• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
už ste skončili?
12. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším som prišla po funuse. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som dnes piekla vanilkové rožky, zajtra budem linecké a perníčky.
12. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet, prva... :wink:
tak mam sekundu casu a potom sa vrham na rezne... je nas tu 7, tak mam co robit... :confounded: :grinning: :grinning:
vcera sme boli na trhoch, no poviem vam, nikdy viac, len som sa predierala medzi ludmi, ani k stankom sa nedalo poriadne pretlacit, no katastrofa... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, ten piatok co som sem len dosla pozdravit, tak som si vazne chcela s vami pokecat a k tomu dosiel sused a mala som pocit, ze tu u nas zase stvrdne najmenej na dve hodiny, ale vyparil sa skor a k tomu mi M vypol pocitac, tak som ho uz nezapinala... :unamused:
vcera sme trochu posedeli na stavbe a potom sme sa presunuli do bytu a kukali DVD, nasu svadbu, tak sme sli spat az o 2hej, som maximalne vyspata... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
budeme musiet vcerajsiu absenciu tulkania dobiehat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaa, de ste? :confused: :confused: :confused:
som konecne sama doma, navsteva isla domov, otec do roboty a M isiel za otcom... :slight_smile:
na veceru mame hus s loksami a kapustov, pride niekto? :confused: :confused:
13. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kapustou... :wink: aby si ma pipi nemusela opravovat... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo, pridala som foto kde bude spinkat nasa pipiskaa :sweat_smile:

este som vas nestihla precitat, ale za chvilku idem na to :wink:
13. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajiiiii...ja dojdeeeeeemmmm :slight_smile:
13. dec 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej duduuuššššš kraaaasne :dizzy_face:
13. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy tiez byvate v podkrovi?
13. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoje baby ak mate recept ako byt trpezlivá tak mi ho prosím prezradte, lebo ja už pomaly strácam nádej, že sa to podarí :frowning2:
13. dec 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipiiiii už si píekla medovníčky? Mám super recept, zostanú kásne mäkké po upečení, vôbec nestvrdnú!!!!
Už mám napečené aj linecké, len musím tie medovníčky ozdobiť a linecké zlepiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu krásna izbička, pekný nábytok :slight_smile:. Len namiesto tých obrázkov by som tam dala nejaké motívy pre deti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....lumah mohla by si mi do ip poslat ten recept na medovnicky.... :dizzy_face: dakujem
13. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum sikulkaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tie obrazky zase pacia :sweat_smile:
13. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvalu :wink: tie obrazy tam nebudu, sak nie su ani zavesene, su le polozene na trame :wink: :wink: :wink: :wink: , nemame ich kam dat, tak pojdu za postielku na zem a hore chcem dve policky pod seba a samozrejme nejake tie detske obrazky :wink: ...
julis, ano aj :wink: byvame pod strechou az na piatom, a nemame vytah.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafett :wink:
no ja mam konecne pokoj :rolling_eyes:
13. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde steeeeeeeeeeeeeeeee :astonished: :astonished: :astonished:
13. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meskate :pensive:
13. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, zase sa mi vyse 20 minut startoval pocitac :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: ja uz neviem co s nim je :unamused: :angry:
13. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co??? zase?
myslela som si :unamused:
13. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla si zaciatok ss?
13. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanku sme dnes poobede tak unavili, ze asi od unavy nemohla zaspat chudatko :sweat_smile:
bola tu kamoska a o stvrtej sme vyrazili zase na trhy, supli sme si s V cigansku :sweat_smile: :grinning: a kupili sme svietiace rohyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a slecna z hviezdoslavovho namestia az domov pochodovala pekne pesi :slight_smile: no bola uz unavena jak hovado, okupala sa , napapala...a stale sa len mrvila, ochkala, jojkala...chuda, dufam, ze nema nejaku svalovicu :frowning2: :sweat_smile:
13. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som uz len dominiku spievat, Risa som nepocula :rolling_eyes:
13. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktore je to hviezdoslavove?
13. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lum ja mam taky recept uz roky :grinning: ja uz ine nepeciem, len take co netvrdnu :sunglasses:

dudus krasne to mate :dizzy_face: a to uz mate novu postielku? :confused: ta komoda je krasna :wink:
13. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som videla koniec starej...kukala som na jojke mojsejovu :sweat_smile:

ona spievala ako prva?
13. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co mojsejova? :confused: hviezdila? :grinning: nemalo to byt v nejakych novinach plus? :confused:
13. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok