• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
6:4

a ajke ked sa teraz zadari,tak bude mat tiez letne
15. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ece ajuska by mohla mat nejake majove alebo junove...ale ked otehu teraz...tak zas bude jesenne az zimne :angry: :grinning:
15. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ked uz ste fuc, tak ja idem haji, V chce rano o piatej zobudit :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, co ste to tu preberali? :confused: :confused: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafet aji akooo?
16. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vecer padol zase net a uz mi nechcel nabehnut,tak som to vzdala a isla spat :rolling_eyes:
16. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa len teraz vytrepali z postele :sweat_smile:
16. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestiham vas docitat a uz musim letiet... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tento tyzden robim od 13tej a bus mi ide o 11,30, neskor nic... :unamused:
v pondelok na folikulometrii mi povedal ujo doktor, ze ovulka bola cez vikend, tak neviem, ci ten piatok a nedela snazenia budu stacit... :unamused: v sobotu bol M jak doga, nebol pouzitelny... :angry: :grinning: :grinning:
majte sa :wink:
16. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a docitala som sa, ze liuska je uz doma, asi od pondelku? malicka jej v nemocnici ochorela, ze sa jej zle dycha... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...a na nas sa vykaslala? ani nas neprisla pozdravit? :unamused:
16. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s malym von na hodinku a odviezt prababku kadernicke :sweat_smile:
16. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo, tak my sme boli dnes vonku uz od pol deviatej :sweat_smile: :dizzy_face: bola som u kadernicky a brala som si so sebou deda...tak kym ma strihala a farbila tak dedo po Lamaci kocikoval...fuuu, chudaci, take cencule z nich boli :sweat_smile: :grinning: ale spokojniii, ze hanula zalomila z toho mrazu jak knedlik :slight_smile:
16. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne! Tak lius nam ani ciarku nenapisala :unamused: :frowning2: mozeme my tu cakat na fotky :rolling_eyes:
16. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, tak drzime palce...snad to vyslo :wink:
16. dec 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz doma,riadna kosaaaa,ja som bola naobliekana jak cibula aj ciapku,sal,rukavice a este aj kapucu na hlave a aj pancuchy...ale celkom dobre mi bolooo :slight_smile: dalo sa to vydrzat
16. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly mallica cervene jak marfušša
16. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuuušššš......verime ti :slight_smile: :wink:

ja moc moc dufam,ze to vysloooo :dizzy_face:
16. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co porabate?
ja nic :sweat_smile:

mne maly este spi,zatial som sa okupala a navarila rizoto,akurat tlacim do hlavy

:slight_smile:
16. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste co dnes varili?
16. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJTE :slight_smile:
v skratke,nestiham nic,malu mi dali s takymi soplami ze katastrofa.
porod katastrofa,9 a pol hod. som sa snazila porodit normalne,ale nakoniec pri 9,5 cm to skoncilo a neslo to.tak zvolili cisarsky .ale uz ani neviem,ze som rodila .akurat,ze vyzeram hrozne .
malicka je krasna, pribera,mavame laktacne krizy,lebo je chora a ja sa trapim kvoli nej,lebo nempoze d&chat a ani ocko s nami nemoze byt ,lebo ma chripku .
minule som uz nemala mlieko .dnes to ide tiez nejak pomaly
pekne mi zahrabava inak,furt revem
16. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, vitaj :dizzy_face: konecne si sa ozvala :dizzy_face: este raz gratulujem k leuske :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy nam ukazes malicku ???
16. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej luska vitaj, drz sa a este raz gratulejem ku krasavici :sweat_smile: ,
Neplac, ono sa to podda a bude dobre :wink:
16. dec 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, prepac vypadlo mi i :wink:
16. dec 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej liuska,vitaaaj :dizzy_face: neboj, sopliky pominu, kvapkaj jej ten libenar ako som ti pisala a bude ok, pod stromcekom uz ani ocko ani dcerka si na nadchu ani nespomenu, uvidis :wink: a mliecko bude, len neplac, to ti nepomoze a ani malej :sweat_smile: babatka potrebuju usmiate maminky a uvidis, ze sa jej hned polepsi :wink: :wink: :wink:
16. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotkyyyy? :confused: :astonished: umieram od zvedavostiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
16. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes poobede s duduskou velke nakupy absolvovali :sunglasses:
dudus, dobre si dosla? Uz si sa rozmrazila :confused:
predstav si, ze hanula tie paprcky vobec nemala studene...len cervene :wink: , a hned ako som ju odstrojila z kocika...zacala tu uradovat jak naklucikovana :grinning: :grinning: vsetky igelitky z nakupu mi pobrala, napratala do toho papuce, lopty a co ja viem co este, prehodila cez plece...a chodila po byte jak vajce na vandrovke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som myslela, ze učurnem do textilu :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne si vychutnavam planovanu samotu :sunglasses: dnes v spi v Prahe, tak mame v noci klud, nikto nebude chrapat a rano trieskat a svietit :sweat_smile: my snad pospime aj do obeda...v tom tichu :grinning: :grinning: :grinning:

inak po tom predvcreajsku nam dnes nas tata poslal sms-ku, ze : Ahojte kuriatka moje, ja uz sedim vo vlaciku a myslim na vas...a uz teraz mi chybate :sweat_smile: :grinning: no tak...co k tomu dodat... :zipper_mouth: :wink:
16. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi nemachruj dobre? :angry: :grinning:
16. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok