• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
no budem priebezne nakukat, ci ste tu...Vilko kuka hokej, hanulka spi...tak mam casuuuuuu :dizzy_face:

poobede nakoniec zaspala, ale az vonku, spraskala plnu misku zeleniny s maskom a vonku po par metroch zalomila :dizzy_face: ale spala len slabu polhodinku :sweat_smile: no aspon vecer nemala problem :sunglasses:
24. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale nikto? :unamused: :confused: :unamused:
24. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, pripajam sa do temy ku "cakatelkam" ako novacik, aj ked vidim, ze Pipka sa uz dockala :grinning:
24. apr 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lumya, vitaj :slight_smile:
24. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano ja som sa uz dockala :grinning:

konecne tu niekto je :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, preco nemas v pase mena babuliek? :confused:
24. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, pre to iste co aj album :grinning: lebo sem uz nechodim a je to zbytocne :grinning:
24. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco by to bolo zbytocne? :confused: niekedy ta nechapem...ale nevadi :unamused:
a ked sem prides, tak si to budes nahadzovat pokazde nanovo? :confused: tak to sa mozes uplne odhlasit a hotovo, nie? :sweat_smile:
24. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, nebudem uz nic nahadzovat a pridavat, necham to tak, ako to je teraz. proste to citim tak, ze nemusi x ludi vediet, ake mame deti... skratka sukromie nie je na skodu veci.
25. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ale ani mena? :confused: :sweat_smile: ...to tam nemusis mat ani ze dcera... vymaz deti uplne :unamused:
25. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme dnes na Zeleznu....urcite tam bude ludiii...ale nevadi, aspon ze je krasne a my budeme v prirode :dizzy_face: :sunglasses:
25. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi povedat,kde sa daju kupit take celofanove sacky, co sa v nich da piect kura? :confused:
neviem to nikde zohnat :rolling_eyes: uz som hladala aj v domacich potrebach aj v papiernictvach... a nist :unamused: :frowning2:
25. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, myslis ako tie magi napady? :confused:
25. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to veru este nikde nevidela, ale je pravda, ze som to ani nikde nehladala... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
na zeleznu chodievam cez tyzden, aj vtedy je tam kooooopec ludi, tak si viem predstavit, co tam bude dnes... :confounded: :confounded: :confounded: :rolling_eyes:
vcera sme kukali hokej na stavbe, vonku, hucali sme na cely Most... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: katastrofalne sme to hrali, normalne som prisla o par rokov zivota pri tom... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
idem sa ja opekat, papapa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aji, ako je pribaleny k tomu "Šťavnaté kura" Ale predavalo sa to aj samostatne, len tie sacky...a teraz to nikde neviem zohnat :unamused:

no ja som nakoniec na vylet nesla...som vyslala braska s Vilkom, tak chlapi kocikuju, sak je dnes "Bratislava pre vsetkych" tak vraj idu vsade, kde je co zadarmo :grinning: ...ja sa chystam upratat, ale je mi nejak zle, neviem, ci si nepojdem lahnut :rolling_eyes: stale nejake krce v bruchu :rolling_eyes: :unamused: a klati ma k zemi...asi tlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
25. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ako a co si napisem do pasu je cisto na mojom uvazeni a je zbytocne rozoberat, ci je to ci ono zbytocne.
25. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, zbytocna debata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ale ja som ju nezacala :grinning:
25. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja som sa len opytala...a ty si to rozvila :grinning:

ponocujes? nasi uz spia :slight_smile:
25. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakoniec som miesto oddychu, vyupratovala cely byt, prevliekla ciste periny nam aj malej, upiekla muffiny, vydrhla balkon a oprala dve varky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a kym dosli domov, tak som sa este osprchovala, umyla si hlavu a oholila nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponocujem... nechce sa mi spat, zajtra rano ficime s babami na pohotovost, slenkou hlavne :cry: strasne kasle, sopli a ma vysoku teplotu, tak nechcem cakat zbytocne do pondelka...
25. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes zaspim s pocitom totalneho poriadku....a vycerpania :rolling_eyes: :grinning:
25. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko :frowning2: no to vas lutujem...na Kramaroch budete cakat vecnost :rolling_eyes: :angry: :frowning2:
25. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mas, ja mam sice mega upratovanie za sebou, ale zajtra budem musiet spravit take klasicke, ako povysavat a poumyvat...
25. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne kam chodis s nimi k dokine? k nam na stredisko? :confused:
25. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, normalne na stredisko
25. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som zamakala, zajtra uz len oddychujem, a mozem ist konecne do prirody :dizzy_face:
25. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa mi podarilo vo svungu spalit si pracovnu dosku na linke :angry: :angry: taka som bola na seba nasr.... :angry: :angry:
nova linka a ja som ju spalila :angry: :frowning2:
25. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zabudla, ze som ohrievala knedle na pare, vyvrela mi voda pod parakom a ked som na to dosla, tak som rychlo hrniec stiahla nabok, a jak bol horuci, tak som si vypalila take dve dierky do pracovnej dosky :frowning2: :frowning2: :angry: a akurat na takom viditelnom mieste :angry:
25. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hups, to je blbe :frowning2:
25. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok