trochu posedeli na stavbe a potom sme sa presunuli do bytu a kukali DVD, nasu svadbu, tak sme sli spat az o 2hej, som maximalne vyspata... 8-( 8-( 8-(
budeme musiet vcerajsiu absenciu tulkania dobiehat... 😃 😃 😃 😃 😃
ajka23
13. dec 2009
naaa, de ste? =-) =-) =-)
som konecne sama doma, navsteva isla domov, otec do roboty a M isiel za otcom... 🙂
na veceru mame hus s loksami a kapustov, pride niekto? =-) =-)
ajka23
13. dec 2009
...kapustou... 😉 aby si ma pipi nemusela opravovat... 😉 😃 😃 😃
dudu
13. dec 2009
halo, halo, pridala som foto kde bude spinkat nasa pipiskaa :-N

este som vas nestihla precitat, ale za chvilku idem na to 😉
jul
13. dec 2009
ajiiiii...ja dojdeeeeeemmmm 🙂
jul
13. dec 2009
jeeeeeeeeeeeeej duduuuššššš kraaaasne x-)
jul
13. dec 2009
a vy tiez byvate v podkrovi?
tatranka111
13. dec 2009
ahoje baby ak mate recept ako byt trpezlivá tak mi ho prosím prezradte, lebo ja už pomaly strácam nádej, že sa to podarí 😞
lumah
13. dec 2009
pipiiiii už si píekla medovníčky? Mám super recept, zostanú kásne mäkké po upečení, vôbec nestvrdnú!!!!
Už mám napečené aj linecké, len musím tie medovníčky ozdobiť a linecké zlepiť. :-p
lumah
13. dec 2009
dudu krásna izbička, pekný nábytok 🙂. Len namiesto tých obrázkov by som tam dala nejaké motívy pre deti. :-p
matamisi
13. dec 2009
ahojte....lumah mohla by si mi do ip poslat ten recept na medovnicky.... x-) dakujem
jul
13. dec 2009
lum sikulkaaaaa 😎 😎 😎 😎
jul
13. dec 2009
mne sa tie obrazky zase pacia :-N
dudu
13. dec 2009
dakujem za pochvalu 😉 tie obrazy tam nebudu, sak nie su ani zavesene, su le polozene na trame 😉 😉 😉 😉 , nemame ich kam dat, tak pojdu za postielku na zem a hore chcem dve policky pod seba a samozrejme nejake tie detske obrazky 😉 ...
julis, ano aj 😉 byvame pod strechou az na piatom, a nemame vytah.... :-p
jul
13. dec 2009
cafett 😉
no ja mam konecne pokoj 8-(
jul
13. dec 2009
kde steeeeeeeeeeeeeeeee :-o :-o :-o
jul
13. dec 2009
meskate |-|
pipka
13. dec 2009
boze, zase sa mi vyse 20 minut startoval pocitac ]-( ]-( ]-( 8-( ja uz neviem co s nim je :-| ]-(
jul
13. dec 2009
co??? zase?
myslela som si :-|
jul
13. dec 2009
videla si zaciatok ss?
pipka
13. dec 2009
hanku sme dnes poobede tak unavili, ze asi od unavy nemohla zaspat chudatko :-N
bola tu kamoska a o stvrtej sme vyrazili zase na trhy, supli sme si s V cigansku :-N 😃 a kupili sme svietiace rohyyyyyyyyy 😃 😃 😃 😃 😃

a slecna z hviezdoslavovho namestia az domov pochodovala pekne pesi 🙂 no bola uz unavena jak hovado, okupala sa , napapala...a stale sa len mrvila, ochkala, jojkala...chuda, dufam, ze nema nejaku svalovicu 😞 :-N
pipka
13. dec 2009
videla som uz len dominiku spievat, Risa som nepocula 8-(
jul
13. dec 2009
ktore je to hviezdoslavove?
pipka
13. dec 2009
lum ja mam taky recept uz roky 😃 ja uz ine nepeciem, len take co netvrdnu 😎

dudus krasne to mate x-) a to uz mate novu postielku? =-) ta komoda je krasna 😉
jul
13. dec 2009
aj ja som videla koniec starej...kukala som na jojke mojsejovu :-N

ona spievala ako prva?
pipka
13. dec 2009
a co mojsejova? =-) hviezdila? 😃 nemalo to byt v nejakych novinach plus? =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli