• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

23. januára 2010 
ma nizky tlak ?
25. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes si tu dal k veceri pivko a o deviatej uz spinkal s hanulou :grinning: :grinning: :grinning:
praveze vysoky
ale berie lieky denne
25. apr 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by nemal cervene vino....to zvysuje.
25. apr 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sa Filipko ulozil k tatinkovi na gauc....tak ho nemusim ist dat do postielky...bezi mu Krtko...tak asi pri nom zaspi. To je jedina rozpravka na ktoru sa dokaze divam nonstop.
25. apr 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
divat, nie divam :sweat_smile:
25. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prave je jeho najoblubenejsia cast...kde krtko foti a spadne do jamy....to sa rehoce jak kon :grinning:
25. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde siiii ?
25. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz pipi.....aj mne sa drieme...tak bru noc.
25. apr 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som odbehnut...hanula plakala :unamused: ale len cumel...uz spi dalej :wink:
25. apr 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale idem uz aj ja, pokecame zajtra...dobru nocku, paa :dizzy_face:

mixiii, uz hajas?
25. apr 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pipi, uz som sla spat, ale teraz som zas hore :grinning:
26. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mixi ajoj, cely den som nemala ani sekundu, aby som nakukla :sweat_smile: :rolling_eyes:
rano vilko odchadzal mame do zahrady a zobudil hanku uz o siedmej :angry: samozrejme mi potom vyse dve hodiny revala a nie a nie zaspat :rolling_eyes: podarilo sa mi ju uspat az o pol desiatej, no pospala hodinku a zobudila sa, potom vydrzala hore len vyse hodiny a takyyy rev, ze som jej dala papat a zase do postele :unamused: lenze aj tam reeev, a pritom si ocka zuli,unavena jak hovado, ale spat ani za svet :rolling_eyes: tak po polhodinovom boji konecne zaspala, tak sme rychlo spravili obed, najedli sa a to sa uz o pol druhej zobudila, tak som jej dala obed a isli sme von, ze snad zaspi...no nehrozilo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: cely cas vonku revala :frowning2: ja neviem...asi tie zubale nestastne :frowning2: :rolling_eyes: lebo aspon vonku sa vzdy vyrehotavala s kocika...ale dnes to bolo jak za trest :rolling_eyes: vsetci sa za nami obzerali, ze co asi tomu dietatu robime :frowning2: no o piatej sme to vzdali a isli radsej domov :frowning2:

doma vydrzala do siestej sa hrat s umelohmotnymi lyzickami :sweat_smile: no potom uz rev aj na rukach aj vsade...tak sme to vzdali, o pol ju okupali a uz spi :unamused: gel aj kvapky na zuby mam stale v pohotovosti, ale podla mna jej to ani nezabera :rolling_eyes: :unamused:
26. apr 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teploty nema, akurat ju dnes zase zodvakrat prehnalo :unamused:
26. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, zuby su ozaj radost :frowning2: . nam vsetky vysli celkom v pohode, akurat teraz pri stolickach sa zacali kus jedovat, ale to neviem ci zlahka nezacina obdobie vzdoru :sweat_smile:
26. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to je mozne :sweat_smile: ....na to sa u nas dost netesim :sweat_smile: ak bude aj povahou po Vilkovi, ako je vyzorom :grinning:
ale sak aj horsie veci sa stavaju ako nejake zubale...prezijeme :wink:
26. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:
26. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz budeme s usmevom spominat... :sweat_smile: ked budeme riesit pubertalne problemy :grinning:
26. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja riešim aj pubertálne aj zubkové :wink:
26. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska ma 13 rocneho syna, vratil sa z lyziarskeho a mama mu nasla sms-ku : " a uz si ju aj jebal? ci len prstoval? " :confused: :rolling_eyes: :fearful: ...sa mame na co tesit :rolling_eyes: a to oni su taka slusna rodina :sweat_smile:
26. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus ajoooj, no ty to mas najveselsie :grinning:
26. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, to sa mame ozaj na co tesit :frowning2: ale zas, naco lozia synovi do mobilu, tak im treba, mohli zit v presvedceni, ze ich poklad este ani netusi, ze sex existuje :grinning:
26. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak to je teda sila? A čO JEJ NATO VRAVEL
26. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobreeeee.....ja som sa 13-tich este hravala s babikami :grinning: :sweat_smile: ....prehanam :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, ked ja pridem, tak su vcetci prec :unamused:
26. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi, to neviem...ale asi to precitala nahodou, lebo jej kazal, ze si tam ma nieco najst...
no neviem neviem, ci aj my nebudeme detom kontrolovat mobily... :sweat_smile: :unamused: teraz sme huste, ale pockaj o takych desat rokov :fearful:

ninus, no maly dlllhyyy pohovor, ale prisahal, ze sa len bozkavali :sweat_smile: tak mu prehovorili do duse a ako to bude dalej...to uz je len v rukach bozich :grinning: ale spoliehaju sa na svoju vychovu :sweat_smile:
26. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, ja neprehanam, ja som sa hravala este aj v 15-tich :sweat_smile: a ani som netusila na co to mam, som si myslela, ze len na cikanie :sweat_smile: :grinning:
26. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: uz pisem jak tatar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabiiii, sak ja som tuuuuu :astonished: :dizzy_face:
26. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok